Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

na kadangi aš esu buvusi Sea Club, kuris yra kaimynystėj ir tų pačių šeimininkų su Sea Life, tai galiu pasakyti, kad mokintis ten nebūtina lipti nuo pantono. vienoje vietoje prie kranto matysite didelę sangrūdą žmonių jūroj, tai ten yra toks kaip natūralus baseiniukas (pagilėjimas) tarp koralų, jau nebegyvų koralų, ten galima sau mokintis pasnorklinti. įprastai ryte, kai potvynis, ten daug vietos, popiet atslūgsta ir jau seklu.
tame mažame natūraliai susidariusiame baseiniuke reikalingos tapkutės. aplink seni koralai, bet lipdami ant akmenų galite netyčia užtaikyt ant aštresnio kokio. nors mes esame ir basi ėję.

Tuo metu kai atostogavom (kovą) didelių srovių nebuvo prie rifo sienos (nulipus nuo pantono). Gal tik vieną dieną neleido snorklint. o šiaip nuo kranto iki rifo sienos visą kelią virš koralo aš praplaukdavau saugiai (net su aštunto mėn pilvu biggrin.gif ). užktrukdavo kokias dešimt minučių. o tada jau snorklinau palei koralo sieną, kur visas grožis ir įdomumas. Plaukiau, nes eiti pantonu ir leistis laiptukais su tokiu pilvu man nesirodė kažkaip patogiau biggrin.gif



Esu atostogavusi dar toliau nuo centro, arčiau oro uosto, Grand Azur viešbutyje. štai ten srovių ir bangų buvo tokių didelių, kad pusę laiko negalėjom snorklinti. tai važiavom į Ras Muhamedą.



Kaukę nors ir reikia matuotis, bet dažniausiai tai jos būna universalios... tiesiog Lietuvoj jų iš viso tiek mažai, ir jei parduoda, tai užpakuotas, vistiek neprimatuosi normaliai visų. nežinau, kad per porą metų situacija pasikeitė, jau seniai turiu mandrą kaukę ir naujų nebeieškau.


o šiaip tai jo, kai kurie elgiasi šlykščiai vaikščiodami ten, kur negalima, traiškydami koralus, kurie neatauga, o kartais vandališkai juos laužydami ir temptami į krantą. koralai yra saugojama vertybė, nykstantis gyvasis organizmas ir jokiais būdais negalima prie jų liestis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 31 sausio 2012 - 20:06
QUOTE(JM @ 2012 01 31, 19:54)
jusu dukrele turbut nuo gimimo ir nardyma lanke?( aisku jus su ja ir uzsiiminejote jei profesionali plaukike esate)



as merginos gyvenu ne lt,cia moterys tokiom nesamones neuzsiima kaip kudikiu plaukiojimai ar nardymai lotuliukas.gif ,cia kudikiai 3 menesiu varo i lopselius ir thumbup.gif ir niekas net nesusimasto gerai tai ar blogai doh.gif ! su kauke ji ismoko elgtis vonioje.O kol ji buvo iki 1metuku ,sunus lanke plaukima tai kol jis plaukiojo tai ir ar su dukra plaukiojau,bet ji uzsigimusi plaukimui, tikrai sukurta vandeniui ir dabar yra didele sportininke ir as tikrai labai didziuojuosi jos rezultatais ir charakteriu ,aisku jie nera visai be mano pastangu nestuke.gif!
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 01 31, 19:11)
as merginos gyvenu ne lt,cia moterys tokiom nesamones neuzsiima kaip kudikiu plaukiojimai ar nardymai lotuliukas.gif ,cia kudikiai 3 menesiu varo i lopselius ir  thumbup.gif ir niekas net nesusimasto gerai tai ar blogai doh.gif ! su kauke ji ismoko elgtis vonioje.O kol ji buvo iki 1metuku ,sunus lanke plaukima tai kol jis plaukiojo tai ir ar su dukra plaukiojau,bet ji uzsigimusi plaukimui, tikrai sukurta vandeniui ir dabar yra didele sportininke ir as tikrai labai didziuojuosi jos rezultatais ir charakteriu ,aisku jie nera visai be mano pastangu nestuke.gif!

Supratau.
LT maciau ne viena vaikuti,kuris treniruojamas nuo gimimo butent nardant,tvirtinant plauciukus ir t.t.( budai sakyciau itin drastiski)
Musu dukra lanke irgi baseina nuo kudikystes...del malonumo ir grudinimo thumbup.gif
Saunuoliai jusu vaikuciai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 31 sausio 2012 - 20:20
QUOTE(aix2011 @ 2012 01 31, 19:45)
kai renkates hoteli visada paziurekit kokios jo fotkes per tripadvisor !

kad jau zinot per kur paziureti, gal imanoma pamatyti ir kaip su snorklingu Aquamarine Sun Flower Resort 4* ?

QUOTE(NoaPerle @ 2012 01 31, 20:03)
Sveiki, gal kas esat buvę Egipte Tabos kurorte ir galėtų pasidalinti informacija, kaip dėl pramogų ar yra kur išeiti vakare, ar yra kokių krautuvėlių, kaip dėl ekskursijų, kokios jos būna ar įmanoma įsigyti iš vietinių, kokį viešbutį pasiūlytumete išsirinkti?  smile.gif ačiū

ir man butu i domu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2012 01 31, 20:31)
kad jau zinot per kur paziureti, gal imanoma pamatyti ir kaip su snorklingu Aquamarine Sun Flower Resort 4* ?
ir man butu i domu  smile.gif




http://www.tripadvis..._and_Sinai.html
Papildyta:
QUOTE(aix2011 @ 2012 01 31, 20:46)



o kodel jus dabar tokiu metu norit vaziuoti i Taba ar nera saugiau likti sharme maza kas be atsitiks ir orouostas cia pat!
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2012 01 31, 19:20)
Jofky aciu  4u.gif

o cia kaip internetu uzsisakei? jei taip, tai kaip su dydziais, nereikia ju matuotis?  ax.gif nebijai,kad netiks?

Netiks, tai netiks, velnias ju nemate, grazinsiu irnesakyk.gif biggrin.gif
Vaikas gal ne toks jau ir mazas, 6m. As ne rinkinius uzsakiau, o tik akiniai ir vamzdelis. Lastu nepirkau, issiversim su beach shoes, manau.
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 01 31, 21:51)
o kodel jus dabar tokiu metu norit vaziuoti i Taba ar nera saugiau likti sharme maza kas be atsitiks ir orouostas cia pat!



sunku nuspėti kuriame iš esamų kurortų Egipte yra ar bus geriau, planuojam kovo pr., tikiuosi iki tol, bent šiek tiek situacija pagerės, vakar sužinojom, kad Hurgadoje žemės drebėjimas buvo, vykstant iš Sharmo ir Hurgados į ekskursijas, nesaugu.
Į Tabą norim, nes iš ten arčiau JOrdanija, Izraelis, bet sprendžiant iš to kokia situacija Egipte, greičiausiai teks apsiriboti gulinėjimu pliaže ar prie baseino viešbučio teritorijoje schmoll.gif
Atsakyti
apie snorkelinimą Taboj anglų k.
Atsakyti

o kodel jus dabar tokiu metu norit vaziuoti i Taba ar nera saugiau likti sharme maza kas be atsitiks ir orouostas cia pat!
[/quote]

Šiaip tai dabar net nebeaišku kur dabar saugiau. http://www.delfi.lt/...s.d?id=54929759

Įtariu namuose ant pečiau saugiausia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2012 01 31, 20:57)
Netiks, tai netiks, velnias ju nemate, grazinsiu  irnesakyk.gif  biggrin.gif 
Vaikas gal ne toks jau ir mazas, 6m. As ne rinkinius uzsakiau, o tik akiniai ir vamzdelis. Lastu nepirkau, issiversim su beach shoes, manau.


Perrin akinai ir vamzdelis???
ar kauke ir vamzdelis ??? ziurek foto
reikia kad nosis butu uzspausta? o kvepuoji tik per burna kitaip per nosi vandens prisitrauksi vamzdelis su akiniais netinka !!!

atsargiai su vamzdeliu 6 metu vaikas nelabai didelis,jei neigudes plaukime tai tegul pradzioje ismoksta be vamzdelio ,o tik poto plauko su vamzdeliu.


user posted image





Uploaded with ImageShack.us





Atsakyti
QUOTE(NoaPerle @ 2012 01 31, 22:06)
sunku nuspėti kuriame iš esamų kurortų Egipte yra ar bus geriau, planuojam kovo pr., tikiuosi iki tol, bent šiek tiek situacija pagerės, vakar sužinojom, kad Hurgadoje žemės drebėjimas buvo, vykstant iš Sharmo ir Hurgados į ekskursijas, nesaugu.
Į Tabą norim, nes iš ten arčiau JOrdanija, Izraelis, bet sprendžiant iš to kokia situacija Egipte, greičiausiai teks apsiriboti gulinėjimu pliaže ar prie baseino viešbučio teritorijoje schmoll.gif

Labas
As kaip tik irgi seku visa informacija apie Egipta, kadangi mano kelione dar pernai liepos men uzsakyta per isankstinius, tai as kazkaip nezinau ramiai po kol kas reaguoju. juk visada ten Egipte neramumai buvo. Beje tikiuos kad isvaziuosiu kovo pradzioje i Sharma ax.gif O jus kaip suptrantu planuojate i Taba?

Tiesa kalbejau su kelioniu agenturos atstove, gera pazystama, tai sake, kurortuose pakankamai ramu, ir kelioniu organizatoriai neatsiaukia ir beje aisku kiekvienas pasirenka ar jis nori vaziuot ar ne... As tai sakiau jei viskas bus kaip dabar yra tikrai nieko nekeisiu ir vaziuosiu sau pailseti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 01 31, 20:51)
http://www.tripadvis..._and_Sinai.html
Papildyta:
o kodel jus dabar tokiu metu norit vaziuoti i Taba ar nera saugiau likti sharme maza kas be atsitiks ir orouostas cia pat!

kaip minejau kelione isankstine jau uzsakyta rugsejo menesi. beje, man atrodo mes i tabos oro uosta skrisim, nes raso 40km iki jo nuo viesbucio. aciu smile.gif

QUOTE(NoaPerle @ 2012 01 31, 21:06)
sunku nuspėti kuriame iš esamų kurortų Egipte yra ar bus geriau, planuojam kovo pr., tikiuosi iki tol, bent šiek tiek situacija pagerės, vakar sužinojom, kad Hurgadoje žemės drebėjimas buvo, vykstant iš Sharmo ir Hurgados į ekskursijas, nesaugu.
Į Tabą norim, nes iš ten arčiau JOrdanija, Izraelis, bet sprendžiant iš to kokia situacija Egipte, greičiausiai teks apsiriboti gulinėjimu pliaže ar prie baseino viešbučio teritorijoje schmoll.gif

ir mes kovo menesi,tik i pabaiga 4u.gif

QUOTE(Partizanė @ 2012 01 31, 21:11)

aciu 4u.gif
Atsakyti