Įkraunama...
Įkraunama...

padekit

Turiu rimtu problemu ir nezinau kur kreiptis gal kas galite parekomenduoti kokius nors psichologiu panevezyje?

Viena isdydziausiu mano problemu yra kad nemoku bendrauti su zmonemis ypac su merginom tiesiog neesu beveik bendraves su jom ir bijau tuo tarpu nes nezinau ka sakyti isvis as vengiu nepazystamu zmoniu labai esu uzsidares. O draugu rate kuris yra nuo pat vaikystes tai labai gerai bendrauju bet kai daba visi esame atskyre tik kartais retai subegame. Todel isvis retai bendrauju ir nebeturiu noro gyventi.
Kita problema kad visiskai nemoku susikaupti ar esu per daug susikaupes net pats nezinau. Sededamas per paskaitas as tiesiog dingstu savo pasamoneje o jei ir bandau susikaupti tiesiog mane isblasko mintys. Toks sedi kaip prasijunges dinges nuo pasaulio. Skaitydamas knygas turiu susidomejima tiesiog patinka bet net nerandu naudos bu kita diena viska pamirstu ir tai man atsitiko gal nuo 9klases nors jokiu tai suzalojimu neturejau ar susitrenkimu. Perskaitai puslapi, skaitai kita ir pamirsti viska. O jei ir mintys uzpuola skaitydama tai isvis kosmose pasijunti.
Papildyta:
As galvoju jei susitvarkysiu su pirma problema tai dings ir antra. Gal kas nors turejo bendravimo problemu? padekit kaip jas isprest tiesiog bijau su kuo nors bendraut
Atsakyti
Egle Zubiene.dirba ligoninej ir privaciai. http://www.asirpsich...zubiene-42.html
Atsakyti