Įkraunama...
Įkraunama...

Siurblys robotas

Sena tema
Atsakyti
QUOTE(SaulyteL @ 2011 11 12, 11:15)
Ar yra kas pirkę Roombą is JAV? Ar veikia amerikietiškas įkroviklis lietuviškoje elektros sistemoje?

Aš pirkausi ne Roombą, bet kitokią el.techniką - sudeginau aparatą vos tik pajungusi jį į lietuvišką rozetę, nes pasinaudojau tik kištuko perėjimu į LT versiją. Dabar jau tikrai žinau, kad jokia el.technika iš JAV be adapterio (įtampos keitiklio) netinkama naudoti LT elektros sistemoje smile.gif
Beje, senojoje temoje buvo apie tai diskusijos, merginos lyg įtarinėjo, jog ir adapteris turi įtakos tam, kad robotukas prasčiau veikia g.gif
Atsakyti
kas liecia diskusijas senoj temoj-sutinku. tiesiog visi renkasi tai kas jiems atrodo geriausia smile.gif mes issirinkom ir kol kas tikrai esu patenkinta smile.gif
taip, atstovais 100proc netikiu, bet isklausau smile.gif nemazai itakos turejo drauges nuomone, o ji turi butent samsunga, ta modeliuka, kuriuo prekiauja senukai, elektromarkt ir dar turbut kiti smile.gif

sekmes renkantis

p.s. samsungo jautresnis valdymas sensorinis berods, tai irgi turetumet atkreipti demesi jei turit augintini. roombos netoks jautrus, net youtube kaciukai vaz ant ju smile.gif musiskis irgi bande, bet dar tik vaidina kad nebijo siurbliuko-kai sis privaziuoja tik letenele "pamusa" ir skuodzia smile.gif
Atsakyti
Garbaniuke - teisingai, kiekvienas renkamės pagal savo poreikius, galimybes ir nuostatas drinks_cheers.gif Todėl aš nesakau, kad vienas ar kitas robotukas yra kažkuo geresnis, nes tiesiog nei vieno neturiu kol kas. Belieka pasikliauti pateikta informacija ir atsirinkti iš jos tai, kas kam aktualiausia. Mūsų draugai turi Roomba, atsiliepimus tiesioginius ir pačiupinėt realiai turėjau progą smile.gif
Pas mus gyvūnai turi savo vietas, ir važinėtis ant robotuko jiems nėra reikalo, bet žinosiu dėl to jautrumo.
Atsakyti
musu ir nevazineja, tik maciau youtube smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiggg @ 2011 11 10, 09:06)
o ar yra toks kad  ir siurbtu ir plautu 2 in 1?


nera
QUOTE(raminta1985 @ 2011 11 10, 15:57)
Aš taip buvau užsimaniusi robotuko, bet kai pamačiau youtube kaip jie siurbliuoja. Tragedija. Labai džiaugiuosi, kad neišmečiau pinigų į balą. Geriau už tuos pinigus nusipirksiu gerą siurblį.

Jaučiu dauguma mūsų, nusipirkusiu "tragiškus' robotus jau turime po rimtą siurblį, kurį naudojame generalinei tvakai, o "tragiškus" robotus tik kasdienam švaros palaikymui rolleyes.gif

http://www.robotreviews.com/chat/ gera vietelė paskaityti apie robotus.


QUOTE(keistuole @ 2011 11 11, 04:15)
Ačiū  4u.gif
Tuomet viskas gerai, nes kai paskaičiau, kad antram aukštui dažnai perka antrą, tai pagalvojau, gal ten kažkaip prisitaiso

Man du patogu, nes galiu abu aukštus vienu metu tvarkyti.
Šiandien nunešiau draugei dovanų robotuką, įkurtuvių proga. Įdomu ar patiks g.gif Pas ją šviesus parketas, bet žiauriai daug dulkių. Kol buvome svečiuose, mūsų batai apdulkėjo blink.gif Augina leliuką, robotas bus pats tas kai leliukas pradės ropinėti.
Atsakyti
Renkantis tarp roombos ir samsungo šitas filmukas nulėmė pasirinkimą 4u.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 11 13, 08:13)
Renkantis tarp roombos ir samsungo šitas filmukas nulėmė pasirinkimą  4u.gif
http://www.youtube.c...feature=related


vat aš irgi kažkaip linksto prie roombos, tik ta kaina kiek stabdo, palyginus su kainom oficialiam psl ir po kiek pas mus parduoda.
O siųstis vėl gi problemos su garantika ir kaip suprantu su jungimu į el. tinklą.

Dar žiūrinėjau pas mus karcher ir electrolux. Baisios kainos už gamintojų eksperimentus.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 11 13, 01:43)
vat aš irgi kažkaip linksto prie roombos, tik ta kaina kiek stabdo, palyginus su kainom oficialiam psl ir po kiek pas mus parduoda.
O siųstis vėl gi problemos su garantika ir kaip suprantu su jungimu į el. tinklą.

Dar žiūrinėjau pas mus karcher ir electrolux. Baisios kainos už gamintojų eksperimentus.

karcher skaitosi labai patavarus robotas.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 11 13, 20:43)
karcher skaitosi labai patavarus robotas.


mat kaip įdomiai, realiai tai tikrai geriau neatrodė nei samsungas ir kaina dviguba. Net ir patys pardavėjai ganėtinai skeptiškai į jį žiūrėjo unsure.gif
Ir buvau firminėj parduotuvėj, o ne kokiam prekybcentry.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 11 13, 14:38)
mat kaip įdomiai, realiai tai tikrai geriau neatrodė nei samsungas ir kaina dviguba. Net ir patys pardavėjai ganėtinai skeptiškai į jį žiūrėjo  unsure.gif
Ir buvau firminėj parduotuvėj, o ne kokiam prekybcentry.

nelabai domėjausi karcher robotais, nes man jie neįperkami, bet kiek skaičiau atsiliepimus, jie skaitomi geriausi.
Skaitau http://www.robotreviews.com/ čia 4u.gif
Dar yra labai fainas naeto robotas. Jis protingesnis nei roomba ar kiti. Tik kadangi gan naujas modelis, turi problemų su programa pačio roboto ir neturi šoninio šepetuko, todėl ne taip gerai pagal sienas išvalo. Laukiu kol patobulins jį, tada tą pabandysiu.
Šiuo metu roomba yra lyderis. Gal ir kvailai atrodo jos lakstymas betkur, bet faktas, kad tas lakstymas išvalo kambarį. Samsungas pasiklysta vaikščiodamas savo linijom, kai tik pakliūna tarp daugiau kliūčių.
Pasiskaitykite tame webe kur įmečiau apie visus robotus, bus lengviau išsirinkti 4u.gif

Draugė šiandien paskambino visa apsipatenkinus dovana. Sakė vyras jau scooba užsakinėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 11 13, 07:57)
Šiandien nunešiau draugei dovanų robotuką, įkurtuvių proga. Įdomu ar patiks  g.gif 

biggrin.gif kažin ar kam gali nepatikti tokia dovana

Atsakyti