Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams - 2

Pirma tema.

- Spalvinga patalynes komplektuka
- Naktine lempa (yra tokios su zvaigzdutem twilight turtle)
- Pasaku knyga
- Megztas idomias kojines
- "Plakata" su abecele ar zemelapi vaikiska
Atsakyti
Sveikutes, ka padovanoti 3,5 m. ir 11 m. mergaitems, niekaip negaliu sugalvoti:) Gal kas pasiulys kokiu minciu ax.gif
Atsakyti
Gal kam pravers
http://www.amazon.fr...t...3890&sr=8-5
super zaidimukas, tik tiek, kad anglu kalba, bet siuolaikiniams vaikams manau tai ne problema wink.gif
Atsakyti
Galima padovanoti Pinjatą patinkancio personažo formos. Mergaitei tai galetu buti pvz Hello Kitty..., berniukui cars automobilis, smurfas ar aviukas šonas....
Manau įspudis vaikui bus garantuotas kai is pinjatos pabirs saldainiai ar smulkūs žaisliukai
http://www.facebook....0...745&sk=wall
Atsakyti
beja, tokia pinjata galima ir paciam pasidaryti thumbup.gif

***dideli baliona aplipinam laikrascio skiautemis (miltu ir vandens mase, 2 dalys vandens, 1 dalis miltu)
***gerai isdziuvus is baliono isleidziam ora ir ji istraukiam
***prikisam ten saldainiu, mazu zaisliuku, konfeti, ar dar ko nors (fantazijos reikalas)
***papuosiam ir viskas... pakabinam ir duodam valia lazdoms thumbup.gif

kadangi tas daiktas bus sudauzytas, tai visiskai nesvarbu, ar jis bus nuostabaus smurfo isvaizdos, ar tiesiog spalvoto spalvotas kamuolys mirksiukas.gif


Papildyta:
beja, pinjata gali buti ir virveline, kur "lobis" iskristu patraukus viena is daugelio virveliu (loterija) bet tokia pasigaminti siek tiek sudetingiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei vaikas dar mažas, dovanočiau kokį mielą žaislą, arba kokia nors kėdutę ar šeip kokį komplektuką "soskių" smile.gif Na, o jei paauglė- dovanočiau kosmetikos rinkinuką. Mano pačios dukrai neseniai suėjo 14 metų. Aš padovanojau naują telefoną, kosmetikos rinkinį, bei kelionę į vasaros stovyklą, į kurią ji norėjo. Ji labai laiminga. Tiesą sakant, šiuo metu ji toje stovykloje. Sakė labai linksma wink.gif
Atsakyti
Draugės sūnus gavo laikrodį. Jei gerai pamenu jam sukako 4 metai. Tai jam tai buvo pati geriausia dovana.
Atsakyti
Jei dar kam trūksta dovanų idėjų smile.gif

Meškiukas Grikis - puiki dovana. Kiek teko dovanoti, visų atsiliepimai buvo teigiami wub.gif

user posted image
Atsakyti
Mokyklinio amziaus vaikui puiki dovana butu gaublys. 4u.gif
Noreciau, kad mano vaikui kas padovanotu, nors jis siemet tik pirmokas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2012 07 22, 14:10)
Mokyklinio amziaus vaikui puiki dovana butu gaublys.  4u.gif
Noreciau, kad mano vaikui kas padovanotu, nors jis siemet tik pirmokas  rolleyes.gif


Labai puiki dovana galetu buti koks nors zinynas, vaiku enciklopedija. kai pati buvau maza turejau pradinuko enciklopedija, dar ir dabar ja kartais kartu su savo mazyliu atsiverciu.
Atsakyti
Atejau tikedamasi jusu patarimo ax.gif I Lietuva pasisveciuoti grizta drauge ir norime jos 6 m. dvynukams perduoti dovaneliu. Ka butu galima isliekamojo, galbut susieto su Lietuva ir idomaus tokio amziaus vaikui padovanoti. Vaikai Lietuvoje nera buve, o tetis uzsienietis...
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2012 09 09, 21:20)
Atejau tikedamasi jusu patarimo  ax.gif  I Lietuva pasisveciuoti grizta drauge ir norime jos 6 m. dvynukams perduoti dovaneliu. Ka butu galima isliekamojo, galbut susieto su Lietuva ir idomaus tokio amziaus vaikui padovanoti. Vaikai Lietuvoje nera buve, o tetis uzsienietis...


Manau būtų galima kažką sugalvoti iš tokių megžiagų kaip velta vilna, medis ar gintaras, ypač per tautodailininkų muges galima visokių lietuviškų gėrių prisižiūrėti. O grįžštant antgal daug vietos neužims tai ir visi patenkinti liks 4u.gif

O knygelė lietuvių kalba kažin ar tiks ir patiks, nes tikrai ne visi vaikučiai mokomi lietuvių kalbos...
Atsakyti