Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(sau_lu_te @ 2012 01 29, 18:28)
kaip ir visada tas pats harmony ir ta pati spalva... nzn kodel taip sunkiai si karta... pasiausiau net labiau nei visada...

Valiklis tas pats? Gal keitet?
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 29, 19:31)
Valiklis tas pats? Gal keitet?



dabar ir pamasciau, kad kalte bus valiklyje, pakeiciau ji....
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 01 29, 18:33)
dabar ir pamasciau, kad kalte bus valiklyje, pakeiciau ji....

Ka naudojot?
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 29, 19:35)
Ka naudojot?


paprasta nagu lako valikli blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 01 29, 18:48)
paprasta nagu lako valikli  blush2.gif


lotuliukas.gif aš kai paprastą nagų lako valiklį naudodavau, tai aš tą gelinį nagų lako nuo nago "gramdydavau" tiesiogine ta žodžio prasme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 01 29, 18:48)
paprasta nagu lako valikli  blush2.gif

Gadinat nagus brangioji....

Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 01 29, 19:48)
paprasta nagu lako valikli  blush2.gif



Na va manau pati atsakėt sau , kas ne taip ir kodėl taip sunkiai nusiiminėjo.

Aš irgi dabar esu ieškojimuose tirpiklio.
Naudojau pradžioje Harmony-labai patiko thumbup.gif , paskui nusipirkau Orly-na neblogas bet labai labai labai sausina man pirštus ir klientėm, o dabar bandau kolkas dar tik dviem teko niimti su IBD tirpikliu, na kolkas neblogas nieko dar daug apie ji negaliu pasakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 01 29, 19:51)
Gadinat nagus brangioji....


zinau, kad padariau klaida blush2.gif

nagavitoj nenusipirkau harmony, ziopla galva ... uzsisakius is JAV, bet tai dar nesulaukiau jo, tai pagalvojau nusvalysiu paprastu valikliu ir kaip tycia taip ziauriai nusieme, kad daugiau turbut gyvenime nenuiminesiu paprastu nuemeju....
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 01 29, 18:56)
zinau, kad padariau klaida  blush2.gif

nagavitoj nenusipirkau harmony, ziopla galva ... uzsisakius is JAV, bet tai dar nesulaukiau jo, tai pagalvojau nusvalysiu paprastu valikliu ir kaip tycia taip ziauriai nusieme, kad daugiau turbut gyvenime nenuiminesiu paprastu nuemeju....


be reikalo tą Harmony removerį pirkot iš ebay, nes pigiausias variantas gaunasi brangiau negu pirktis iš Nagavitos. Siųstis mažiukas gaunasi apie 30 Lt., o tas didenis virš 80 Lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 01 29, 19:59)
be reikalo tą Harmony removerį pirkot iš ebay, nes pigiausias variantas gaunasi brangiau negu pirktis iš Nagavitos. Siųstis mažiukas gaunasi apie 30 Lt., o tas didenis virš 80 Lt.  4u.gif


is amazones pirkau, bet jauciu, kad nevertejo ten pirkt...
ai vis mokausi is savo klaidu... juk savamoksle esu, tai reik mokytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti