Įkraunama...
Įkraunama...

Dulkių siurbliai - 3

Antra tema 4u.gif

---

Tai niekas nedalina patarimu? g.gif
Gal kas užmatys ir patars 4u.gif Geriau pirkti siurbli su dulkiu maišeliu ar dulkiu konteineriu? g.gif dar lyg yra dulkiu kasetės g.gif Ir ar geri yra cikloniniai siurbliai?
Atsakyti
Na siaip su konteinieriu geriau nei su maiseliu, cikloniniai atseit geriau tas dulkes surenka. MEs turim su vandens filtru, tai esu patenkinta. NEra to dulkiu kvapo kai siurbi. Minusai - kiekviena karta reikia ipilt vandens, o po to nesvaru ispilt i klozeta. Jei vaikai netycia apvers - tai neveiks kol neisdzius filtrai, bet turi ir kita konteineri su vienkartiniu maiseliu- tai is principo ne beda. Na ir dar galingumas siurbiant su vandens filtru silpnesnis, nei su maiseliu. Bet visumoe siurbliu esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
help.gif Sveiki,
Gal kas kur užmatėt pirkti ZXM7030? Kažkaip niekur nerandu... g.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,

daug kas giria dulkių siurblius Arnica, bet jų kainos kažkaip įtartinai nedidelės... g.gif
Kame čia reikalas? smile.gif

http://www.arnica.lt/
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2011 10 31, 20:27)
Sveiki,

daug kas giria dulkių siurblius Arnica, bet jų kainos kažkaip įtartinai nedidelės...  g.gif
Kame čia reikalas?  smile.gif

http://www.arnica.lt/


Na mes turim lenkiska Zelmeri su vandens filtru, tai kainavo panasiai kaip arnica ~ 400 Lt ir irgi garantija 4 metams. Tai mazos kainos matomai del to, kad gamintojo vardas nera placiai zinomas. Nes kai mes rinkomes tarp Zelmer ir Karcher, tai pardavejas pasake, kad visi parametrai yra identiski, bet Karcher kainuoja dvigubai del vardo.
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite nuomone iš patirties apie ši modeli AEG-ELECTROLUX Z 5642 ANIMAL LOVER .Ieškome siurblio namams kur nera kilimu, tik laminatas, plyteles 4 žmones ir šuo.Tad labai aktualu, kas gerai rinktu šuns plaukus.Informacijos tiek daug apie siurblius, kad sukasi jau galva.tiesiog prašau pasidalinti nuomone: pliusai ir minusai. Iš anksto dekoju labai 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu, kur visi dingo, nei gyvos dvasios 4u.gif ar jau visi viska žino, visiems viskas aišku g.gif g.gif man tai ne, dėl to matyt čia ir blaškausi doh.gif
gal kas ka žino apie Electrolux Z8870 doh.gif g.gif blush2.gif Kas girdet, gal kas turit????
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2011 11 02, 10:14)
Na mes turim lenkiska Zelmeri su vandens filtru, tai kainavo panasiai kaip arnica ~ 400 Lt ir irgi garantija 4 metams.  Tai mazos kainos matomai del to, kad gamintojo vardas nera placiai zinomas. Nes kai mes rinkomes tarp Zelmer ir Karcher, tai pardavejas pasake, kad visi parametrai yra identiski, bet Karcher kainuoja dvigubai del vardo.


Dėkui mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vidal @ 2011 11 07, 00:24)
nesuprantu, kur visi dingo, nei gyvos dvasios 4u.gif ar jau visi viska žino, visiems viskas aišku g.gif  g.gif man tai ne, dėl to matyt čia ir blaškausi doh.gif


Tikrai labai jau čia tylu, keista kažkaip... g.gif smile.gif
Na bet nieko, nusipirkom šiandien Arnica Bora 4000. Reiks ryt bandyt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2011 10 31, 00:13)
help.gif Sveiki,
Gal kas kur užmatėt pirkti ZXM7030? Kažkaip niekur nerandu...  g.gif  verysad.gif

Gal Avitela turi? g.gif Bent jau neraso, kad sandelyje nera.
http://www.avitela.l...trolux-zxm7030/
Atsakyti
Man patinka Miele su hepa filtru ir hepa maišeliais smile.gif Naudoju nuo 2008 metų be jokių problemų.
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2011 11 08, 00:35)
Na bet nieko, nusipirkom šiandien Arnica Bora 4000. Reiks ryt bandyt.  rolleyes.gif

Būtų labai įdomu atsiliepimai apie siurblį? Ar labai garsiai dirba?
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2011 11 08, 00:35)
Na bet nieko, nusipirkom šiandien Arnica Bora 4000. Reiks ryt bandyt.  rolleyes.gif

Jo, tikrai labai idomu kokie atsiliepimai - drauge dabar ruosiasi pirkti, ti irgi susimaste apie Arnica. Ka gero/blogo galite pasakyti pasinaudojus savaite? ax.gif
Atsakyti