Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(lotute @ 2006 01 28, 19:29)
kas filmuos?

taigi tu man davei telefoniuka pati mirksiukas.gif tai tie patys Vaida(fofotgrafe) su vyru(filmuotoju).
Atsakyti
QUOTE(Jurgugute @ 2006 01 28, 14:04)
Labutis,
as norejau paklauti, ar girdejot atsiliepimu apie sodyba prie Dituvos "Pakrante". Viki apie ja minejo, ir dar sake, kad ten kojos daugiau nekels. Kazin kodel? g.gif
Viska perskaiciau, bet tokiu vietu kur butu nakvyne, pirtele ir virtuvele maistui pasigaminti radau tik keleta. Gal dar kas zinot?

Nekelsiu kojos ten, nes:
1) virtuvėje ruošti maistą yra prastos sąlygos, dujinė lieva, nekepa, o degina, mažai vietos ir t.t. - virėjos prasikeikė; Plius nebuvo pažadėtų puodų, bliūdų ir kitų priemonių reikalingų maistui ruošti. Tėvai turėjo skubiai viską nuvežti mad.gif
2) tą rytą, kai turėjo būti ruošiamas maistas - pasibaigė dujų balionas, kol atvežė naują, virėjos prarado daug laiko (tokiu dalyku manau galėjo pasirūpinti iš anksto);
3) 2 val. nakties sodybos šeimininkas, kaip koks sliekas prišliaužė prie muzikantų ir liepė patildyti muziką, nes kaimynai skundžiasi (manau žino kokiam tikslui sodybą nuomoja). Gerai, kad muzikatai kieti buvo, tai dėjom iki 7 ryto thumbup.gif ;
4) kai atsitiko nelaimė (lūžo supynių balkis ir vienas vaikinukas stipriai susižalojo ranką), tai pareiškė, kad jiems nereikėjo suptis, o kad balkis supuvęs buvo tai jam dzin; rytojaus dieną net nepasidomėjo, kaip ten viskas baigėsi gun_bandana.gif
5) ir t.t.
Jei turi galimybę iš ko rinktis, tai tikrai šią sodybą įsirašyk paskutinėje vietoje. Čia nuoširdus mano patarimas.
Gerai, kad aš esu po***istė ir tai man nesugadino nuotaikos, bet tokių žmonių (kažką trinančių aplinkui) aš uijjj kaip nemėgstu triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2006 01 30, 21:19)
Nekelsiu kojos ten, nes:
1) virtuvėje ruošti maistą yra prastos sąlygos, dujinė lieva, nekepa, o degina, mažai vietos ir t.t. - virėjos prasikeikė; Plius nebuvo pažadėtų puodų, bliūdų ir kitų priemonių reikalingų maistui ruošti. Tėvai turėjo skubiai viską nuvežti  mad.gif
2) tą rytą, kai turėjo būti ruošiamas maistas - pasibaigė dujų balionas, kol atvežė naują, virėjos prarado daug laiko (tokiu dalyku manau galėjo pasirūpinti iš anksto);
3) 2 val. nakties sodybos šeimininkas, kaip koks sliekas prišliaužė prie muzikantų ir liepė patildyti muziką, nes kaimynai skundžiasi (manau žino kokiam tikslui sodybą nuomoja). Gerai, kad muzikatai kieti buvo, tai dėjom iki 7 ryto  thumbup.gif ;
4) kai atsitiko nelaimė (lūžo supynių balkis ir vienas vaikinukas stipriai susižalojo ranką), tai pareiškė, kad jiems nereikėjo suptis, o kad balkis supuvęs buvo tai jam dzin; rytojaus dieną net nepasidomėjo, kaip ten viskas baigėsi  gun_bandana.gif
5) ir t.t.
Jei turi galimybę iš ko rinktis, tai tikrai šią sodybą įsirašyk paskutinėje vietoje. Čia nuoširdus mano patarimas.
Gerai, kad aš esu po***istė ir tai man nesugadino nuotaikos, bet tokių žmonių (kažką trinančių aplinkui) aš uijjj kaip nemėgstu  triniti.gif


Na ir smagumelis doh.gif Dziaugiuosi, kad tau nesugadino nuotaikos tokie "stebuklai"
Labai aciu uz issamu paaiskinima. Na tikrai tokius tik... gun_rifle.gif
Linkiu niekam nepakliuti pas tokius "svetingus" zmones.
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 01 30, 11:14)
taigi tu man davei telefoniuka pati mirksiukas.gif tai tie patys Vaida(fofotgrafe) su vyru(filmuotoju).

aaaaaaaa, tai ite patys ir filmuotojas 800Lt?
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 01 30, 12:14)
taigi tu man davei telefoniuka pati mirksiukas.gif tai tie patys Vaida(fofotgrafe) su vyru(filmuotoju).

Pas mus jie irgi buvo clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika @ 2006 01 31, 08:43)
Pas mus jie irgi buvo  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif

Monika, primeti kiek viskas yra subrange?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 30, 21:29)
aaaaaaaa, tai ite patys ir filmuotojas 800Lt?


jo filmuotojas 800 litu ir dar kazkiek fotografe kainuos
QUOTE(Monika @ 2006 01 31, 06:43)
Pas mus jie irgi buvo  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif

jie filmavo mano vyro sesrs vestuves

QUOTE(lotute @ 2006 01 31, 08:56)
Monika, primeti kiek viskas yra subrange?

tai jie patys man sake kad viskas kiekvienais metais brangsta
Atsakyti
Nu bet kainos tai vos ne dvigubai visos soktelejusios doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 31 sausio 2006 - 11:10
QUOTE(siamka @ 2006 01 31, 11:09)
Nu bet kainos tai vos ne dvigubai visos soktelejusios  doh.gif  doh.gif  doh.gif

ne vos o dvigubai bigsmile.gif
Atsakyti
tai kas bus kitais metais siaubas tikras
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 31, 11:14)
tai kas bus kitais metais siaubas tikras

neaisku bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
kitais metais niekas nebesizenys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
gal zinot kokiu vietu kur galima per vestuves pasivazinet?
Atsakyti