Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija, 19 tema

QUOTE(amaral @ 2012 01 18, 22:05)
Truereligion, o po op nera kokiu nejautriu vietu - nosies galiukas, apilink pjuvi, virsutine lupa ar pan?

Zinok kaip cia pasakius... Pats galiukas, tai kai lieciu ji, vis tiek man jauciasi, kad cia kazkas su juo daryta g.gif . Ta prasme ne skauda, bet kazkoks nejautrumas islikes g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sirenaa @ 2012 01 16, 17:28)
sveikos paneles kurios daretes op gal galit pasakyt ar po 3 men po op jau patinkate sau ? ar jau laisvai galite eit i gatve , fotografuotis is visu pusiu , sypsotis ir pan.. ar dar yra kokiu tinimu ,melyniu , nejautru ir pan? realiai kaip vaizdas atrodo po 3 men?


Nu jau ne po 3 men man dar buvo depresija doh.gif kai buvo nosiai 6 men buvo svente ir reikejo fotkintis, tai vis tiek ta nosis atrode patinusi. Man asmeniskai grazeti pradejo nuo 10 men. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pozitiv @ 2012 01 17, 10:44)
Labas visoms,
as taip pat rimtai ruosiuosi nosies operacijai,  (t.y. esu apsisprendusi, bet renkuosi kuriam ''skulptoriui'' patiketi savo nosyte.  Perskaiciau visas temas kurias tik radau.... ir labai mazai info radau apie Astrauska . Kodel jis nepopuliarus? Labai nenoriu riestos nosies, todel SV kaip ir atkrenta, nors tikrai turi nemazai patirties.... Pasidalinkit mintim,gal zinot kuri mergaite yra dariusi op pas Astrauska, noretusi ispudziu is pirmu lupu....  smile.gif


As dariausi pas ji. Esu patenkinta operacija. Aisku yra trukumeliu, bet jie matosi prie tam tikro apsvietimo, tai labai ir nepergyvenu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Blogytė @ 2012 01 18, 23:25)

Dabar nesijuokit  lotuliukas.gif pasimatavau nosį:
Prieš op ilgis 5,3cm, po 8 mėn-5cm, po 1,5 metų-5cm
Prieš plotis galiuko 3,5cm, po 8 mėn-3,2cm, po 1,5 metų-apie 3 cm.
Kuprelės vietoje buvo 2,5 cm, o dabar 1,5 cm.
Turėjau pasižymėjus ir matavausi 8 mėn kai buvo.



lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Jolika0 @ 2012 01 19, 14:04)
Nu jau ne po 3 men man dar buvo depresija  doh.gif kai buvo nosiai 6 men buvo svente ir reikejo fotkintis, tai vis tiek ta nosis atrode patinusi. Man asmeniskai grazeti pradejo nuo 10 men.  smile.gif
Papildyta:
As dariausi pas ji. Esu patenkinta operacija. Aisku yra trukumeliu, bet jie matosi prie tam tikro apsvietimo, tai labai ir nepergyvenu  smile.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif


Oi Blogyte prigalvoja lotuliukas.gif

Ar kas nors is jusu ejo pas gydytoja, praejus 1 metams po op?
Atsakyti
QUOTE(Sirenaa @ 2012 01 16, 16:28)
sveikos paneles kurios daretes op gal galit pasakyt ar po 3 men po op jau patinkate sau ? ar jau laisvai galite eit i gatve , fotografuotis is visu pusiu , sypsotis ir pan.. ar dar yra kokiu tinimu ,melyniu , nejautru ir pan? realiai kaip vaizdas atrodo po 3 men?

Tinimų ir mėlynių tai tikrai jau nebebus smile.gif, jos praeina po kelių savaičių ( pvzd aš po 3 sav jau ėjau į išleistuves ir nieko išvis jau nesimatė). Po 3 mėn mano nosis atrodė praktiškai taip kaip db, tik galiukas, žinoma, buvo dar labiau patinęs...Bet kiek skaičiau galiukas maždaug galutinai gali formuotis iki 1,6 metų, taip kad tai yra normalu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2012 01 18, 23:25)

Prieš plotis galiuko 3,5cm, po 8 mėn-3,2cm, po 1,5 metų-apie 3 cm.
Kuprelės vietoje buvo 2,5 cm, o dabar 1,5 cm.
Turėjau pasižymėjus ir matavausi 8 mėn kai buvo.[/color]


O nuo kurios vietos ta galiuko ploti tu matavai? Man irgi idomu pasidare tongue.gif

Oho kupreles vietoje zymus pokyciai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolika0 @ 2012 01 19, 15:21)
O nuo kurios vietos ta galiuko ploti tu matavai? Man irgi idomu pasidare  tongue.gif

Oho kupreles vietoje zymus pokyciai  rolleyes.gif

Ten kur šnervės baigiasi prie veido ir link viršaus, gaunasi viena pusė šnervės į viršų, oi kaip sunku paaiškinti doh.gif na toki paveiksliuką pasipaišius buvau, o ilgį matavau nuo akies kampučio iki pat nosies galo biggrin.gif
Aha kuprelės tai daug nurėžė smile.gif
Aš mėgėja viską žymėtis, matuotis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogytė: 19 sausio 2012 - 16:37
Sveikos merginos, ilgai svarsciau rasyti man ar ne, bet visgi nusprendziau parasyti trumpai savo atirti. Pries daugiau nei 3 metus Saulius Viksraitis dare man nosies pertvaros korekcija ir norejau, kad siek tiek padaryti nosi zemesne, nes buvo ilga ir auksta, ilgis man tiko ir patiko, plius endoskopini veido pakelima (skaiciau daug apie endoskopini veido pakelemina ir man si operacija atrode pakankamai saugi). Avazius aptareme ko as noriu. Dar S.Viksraitis man pasiule tuo paciu ideti lupu implantus, nes jo manymu mano lupos buvo per daug siauros, taciau as to atsisakiau. Po operacijos man buvo labai keista, kad mano abieju koju slaunys buvo melynos, paklausius gydytojo las atsitiko, jis pasake, kad suleido man mano pacios riebalu i veido, tam, kad atrodytu sveikesnis, kas man pasirode labai keista, man apie tai net kalbos jokios nebuvo, na bet veisas atrode tik siek tiek patines, nusprendziau palaukti kol nuims tvarscius ir tada bus bendras vaizdas matyt. Po savaites nuemes tvarscius mane istiko sokas. Nosis atrode trumpa, riesta ir zema, Viksraitis per daug nuskele kaulo. Jis man pasake, kad reikia laiko, dabar nosis istinusi ir metu laikotarpyje jis issitiesins, nes yra kazkoks mazas kauliukas (esantis virsutineje nosies dalyje) kuris laikuieinant nuslinks ir nosis bus tiesi. Deja taip neatsitiko, kreipiausi i ji daug kartu, pirmu metu laikotarpyje jis man vis sake, kad negalima daryti jokios korekcijos, nes kaulas nesuauges ir tam, kad nesimatytu tokio riestumo suleisdavo man Restylano injekcija, kurios po keliu dienu nesimatydavo. Vaizdas buvo apgailetinas, mano isvaizda buvo visiskai pasikeitusi. Na trumpinant mano istorija taip as kankinausi 3 metus (nes buvau pastojusi ir po to dukryte buvo maza, negalejau nieko daryti). Taciau rasiau S.Viksraiciui, kad ir po 3 metu mano nosis dar nesugijo (kaulas, kuris turejo nuslinkti iki galo nenuslinko ir iki dabar jauciu dideli spudima, lyg nosi kas istisai slegtu, kvepuoti yra labai sunku. Taigi gydytojas i mano laiskus paprasciausiai netasakinejo. Kol mano kantrybei trukusi grasinau, kad kreipsiuosi i teisma. Gavau atsakyma ta pacia diena, kur jis rase, kad jauciasi labai izeistas ir ko as is jo vis dar noriu. Man primygtinai reikaujant pakartotinos korekcijos jis galiausiai sutiko. Atvaziavau, susitikome, o jis lyg niekur nieko sako, jo buna kad operacijos nepavyksta, taciau galima atitaisyti, paimti sonkaulio dali ir ideti implanta na tada ir kvepuoti bus lengviau. Sutareme diena. Kadangi gyvenu ne Lietuvoje pasitikslinau ar gerai kad ta ir ta diena atvyksiu operacija, jokio atsakymo..... Dienai pries mano skrydi gavau is Viksraicio laiksa, kad jis ma darys operacija su salyga jei pasirasysiu sutarti, kad po operacijos neturesiu jam visiskai jokiu pretenziju ir pas ji daugiau nesikrepsiu. Vel mane istiko sokas, kaip gydytojas gali nusimesti visiskai atsakomybe nuo galimu pasekmiu? Parasiau, kad atsiustu man sutarti, kuria gavau beveik po savaites is jo administratores. Sutartyje buvo parasyta, kad negaliu jam tureti jokiu pretenziju po operacijos, kad negaliu rasyti komentaru apie jo atlikta darba i viesaja erdve, nes kitu atveju turesiu sumoketi pinigine bauda ir galiu buti patraukta baudziamon atsakomybe ir .t.t. As pasitarusi su savo vyru kreipiausi i teisininkus, po ilgu diskusiju isaiskejo, kad tam kad pasiekti bet kokio teisingumo turesiu sumoketi be galo daug pinigu (ka domina detales galesiu parasyti) ir kad plastines chirurgijos daktarai Lietvuje turi labai stipru teisini uznugari. Kitose EU salyse tokiose kaip Didzioji Britanija, Vokietija, Prancuzija, galima pasisamdyti tesininkus uz "No win -no fee" t.y. jei nelaimima byla, tu neturi nieko moketi, deja pas mus to nera. Buvau pas keleta chirurgu kitose salyse ir mano padetis liudna, tokia operacija labai brangiai kainuoja, nes niekas nezinok kaip tiksliai operacija buvo atlikti isskyrus dariusi chirurga - apie kuri as net pagalvoti nenoriu.
Atsiprasau, kad mano daug prirasiau, tiesiog norejau parodyti ir kita puse, kaip gali elgtis chirurgai kai operacija nepavyksta.
Atsakyti
sagute_3, labai ačiū, kad parašei 4u.gif užjaučiu tave dėl nepavykusios operacijos. Va dabar aš suprantu, kodėl po nepavykusių operacijų merginos čia nebepasirodo ir nieko nerašo, nes joms pakišamos tokios sutartys doh.gif
Turbūt skaitei apie Angelinkos patirtį, tai jai irgi iš šonkaulio dėjo ir tvarkė nosį. Gal pabandyk su ja susisiekti ir parašyk ją operavusiam gydytojui, gal pigiau atliktų tokią op ar nemokamai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blogytė @ 2012 01 19, 20:25)
sagute_3, labai ačiū, kad parašei  4u.gif užjaučiu tave dėl nepavykusios operacijos. Va dabar aš suprantu, kodėl po nepavykusių operacijų merginos čia nebepasirodo ir nieko nerašo, nes joms pakišamos tokios sutartys  doh.gif
Turbūt skaitei apie Angelinkos patirtį, tai jai irgi iš šonkaulio dėjo ir tvarkė nosį. Gal pabandyk su ja susisiekti ir parašyk ją operavusiam gydytojui, gal pigiau atliktų tokią op ar nemokamai  g.gif


Blogyte,
Del Angelinkos kazkada esu skaiciusi, reiks dar pasiskaityti. O del rasymo, man asmeniskai pakankamai sunku, nes per siuos metus as patyriau tikra pragara......kai viena, nezinai kaip atrodysi dar po puses metu, antra toks gydytojo elgesys. Pamenu kai parasiau jam pirma laiska sakydama, kad mano nosis riesta, jis tik atrase, kad netiki. Man sunku iki dabar suprasti toki gydytojo elgesi, o kas svarbiausiai, kad labai sunku arba neimanoma pasiekti teisinguma.
Atsakyti
QUOTE(sagute_3 @ 2012 01 19, 20:39)
Blogyte,
Del Angelinkos kazkada esu skaiciusi, reiks dar pasiskaityti. O del rasymo, man asmeniskai pakankamai sunku, nes per siuos metus as patyriau tikra pragara......kai viena, nezinai kaip atrodysi dar po puses metu, antra toks gydytojo elgesys. Pamenu kai parasiau jam pirma laiska sakydama, kad mano nosis riesta, jis tik atrase, kad netiki. Man sunku iki dabar suprasti toki gydytojo elgesi, o kas svarbiausiai, kad labai sunku arba neimanoma pasiekti teisinguma.

Kaip bebutu graudu, ne visi gydytojai saziningai laikosi Hipokrato priesaikos... Nieko jau cia nepadarysi. Yra nuostabiu daktaru, kurie ne tik kad sauniai atlieka savo darba, bet dar ir kysiu neima. O yra ir tokiu... Tarp bet kokios profesijos atstovu buna geru zmoniu, ir buna siaip sau... Dekui, kad isdrisot pasidalint patirtim. Geriausia bausme yra antireklama, tegul zmones skaito, renkasi...
Atsakyti
Mačiau 1 Vikšraičio blogai atliktą op, ta mergina paskui dingo iš mūsų forumo, tai matomai buvo irgi sutartis pakišta doh.gif
Merginos netylėkite, jei nenorite čia rašyti, parašykite senbuvėms asmeniškai, mes merginoms patariant galėsime pasakyti kokių atvejų būna, neminint kam kas buvo daryta.
Visos, kurios čia ateina smulkius defektus norėdamos šalinti ir klausia mūsų patarimų, o kai pasakom, kad gali būti blogiau, tai netiki, nes nežino kiek nepasisekusių atvejų.
Aš op dariausi dėl to, kad tikrai padėtis buvo baisi ir su kvėpavimu daug bėdų turėjau ir irgi turiu dabar defektų po op. Jei būtų ne tokia baisi ta nosis, tai būčiau nesidarius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blogytė: 19 sausio 2012 - 21:33
Dar noreciau duoti keleta patarimu merginoms, kuriuos ruosiasi daryti operacijas, gaila as to anskciau nezinojau.....
Pries eidamos konsultacijai butinai pasikvieskite ka nors eiti kartu ( jei kartais po to kas iskiltu kokie nesklandumai ar komplikacijos) kitas zmogus bus liudininkas, kas ir kaip buvo aptarta konsultacijos metu.
raneskite savo seimos gydytojui, kad ruosiates operacijai, nes pagal jusu ligos istorija galima pasiziureti ar esate alergiska kokiems vaistams, ar nesergate (ar nesirgote kokia liga, kuri galetu paknekite kraujo kresejimui ar zaizdu gyjimui)
Paklauskite gydytoja kaip daznai jam tenka daryti pakartotines operacijas.
Butinai: Kiek laiko gydytojas sutinka jus priziureti (tiksliau kiek laiko jus galite kreiptis pas gydytoja) iskilus nepatogumams (sunku kvepuoti, negyja kaulas ir .t.t). Tarkim UK Harley Street klinikoje sutartyje parasyta, kad 5 metus po operacijos galite kreiptis pas jus operavusi gydytoja ir korekcine oprecija turi buti atlikta nemokamai.
Kai sutarsite del norimo rezultato ir gydytojas jums photoshop'u parodys norime rezultata, paprasykite ta nuotrauka atspausdinti ir prisekite ja prie jusu asirasytos sutarties (jusu dalies).
Aptardami norimus rezltatus nosies operacijai labai svarbu issiaiskinti nosies ilgi, auksti ir ploti.
Jei atvykote tik konsultacijai neskubekite pasirasyite sutarties is karto, jei iskilo klausimu, issiaiskinkite su teisininku ir atidekite konsultacija.
"Nepasirasykite" skaigiom nuolaidom. Tarkim, jei nosies korekcija kainuoja 6000-7000lt, o gydytojas siulo dar ideti lupu implantus ir padaryti dar kokia papildoma opracija pigiau, nes nezinia kaip viskas gali asibaigti. Gydytojas neturi teises manipuliuoti savo pacientu.
Kol kas tiek:')
Linkiu merginoms sekmes pasirenkant kvalifikuota ir sazininga gydytojas.
P.S. Dar yra toks puslapis www.pincetas.lt ivedus gydytojo pavarde nors premilinariai galima pasitikrinti gydytoju reitingus.
Atsakyti
Tai tas ir blogiausia, kad tie, kam nepavyko operacija, slepiasi, bijo viską pasakoti. Rašinėja dažniausiai tik patenkinti rezultatais. O paskui kiti prisiskaito sėkmės istorijų internete ir patys puola darytis tų operacijų, neįvertindami rizikos. Tikrai sagute_3 gerai padarė, kad parašė.
Atsakyti