Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Senoji tema


Rekomenduojamu daiktu sarasas vykstant i ligonine:

1. Vanduo negazuotas 3-4 litrai (žarnyno valymui: 1 litras vandens maišomas su 1 pakeliu vaistų). Jei organizmas nevalomas, vandens pasiimama mažiau;
2. Chalatas
3. Naktinukai
4. Kelios apatinės medvilninės nespaudžiančios kelnaites
5. Šlepetės
6. Šiltos kojinės (rekomenduojama šąlančioms)
7. Higienos priemonės (dantų pasta, šepetukas, paketai kasdieniniai ir menstruaciniai, intymios higienos drėgnos servetėlės, vienkartinės servetėlės, tualetinis popierius, dušo reikmenys, šukos)
8. Vienas didesnis ir vienas mažas rankšluostukai
9. Mėgstamas skaitalas, kryžiažodžiai
10. Du vokeliai su padėka (nebūtina )
11. Vaistai, kuriuos pastoviai vartojate

Pasiruošimas prieš:

1. Tyrimai (elektrokardiograma, morfologinis kraujo tyrimas, kraujo krešumo tyrimas, šlapimo tyrimas, kraujo grupė) – galioja ne daugiau kaip 14 dienų iki operacijos dienos
2. Depiliacija
3. Visų aksesuarų saugus pasidėjimas namie

user posted image

Laparoskopiju saraselis papildymui ar pataisymui info siuskite lauraz5 i a.zNuotraukėles susipažinimui siųsti laparoskopija@gmail.com - atsiuntusios savo nuotraukas atsakymu gausite prisijungimo slaptažodį prisijungti prie http://public.fotki....Mlaparoskopija/

Smalsiausioms VIDEO apie laparoskopiją (esant jautriems nervams - nežiūrėti!!!)

Kas ta laparoskopija?
Kaip atrodo realiai LP?
Stai kaip mes atrodom ant stalo
Kiausidziu drilingas "karstuoju budu"
Kiausidziu drilingas "saltuoju budu"
Kiausides cistos salinimas
Endometrioze su saaugom
Kiausintakiu pratekamumo tyrimas

Atsakyti
labai super sarasiukas, man tikrai labai pagelbejo 4u.gif prireike visko ir nieko nepritruko. Tiesa, as dar ir PC i ligonine atsitempiau biggrin.gif Ryt jau namucio thumbup.gif
Beje, siandien kalbejau su daktare, ir uzklausiau ka ji mano apie menstruacine taurele (ja naudojau apie 2 metus). Tai jos nuomone nei tamponu, nei taureliu geriau nenaudoti, nes su jom kraujas nepasisalina is karto ir del to gali kilti uzdegimai ir endo.. Ka jus manot, gal irgi teko konsultuotis su daktarem, gal yra kitokiu nuomoniu? g.gif
Atsakyti
Taip superinis saraselis, bet as pvz pamirsau atsivezti savo asmens dokumenta, tai vyras veliau atveze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2011 12 01, 19:57)
labai super sarasiukas, man tikrai labai pagelbejo 4u.gif prireike visko ir nieko nepritruko. Tiesa, as dar ir PC i ligonine atsitempiau biggrin.gif Ryt jau namucio thumbup.gif
Beje, siandien kalbejau su daktare, ir uzklausiau ka ji mano apie menstruacine taurele (ja naudojau apie 2 metus). Tai jos nuomone nei tamponu, nei taureliu geriau nenaudoti, nes su jom kraujas nepasisalina is karto ir del to gali kilti uzdegimai ir endo.. Ka jus manot, gal irgi teko konsultuotis su daktarem, gal yra kitokiu nuomoniu? g.gif


Na va, saunu, kad viskas jau thumbup.gif

100 proc. pritariu daktarei. Nes rimtai tie tamponai ir taureles juk laiko krauja viduje, jis ten bebudamas "genda" kresa. Na taurelese gal ne taip kaip su tamponais. Nes juk tampona bestatant gali atsirasti mikro idreskimu, o paskui tas pastovus "stovintis" kraujas..... o ir is gimdos pasisalinantys kresuliukai juk laisvai isteka kai moteris su iklotu, o kai su tamponu, tai jis ten ir priskrebes buna...
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2011 12 01, 19:57)
Beje, siandien kalbejau su daktare, ir uzklausiau ka ji mano apie menstruacine taurele (ja naudojau apie 2 metus). Tai jos nuomone nei tamponu, nei taureliu geriau nenaudoti, nes su jom kraujas nepasisalina is karto ir del to gali kilti uzdegimai ir endo.. Ka jus manot, gal irgi teko konsultuotis su daktarem, gal yra kitokiu nuomoniu? g.gif


na as tai nezinau ar blogai ar gerai , bet manau visgi kad gydytoja teisi, na bent as pati naudoju tik paketus, iklotus. kai pagalvoji juk kraujas isbega ir kresuliai , be to skaiciau kad merginos kurios turi endo nepatariama tamponu naudoti...
Atsakyti
QUOTE(2rasa5 @ 2011 12 01, 20:10)
Taip superinis saraselis, bet as pvz pamirsau atsivezti savo asmens dokumenta, tai vyras veliau atveze smile.gif

o taip, dar pasas, sodros pazymejimas ir cololyt du pakelius, sita daktare susake atsivezt tai viskas ok buvo smile.gif
Atsakyti
man irgi kazkada laaabai padejo tas saraselis ax.gif nepykit mergaites, kad tokia skurdoka temele sukuriau 4u.gif vkr labai skubejau nes daug darbelio turejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2011 12 01, 21:14)
man irgi kazkada laaabai padejo tas saraselis ax.gif nepykit mergaites, kad tokia skurdoka temele sukuriau 4u.gif vkr labai skubejau nes daug darbelio turejau blush2.gif


saunus nameliai lauraz thumbup.gif tu cia pas mus stropuole namelius parupini , aciu uz trioba mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2011 12 01, 21:14)
man irgi kazkada laaabai padejo tas saraselis ax.gif nepykit mergaites, kad tokia skurdoka temele sukuriau 4u.gif vkr labai skubejau nes daug darbelio turejau blush2.gif

nono.gif nono.gif baik tu, juk ir Kristus gime ne prabangioj privacioj klinikoj, o paprasciausiam tvartelyje, kur ji supo meile. mirksiukas.gif
Todel ir cia, neikia blizgesio, isdidziu raitytu raidziu, o tik supratimo ir palaikymo. Svarbiausia, kad visada butu tai, kuo galetum pasitiketi. friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zluges_Angelas: 01 gruodžio 2011 - 20:55
Angele, puikus palyginimas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zluges_Angelas @ 2011 12 01, 21:55)
nono.gif  nono.gif baik tu, juk ir Kristus gime ne prabangioj privacioj klinikoj, o paprasciausiam tvartelyje, kur ji supo meile.  mirksiukas.gif
Todel ir cia, neikia blizgesio, isdidziu raitytu raidziu, o tik supratimo ir palaikymo. Svarbiausia, kad visada butu tai, kuo galetum pasitiketi.  friends.gif


niu bet tu ir taikliai cia parasei thumbup.gif pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
lauraz5 ačiū už namelius 4u.gif
dėl tamponų ir taurelių - tiesa, man taip pat išaiškino, kad tikrai nerekomenduojama, o aš nežinojau, tai koios 8 metus vien tamponus naudojau doh.gif

beje mergaitės, šiand sužinojau savo LAP atsakymus - tai viena cista tikrai endo, sakė stadijos nėra g.gif , o šiaip sakė čia tikrai pas mane lengva forma, kita cista liuteininė (iš nepasišalinusio geltonkūnio susiformavusi). Tai viskas dabar gerai, ir liepė kuo greičiau bandyt pastot g.gif (kai tuo tarpu operavusi gyd. liepė laukt 3 mėn.) Nu tai ir vėl likau nesupratusi..
Atsakyti