Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

Nauja tema.
16 tema
Atsakyti
Sveiki,naujus namučius pradėsiu su savo bėdomis. ax.gif
Po perinstaliavimo ,atsidarius papke su nuotraukomis ju nerodo kaip paprastai ,kai matai kokia kur ,dabar pas mane rodo visas vienodas su uzsklanda ,kai naudojau Windaus photo viwer rode su gamtos vaizdu ,dabar per ACDSee rodo su oranzine akimi,tai labai nepatogu ,norint paziureti kokios kur nuotraukas turi ziureti tik paspaudus dukart ant jos siunciant skype priestai reikia perziuret ir isimint pavadinimus tada tik pagal pavadinima galima pasirinkt doh.gif
Gal kas atsiras kas galės man padėti blush2.gif
Atsakyti
sveiki , ar imanoma kazkokiu budu , isjungti loptopo vidini vintiliatoriu??? uzluzo garsas baisus , darbus reikia skubiai pabaigti bet per ta kriokima neimanoma... nekaista siaip bet nuolat uzia ... ar yra iseitis?
Atsakyti
QUOTE(Can @ 2011 12 03, 22:53)
sveiki , ar imanoma kazkokiu budu , isjungti loptopo vidini vintiliatoriu??? uzluzo garsas baisus , darbus reikia skubiai pabaigti bet per ta kriokima neimanoma... nekaista siaip bet nuolat uzia ... ar yra iseitis?


Tai išjungus ventiliatorių kaip, tavo nuomone, kompiuteris bus aušinamas?
Atsakyti
Aciu Pedagogui uz atsakyma praeitoje temoje 4u.gif na,issiversti is anglu kalbos,ka ten raso,as ir pati sugebejau,tik va,klausimas-ka daryti?! ax.gif perinstaliuoti windowsus,ar paprasciausiai ignoruoti ta lentele,nes visos programos veikia be problemu?! g.gif beje,del nelegaliu windowsu-juk ne as viena tokia"nelegale",be to kodel microsoftas toks "nedurnas" pasidare tik dabar ir per atnaujinimus mane "pariso"?o ir kazkaip nepastebejau,kad butu siunciami kazkokie atnaujinimai blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas pagelbės, kodėl vienam puslapyje, konkrečiai www.argos.ie , pvz įvedus pavadinimą į paieškos laukelį, arba kai suranda, paspaudus ant kažkurios prekės išmeta šią nesamonę:
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Draugė pabandė iš savo kompiuterio, viskas ok. Tai kas ne taip mano kompiuteryje?
Atsakyti
QUOTE(Elaine @ 2011 12 03, 17:11)
Aciu Pedagogui uz atsakyma praeitoje temoje 4u.gif na,issiversti is anglu kalbos,ka ten raso,as ir pati sugebejau,tik va,klausimas-ka daryti?! ax.gif perinstaliuoti windowsus,ar paprasciausiai ignoruoti ta lentele,nes visos programos veikia be problemu?! g.gif beje,del nelegaliu windowsu-juk ne as viena tokia"nelegale",be to kodel microsoftas toks "nedurnas" pasidare tik dabar ir per atnaujinimus mane "pariso"?o ir kazkaip nepastebejau,kad butu siunciami kazkokie atnaujinimai blush2.gif

jei windows nelegalus atnaujinimus reikia naudoti tik "manual"ne automatiska, nes auto instaliuos viska, tuo paciu ir programa atpazistancia legalu nuo nelegalaus. yra kazkoks kitas variantas, po pirmo atnaujinimo keliu minuciu tarpe kazkoki faila istrinti, bet tai jau profai zino biggrin.gif pas mane originalus, bet kazkas kazkur "uzluzo"ir lentele sokineje, kad sulegalinciau, bet man tai labai netrukdo, tingisi paprasciausiai tuo uzsiimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 12 04, 08:46)
jei windows nelegalus atnaujinimus reikia naudoti tik "manual"ne automatiska, nes auto instaliuos viska, tuo paciu ir programa atpazistancia legalu nuo nelegalaus. yra kazkoks kitas variantas, po pirmo atnaujinimo keliu minuciu tarpe kazkoki faila istrinti, bet tai jau profai zino biggrin.gif pas mane originalus, bet kazkas kazkur "uzluzo"ir lentele sokineje, kad sulegalinciau, bet man tai labai netrukdo, tingisi paprasciausiai tuo uzsiimti biggrin.gif


tai va,as galvoju,kad ir pas mane kazkas uzluzo,arba kazkur ne ten ilindau,nes windows'ai perinstaliuoti kazkur pries metus,o lentele tik dabar islindo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Firefox @ 2011 12 03, 23:08)
Tai išjungus ventiliatorių kaip, tavo nuomone, kompiuteris bus aušinamas?

o kuri laika be sios funkcijos niekaip?
Atsakyti
QUOTE(Can @ 2011 12 04, 15:45)
o kuri laika be sios funkcijos niekaip?


20 - 30 sekundžių. Bet tau turbūt tiek būtų mažoka.
Atsakyti
QUOTE(Firefox @ 2011 12 04, 15:35)
20 - 30 sekundžių. Bet tau turbūt tiek būtų mažoka.

faktas. nu bliamba kaip nervina ... ir kaip tycia negaliu dabar nesti taisyt , belieka osprotet , dekui uz atsakymus..
Atsakyti


Užsidėk ausines ir muziką garsiai pasileisk. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Firefox: 05 gruodžio 2011 - 00:11