Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai 10 tema

QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 30, 12:11)
Bloge apie KAtarinkų meduolius berods buvo sąrašiukas - baltymas, pienas, vanduo. Baltymo nenorėjau,nes puošėm mokyklai (neduok die susirgtų koks anglas vaikas,mirtis man  doh.gif ), vanduo keistai pasirodė, tai pyliau pieno  biggrin.gif Nu ir nieko,man tas pats kas su baltymu  g.gif Stingo greitai ir gražiai, supakavus  maišelius nė vienas gabaliukas nenutrupėjo. manau svarbu kažkuo atskiest pudrą, o kas tai bus, jokio skirtumo  g.gif

Jei meduoliai bus greit suvalgyti tai jokio, bet aš kai dariau be baltymo tai man po kokios savaitės ar daugiau ėmė trupėt viskas.. O apie pieną tai ir man keista girdėt g.gif Tada vadinasi citrinos rūgštelės nedėjot, nes būtų sutraukę pieną rolleyes.gif
Atsakyti
Ir man regis kol sustings, ar tas pienas gyzt nepradeda... nu as tieisog svarstau, nes man tai naujiena... o as tai nezinau, nuplaunat gerai kiausini, ir koks ten gali but uzsikretimas.. juk jei ir buna salmoneles, tai tik ant luksto.
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 30, 11:11)
Bloge apie KAtarinkų meduolius berods buvo sąrašiukas - baltymas, pienas, vanduo. Baltymo nenorėjau,nes puošėm mokyklai (neduok die susirgtų koks anglas vaikas,mirtis man  doh.gif ), vanduo keistai pasirodė, tai pyliau pieno  biggrin.gif Nu ir nieko,man tas pats kas su baltymu  g.gif Stingo greitai ir gražiai, supakavus  maišelius nė vienas gabaliukas nenutrupėjo. manau svarbu kažkuo atskiest pudrą, o kas tai bus, jokio skirtumo  g.gif

Na, pienas kaip labai greitai gendantis produktas tikrai ne pati geriausia mintis unsure.gif O jei gyvenate UK ir bijote kiausinio baltymo, bet kuriam prekybos centre nusipirkit Eggwhite powder mirksiukas.gif Ten yra isdziovintas kiausinio baltymas miltukais paverstas, ipylus vandens, gaunate toki mixa kaip naturalus baltymas ax.gif Ir jokios rizikos, kainuoja tikrai nedaug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2011 11 30, 10:16)
Jei meduoliai bus greit suvalgyti tai jokio, bet aš kai dariau be baltymo tai man po kokios savaitės ar daugiau ėmė trupėt viskas.. O apie pieną tai ir man keista girdėt g.gif  Tada vadinasi citrinos rūgštelės nedėjot, nes būtų sutraukę pieną rolleyes.gif

Visai nesutraukė. Pieną išsukau su cukrum, tada gale įdėjau citrinos spaustos. Ilgai nelaikėm, buvo mugė ir buvo sunaikinti. Taip kad dėl to kaip atrodo po mėnesi tikrai nežinosiu unsure.gif Aš radau bloge taipparašyta, ne pati sugalvojau, neprisiimu atsakomybės bigsmile.gif

QUOTE(mazuliux @ 2011 11 30, 11:34)
Na, pienas kaip labai greitai gendantis produktas tikrai ne pati geriausia mintis  unsure.gif O jei gyvenate UK ir bijote kiausinio baltymo, bet kuriam prekybos centre nusipirkit Eggwhite powder  mirksiukas.gif Ten yra isdziovintas kiausinio baltymas miltukais paverstas, ipylus vandens, gaunate toki mixa kaip naturalus baltymas  ax.gif Ir jokios rizikos, kainuoja tikrai nedaug  4u.gif


Nebijau aš baltymo, bet dėl šventos ramybės apsidraudžiau, nes ne savo naudojimui dariau, vadinas pabijojau biggrin.gif
Nesenai esu UK, todėl dar nieko nežinau unsure.gif Va šiandien dar vieną naudingą dalyką sužinojau ax.gif Bus išspręsta bėda, nes ir grybukus dėl to svetimiems bijojau daryt. Nenoriu atsakomybės, jei kas susirgs dėl manęs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 30, 12:26)
Nesenai esu UK, todėl  dar nieko nežinau  unsure.gif Va šiandien dar vieną naudingą dalyką sužinojau  ax.gif Bus išspręsta bėda, nes ir grybukus dėl to svetimiems bijojau daryt. Nenoriu atsakomybės, jei kas susirgs dėl manęs  unsure.gif

Be to dar yra pirkti cukraus pudra iskart jau su dziovintu baltymu ir citrinos rugstim maisyta, belieka tik vandens ant jos uzsipilti. Vadinasi Royal Icing Sugar, jeigu Tate&Lyle firmos, tai ji violetiniame ipakavime, o ar kitos firmos gamina tokia tai nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lait: 30 lapkričio 2011 - 15:59
QUOTE(lait @ 2011 11 30, 14:58)
Be to dar yra pirkti cukraus pudra iskart jau su dziovintu baltymu ir citrinos rugstim maisyta, belieka tik vandens ant jos uzsipilti. Vadinasi Royal Icing Sugar, jeigu Tate&Lyle firmos, tai ji violetiniame ipakavime, o ar kitos firmos gamina tokia tai nezinau.


As su tuo Royal Icing Sugar siemet bandziau, tai daugiau nedarysiu schmoll.gif Is pradziu viskas gerai, bet kai pora dienu pastovejo, labai pradejo trupeti, ypac tie kur dazu buvau dejusi. Tai jei bandyti kaip dovanas i maiselius pakuoti, tai manau, kad isvis viskas nubyres g.gif Nepalyginsi su savo darytu, kuris kaip cementas.
Atsakyti
QUOTE(Debesuota @ 2011 11 30, 14:44)
As su tuo Royal Icing Sugar siemet bandziau, tai daugiau nedarysiu  schmoll.gif Is pradziu viskas gerai, bet kai pora dienu pastovejo, labai pradejo trupeti, ypac tie kur dazu buvau dejusi. Tai jei bandyti kaip dovanas i maiselius pakuoti, tai manau, kad isvis viskas nubyres  g.gif Nepalyginsi su savo darytu, kuris kaip cementas.

Galbut vandens per daug idejote? Nors as pati niekad ilgai nelaikydavau, todel nieko panasaus nepastebejau. Reiks pabandyti ilgesni laika palaikyti tada ir paziureti kaip bus. g.gif
Atsakyti
labai geras puslapiukas, kam reikia namelio trafaretu thumbup.gif http://www.pastrysam...bread_house.htm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2011 11 25, 18:46)
Meduoliukams jau kaip ir issirinkau recepta, bet sakykit kuris geriausias nameliui? renkuosi Is cipsiuko ir Nerytes? Manau nameliui reiktu kietesniu meduoliu?

vat mane irgi domina sis klausimas 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, sakykit, o kepant meduoliukus, man kartais (kai jau n-taja partija pavargus kepu blush2.gif ) labai traukias tesla g.gif tiesiog jau kociojant ji traukias, tada spaudi su formele, jie vel dvigubai sumazeja, ir kepant ir tokie dar pamazeje buna - tikie sutraukos biggrin.gif Tai kazkaip ir idomu net daros del, ar kad jau be meiles ar kaip cia? ir nesvarbu pagalkokia receptura...

Siaip mano mylimiausi yra meduoliukai pagal Bea ir Nerytes. Pagal Bea tesla mes ir namuka darom. Mano seimynai skaniausi kieti meduoliukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2011 11 30, 22:44)
Mergaites, sakykit, o kepant meduoliukus, man kartais (kai jau n-taja partija pavargus kepu blush2.gif ) labai traukias tesla g.gif


Aš kepu pagal Cypsiuko (mums šie patys skaniausi wub.gif ), visada iš karto iš dviejų normų, man irgi pabaigoje taip traukiasi blush2.gif
Gal miltai daugiau išbrinksta g.gif Taip galvoju tik todėl, kad kepant lietinius blynus, pabaigoje tešlos konsistencija taip pat pasikeičia. Tešla būna daug tirštesnė.
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2011 11 29, 20:53)
Nieko nemirkiau ir nešlaksčiau. Pirmiausia todėl, kad tai pirmas bandymas, noriu paragauti paprasčiausio, o dar ir todėl, kad valgys ir vaikai



QUOTE(GITALE @ 2011 11 30, 06:19)
o as mirkiau puse vaisiu, puse dejau nemirkytu, dar ipyliau truputi brendzio, viskas laistyt nereikes, nes pyragas dregnas ir jaucias brendzio, rezultatu labai patenkinta, nes sulaistyt pamirstu, na pyliau brendzio i tesla nes zinojau kad vaikai pas mus jo nevalgys


Ačiū už atsakymus, kepa ir mano Kalėdinis pyragas, bet turbūt, kad kepsiu dar vieną, nes ne iš visos normos kepiau.
Atsakyti