Įkraunama...
Įkraunama...

Grigiškiškių mamytės

QUOTE(Larance @ 2013 11 12, 17:47)
Kaip smagu, kad tema vis tik nenumirus smile.gif
Mes gyvename pasto gatveje, namas praktiskai prie pat autostrados, bet pasivaikscioti su vaikais einam i pusyneli, ten kuris prie peledziuko yra smile.gif Gal ir matei kada su dviem vaikuciais, mazyle nesiokleje dazniausiai smile.gif O jusu namukai kurioj vietoj?
Tai gal ir susitinkam sia savaite, oras labai grazus. Kada jus lauke bunate? ax.gif

Nu va , ne taip toli gyvename ir mes smile.gif Paskutiniu metu reciau iseinam i aikstele, pasaedi vezime, tai pavaikstom, o siaip kieme savo bunam, bet mielai eisim pasivaiksciuoti wink.gif Sia savaitele gal ketvirtadieni ar penktadieni galetume susimatyti. Susirasome gal tada per AZ wink.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
mes taipogi daznai budavom tam pusinely kai buvo geri orai, bet dabar kai ne kokie orai matyt jau bus, tai nelabai ir bepavyks ten susimatyti g.gif o kokio amziaus jusu vaikai, gal mes visai "ne i tema" busim? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2013 11 13, 14:26)
Labas  4u.gif 
mes taipogi daznai budavom tam pusinely kai buvo geri orai, bet dabar kai ne kokie orai matyt jau bus, tai nelabai ir bepavyks ten susimatyti  g.gif  o kokio amziaus jusu vaikai, gal mes visai "ne i tema" busim?  biggrin.gif

Manau, kad pavyks susimatyti, juk ir ziema buna graziu oru:) tik kaip siandien lija, tai nesinori is namu iseit:))

Mazajam 1m 3 men, kitam 2m 10 men.

O jusu vaikuciu koks amzius?

Jeigu ryt poryt neblogi orai, tai galima mini meetuka daryti pusynelyje:)
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 11 13, 15:33)
Manau, kad pavyks susimatyti, juk ir ziema buna graziu oru:) tik kaip siandien lija, tai nesinori is namu iseit:))

Mazajam 1m 3 men, kitam 2m 10 men.

O jusu vaikuciu koks amzius?

Jeigu ryt poryt neblogi orai, tai galima mini meetuka daryti pusynelyje:)

na,bet mes lankome darzeli, tai galetume tik penktadieni apie 16val
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlueFlower: 13 lapkričio 2013 - 13:39
Mes siandien ryte dar spejome iki lietaus pasivaikscioti:)

Mano maziesiems 1,5men ir dukrytes metukas savaitgali. Tai amzius panasus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2013 11 13, 14:38)
na,bet mes lankome darzeli, tai galetume tik penktadieni apie 16val

Mano vyresnelis irgi eina i darzeli, su kitu namie. Grigiskese lanko darzeli? Kiek metuku ?

QUOTE(Larance @ 2013 11 13, 19:06)
Mes siandien ryte dar spejome iki lietaus pasivaikscioti:)

Mano maziesiems 1,5men ir dukrytes metukas savaitgali. Tai amzius panasus 4u.gif

Mes siandien velai atsikeleme, tai nespejome pagauti grazu ora:) O ryt lyg be lietaus zada, gal bandom susimatyti?
Atsakyti
peledziuka lankom (ziogeliu gr)
del susitikimo,tai ryt pasuoju, nes jau visa diena sustyguota
Atsakyti
sveikos grigiškietės;)

mano mergaitės jau paaugusios, tad noriu jums pasiūlyti lėlių vežimuką, kurio jau senokai nenaudoja... geros būklės (dvivietis, sėdimas), atlenkus nugarėlę galima padaryti ir gulimą. Jei domina, prašom, rašykit, atsiųsiu ir nuotraukytę arba galėsit ateit į svečius, prisimatuot biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
geras geras vezimukas, vienoj is dvieju vietu ir mano mazoji buvo vietoj leles paveziota biggrin.gif tvirtas
Atsakyti
joo joo kaimynėle, kad tvirtas tai nepaneigsi..išbandytas lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
gal kartais žinot, kur Grigiškėse galima būtų vakarais pasportuot? g.gif anksčiau lyg ir gimnazijoj vykdavo aerobikos užsiėmimai.. kažin ar dabar vyksta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2013 12 09, 14:32)
Sveikos merginos  4u.gif
gal kartais žinot, kur Grigiškėse galima būtų vakarais pasportuot?  g.gif anksčiau lyg ir gimnazijoj vykdavo aerobikos užsiėmimai.. kažin ar dabar vyksta?  ax.gif


Aga, man irgi butu idomu smile.gif 4u.gif

Mergaites, butu idomu suzinoti, kokius gyvunus auginate namie? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne.vln: 29 gruodžio 2013 - 20:25