Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduokite Restoraną Vilniuje

Sveikos ir sveiki, reikia rekomendacijos smile.gif
Tiesiog į darbą atvažiuoja l. svarbi kompanijos mastu ir šiaip faina persona ir reikia nusivesti į gerą restoraną: kainos nesvarbios, svarbu, kad būtų skanus maistas, geras aptarnavimas ir jauki atmosfera.
Jau jis yra buvęs ir Vokiečių smuklėj ir La Provance (ar kaip ten vadinasi), ir Senoj Pasagoj smile.gif Gal turit kokių kitų pasiūlymų?

Būčiau be galo dėkinga už pasiūlymus.
Ačiū!
Atsakyti
Iš paskutiniųjų mano atradimų - nežinia, ar tau tiks g.gif

Sorrento, Pylimo 21, itališka virtuvė. Laaaaabai puikus maistas, geras aptarnavimas, jauki aplinka, žodžiu thumbup.gif

Ir dar, kvailoje vietoje, Europoje, japoniškas Miyako, vakar buvome thumbup.gif Yra du jaukūs uždari kambarėliai, viename jų ir sėdėjome wink.gif Maistas thumbup.gif, tik gal pasirinkimas galėtų būti didelesnis , aptarnavimas thumbup.gif

Atsakyti
Verslo ziniose jau kuri laika yra aprasinejami restoranai: vertinama aplinka, maistas, aptarnavimas, skiriami balai. Tai (siandienos vz parasyta, Vilniaus restoranus sugraduosiu) 1 vieta Dalia (ten kur yra Dalios baldai, Zirmunu gale), 2 vieta Avilys (Gedim. prosp.), 3 - Ida Basar (senamiesty), 4 - Sonetas (nezinau tokio) 5 - Aukstaiciai/ Medininkai/Prie maluno/Sorrento

Dalioj nevalgiau, gal visgi ne koks variantas baldu salone...O Avily buvau. Ten toks kaip rusys, man visai nieko aplinka, alaus gyvo yra, aptarnavimas geras.
Apie Ida basar girdejau gerus atsiliepimus. Turbut as ten vesciausi g.gif

O siaip jam kokio stiliaus labiau patinka? Jei pvz. kaimisko, paprasto (tada visai fainai Vok. gatvej Cili kaimas, yra atskiros salytes, ir skanu, ir padavejos geros)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raudonplaukė: 25 birželio 2004 - 11:27
o kodel ne stikliai?
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 06 25, 12:03)
o kodel ne stikliai?

Stikliuose jis ir taip gyvena, kai atvažiuoja, ten pusryčiauja, yra ir vakarieniavęs, nesinori vilkti į tą pačią vietą.
Atsakyti
Nezinau, ar manes paklausta apie Stiklius.

As gi pamirsau 1 svarbu dalyka pasakyti apie restoranu reitingus doh.gif
Sugraduoti buvo tik tie, kuriuose lankytasi. Pvz Stikliuose ar Vilone kiek pamenu, "testuotojai" nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Freskos smile.gif g.gif
Atsakyti
man faina Žemaičių smuklė, na, Belmonto restoranas, jei jums nebūtų per toli- thumbup.gif, buvusiam Lietuvos viešbuty viršuj įspūdinga, Laikinojoj sostinėj gal per paprasta, dar kažkoks yra, atrodo, Polonezas ar pan. prie baldų salono Skraja, Naugarduko g. g.gif .
Atsakyti
Algirdo gatveje esantis kinieciu restoranas Pekino antis thumbup.gif , smagi aplinka, begalo skanus maistas, priimtinos kainos...
Atsakyti
man irgi patiko Dalia (Dalios balduose Žirmūnuose), įdomus interjeras, aptarnavimas geras ir valgiai geri.
Dar gal naujas Čili kaimas su savo eršketais vertas dėmesio.
Atsakyti
Labai grazus vaizdas Tores kavineje Uzupyje, dar idomus Belmonto kriokliai.
Atsakyti
Torres ir Belmontas turi pasakiskus vaizdelius, bet maistas tai labai prastas, neskanu visai... Aptarnavimas Torres isvis baisus - uzriete nosis del pasakiskos vietos nusispjove i visa kita: ir maista, ir servisa.

Sonetas - restoranas Sekspyro viesbutyje.

Freskos - jau visai nupezo ir atgyveno, praeitis.

Sorrento, St Valentino - thumbup.gif
Atsakyti