Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos žodžiai tėveliams

[B][COLOR=blue][SIZE=1][SHADOW=purple]Siaip manau kad ir ką besakytų jaunoji-vistiek ašarų nepavyks išvengti, tad manu geriausia būtų jei svočia ar piršlys pasakytų padėkos žodžius rolleyes.gif nors kad ir kas besakytų padėkos žodžius tėvams - vistiek visi apsiverks unsure.gif sunglasses2.gif
Atsakyti

...Greitai bėga laikas. Jūsų akyse prabėgo mūsų vaikystė, pauglystė, tapom savarankiški, suaugę ir gerai suprantame, jog jautresnės širdies už tėvų tikrai nėra. Kantriai skiepijote mūsų širdyse neapykantą blogiui, vedėte mus gėrio keliu,

Galėtu daugiau merginos pasidalinti savo patirtimi, netikiu, jog taip visos nieko ir nepasaket savo teveliams. Manau, jog kam kam, bet Jiems turetume buti dekingos (aisku gal ir yra isimciu) rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 04 vasario 2005 - 09:40
QUOTE(Bella @ 2004 10 29, 13:42)
Parašau keletą tezių, gak kuri ras tinkamą mintį ir įpins į savo padėkos kalbą.

...Greitai bėga laikas. Jūsų akyse prabėgo mūsų vaikystė, pauglystė, tapom savarankiški, suaugę ir gerai suprantame, jog jautresnės širdies už tėvų tikrai nėra. Kantriai skiepijote mūsų širdyse neapykantą blogiui, vedėte mus gėrio keliu, mokėte nepaklysti gyvenimo kryžkelėse.... Kad ir kur Jūs bebūtumėt, mus visada pasieks Jūsų begalinis ilgesys. Mes neleisime, kad Jūs gyventumėte amžinu laikimu. Visada Jūsų balsas pašauks į gimtąją pastogę. Kai pavargsite, mes užstosime Jus nuo gyvenimo audrų ir vėjų..... O dabar leiskt mums atsiremti į Jūsų pečius ir pasiruošti dideliam skrydžiui. Lai Jūsų akių žiburėliai tebus kelrode žvaigžde mūsų gyvenimo kely...



Labai gražūs žodžiai, gaila,jog man jau per vėlu jais pasinaudoti, o tai būciau pasivogusi.Dėkui Bella jog nepatingėjai parasyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 04 vasario 2005 - 09:37
as per asvo vestuves irgi ruosiausi visokius zodizu, bet kad nebuvo kada ju sakyti. paprasciausiai nebuvo tam akimirkos. tada viskas sukasi galvoj, ir apskritai nieko neprisimeni,be to mes buvom susitare nieko nedovanoti.ir man tas dovanu oficialus dalinimas kazkoks vaikiskas labai jau:)
Atsakyti
QUOTE(Rusnytė @ 2004 10 29, 12:05)
As taip pat noreciau padekoti teveliams, bet to nedarysiu, nes paprasciausiai akys pas mane slapioj vietoj, tai tuoj susigraudinsiu, nutekes visas makiazas, paraus akys ir dar priedo tevus sugraudinsiu. blink.gif  wub.gif O asaru per vestuves noreciau kuo maziau... rolleyes.gif

tai ir kalba sakyk tokia, kad neasarotum pati ir mamos negraudintum! Kaip variantas gali buti smaiksti padeka. na pvz.: Aciu uz plota per gimtadienius, uz atlaiduma del velavimo po diskoteku, uz dviracio vairavimo pamokas, uz pasakas pries miega ir t.t. ir pan. Mes per vestuves su kengurinu tokio tipo kalba ir sakem. Ir niekam nebuvo nudna kaip buna po "aciu, kad uzauginote, kad isleidote i gyvenima, kad mylejote ir maitinote"....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenga: 12 vasario 2005 - 13:52
QUOTE(Bella @ 2004 10 29, 13:42)
Parašau keletą tezių, gak kuri ras tinkamą mintį ir įpins į savo padėkos kalbą.

...Greitai bėga laikas. Jūsų akyse prabėgo mūsų vaikystė, pauglystė, tapom savarankiški, suaugę ir gerai suprantame, jog jautresnės širdies už tėvų tikrai nėra. Kantriai skiepijote mūsų širdyse neapykantą blogiui, vedėte mus gėrio keliu, mokėte nepaklysti gyvenimo kryžkelėse.... Kad ir kur Jūs bebūtumėt, mus visada pasieks Jūsų begalinis ilgesys. Mes neleisime, kad Jūs gyventumėte amžinu laikimu. Visada Jūsų balsas pašauks į gimtąją pastogę. Kai pavargsite, mes užstosime Jus nuo gyvenimo audrų ir vėjų..... O dabar leiskt mums atsiremti į Jūsų pečius ir pasiruošti dideliam skrydžiui. Lai Jūsų akių žiburėliai tebus kelrode žvaigžde mūsų gyvenimo kely...

Ačiū tėveliai, už jaunystę mūsų,
Už polėkį, laimingąsias dienas,
Už meilę, kurią gavome iš jūsų,
Už viską viską iš širdies dėkojame mes.
Na, tai šiam kartui tiek. Tai nėra visa kalba. Tačiau gal šios tezės padės susikurti jūsų pačių gražiai padėkos kalbai. rolleyes.gif

Sorry, bet nuo tokiu zodziu man tik ziaunas sutraukia schmoll.gif banaluu, Zbignevai, banaluuuuu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2005 02 12, 13:55)
Sorry, bet nuo tokiu zodziu man tik ziaunas sutraukia  schmoll.gif banaluu, Zbignevai, banaluuuuu.  rolleyes.gif


Prie ko cia Zbignevas, tai biski nesupratau.... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2004 11 04, 18:36)
[B][COLOR=blue][SIZE=1][SHADOW=purple]Siaip manau kad ir ką besakytų jaunoji-vistiek ašarų nepavyks išvengti, tad manu geriausia būtų jei svočia ar piršlys pasakytų padėkos žodžius  rolleyes.gif  nors kad ir kas besakytų padėkos žodžius tėvams - vistiek visi apsiverks  unsure.gif  sunglasses2.gif



oi gera minti davei. paprasysim ir mes svocios, kad ka grazaus pasakytu, bu jau ir man asaros byra vos ka mielesnio isgirdus..
Atsakyti
ir as manau kad apsizliumbsiu.
nors man maniskis pagrasino kad tik nebandyciau zliumbt.
Atsakyti
Oi,kiek graziu zodziu thumbup.gif ,as ju jau pora savaiciu visur ieskojau...Bet dabar nesu tikra,kad galesiu paskaityt,nes kas bus per vestuves,kad jau dabar apsizliumbiau cry.gif
Atsakyti
Na aš tėvam jokių dovanų oficialiai neteiksiu, mūsų šeima labai artimai bendrauja ir tie oficialumui man taip suformalina santykius, kad rodos nori tik parodyti kaip viskas idelu, o taip nėra...Nemėgstu tokių dalykų, vaidyba, kažkoks demonstravimasis... schmoll.gif Bet čia tik mano nuomonė....
Tėvus savo labai myliu, ir jiems tikrai ne už tūso vietą ir kantrybę negryzus iš diskotekso noriu padėkoti, nemanau kad tą bajerį suprastų...Tai ašarų gal nesukels, bet gali ir įšeisti... blink.gif Gal kokį ketureilį išspausiu be ašarų, nors labai abejoju, tektų jį šimtą kartų kartoti, kad labai pabostų ir nekeltų ašarų... biggrin.gif
O visi čia įdėti, ypač eiliuoti, visad sugraudindavo... cry.gif
Atsakyti
sveikos, o gal kas zinot padekos zodziu pirsliam g.gif
Atsakyti