Įkraunama...
Įkraunama...

Bandom su kiaušialąstės donore

Labas rytas tikinciu sirgaliu komanda biggrin.gif
Naujienos tolios. Paskambinu i klinika ir sakau:
- As bijau klausti kokie testo atsakymai, kurie buvo padaryti treciadieni, bet turiu suzinoti blush2.gif
Sesute man ir atsako: - oi, jie visai geri. maziau nei 5, ne nescia biggrin.gif doh.gif
Visai ne tai norejau isgirsti... doh.gif g.gif schmoll.gif

Pasiskambinau i labaratorija, kuri dare tyrimus paklausti del tikslaus skaiciuko. Sako sunku pasakyti konkreciai tuo metu kai maziau nei 5. Gali buti 1, 2.....

Tai atsakymo kaip ir nera, bet as tikrai tikiu, jauciau, kad jie kibo....Mane ir tas paguodzia nors ir ne to tikejausi. Dabar zinau ir as, kad pastoti imanoma ir man biggrin.gif Bet vyrui teks biski pakenteti dabar, manau, kad darysim genetinius testus jam jei daktarai pritars.

Ir vel keliam bures ir i prieki wub.gif wub.gif wub.gif
Nustoju su vaistais siandien, vakare laukia sushi, vynas ir vyras:) biggrin.gif wub.gif blush2.gif
Atsakyti

ech, kaip gaila protest.gif Tikrai kai žmonės saugosi ima ir užkimba, o čia dedamos visos pastangos,kad angeliukas atkeliautų ir nieko unsure.gif Kokie nesuprantami to gandro keliai. matyt Jūsų mažiukui pasirodė dar nelaikas gimti buvo, nors Tėvelai taip jo laukia.. Ateis vistiek į Jūsų šeima mažylis 4u.gif wub.gif laukiam kada tave galesim išrašyti į nėštukių skyrelį drinks_cheers.gif thumbup.gif Stiprybės, Stiprybės, Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Classique: 13 balandžio 2012 - 09:49
Pepe - nemoku apsakyti, kaip liudna man del to. Tu buvai ir esi tokia novatore, tiek daug ieskojai informacijos, tiek dalinaisi cia.. Rodos jau tikrai apie sia temute susibure nemazai merginu, kurios stengesi kurti palaikymo aura...
Nenoriu tusciai kalbeti, uzjausti. Nesuvokiu is viso, kaip tave uzjausti... tik galiu palaikyti tave, palaikyti, kad esi stipri, kad domiesi taip intensyviai absoliuciai viskuom, tiek medicina, tiek neapciuopiamomis teorijomis.... kas zino, galbut tiktrai jau tiek mazai liko iki laimes... Nenuleisk ranku..... 4u.gif
Atsakyti
Pepe, stipruole tu, zinau, kad vistiek pasieksi. Tik pirmyn. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 13, 00:32)
Pepe, stipruole tu, zinau, kad vistiek pasieksi. Tik pirmyn.  4u.gif


Aciu terze ir Tirumfante... wub.gif wub.gif Viskas bus gerai. Kiek cia beisverksi blush2.gif Zymiai sunkiau buvo pripazinti neigiama slapimo testa, nei kraujo rezultatus siandien....
Parasiau laiska klinikai (neprisiskambinau koordinatorei) ziuresiu ka jie man patars...
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 04 13, 13:10)
Aciu terze ir Tirumfante... wub.gif  wub.gif Viskas bus gerai. Kiek cia beisverksi blush2.gif Zymiai sunkiau buvo pripazinti neigiama slapimo testa, nei kraujo rezultatus siandien....
Parasiau laiska klinikai (neprisiskambinau koordinatorei) ziuresiu ka jie man patars...

Pepe - laukiam tesinio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 04 13, 13:12)
Pepe - laukiam tesinio wink.gif


drinks_cheers.gif ir labai Teigiamo. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
blink.gif Šiaip klausimas - o jūs norėtumėt, kad jūsų kiaušialąstės būtų donorinės kitai moteriai ir kad kitos jums nežinomos moterys augintų jums nepažįstamus, bet genetiškai jūsų vaikus?
Kaip žmogus suvokiu, kad iš nevilties žmogus gali imtis neįsivaizduojamų priemonių, bet vis ne visos priemonės siekiant tikslo yra geros, ypač siekiant tokio gražaus ir švento tikslo. Vardan ko čia viskas? Dėl išnešiojimo jausmo? Nes vaikutis genetškai vis tiek nebus jūsų kaip ir bet kuris našlaitis. Vardan vyro, kad turėtų genetinį vaiką? Genetinį vaiką, kurio dalis genų bus visiškai nepažįstamo, neregėto nematyto žmogaus?

Pramatau natūralias bangas reaguojant į šį pasisakymą, tai nevarginsiu ir neužsibūsiu, nes kiek matau čia visos tik sveikina, bet pabandžiau suprast ir suvokiau, kad nesuprantu tokio pasirinkimo motyvų. Tiesiog jau nežiūrint apie etinius lytinių ląstelių donorystės reikalus, manau vien sutuoktinių vienas kito atžvilgiu būtų daug sąžiningiau tiesiog įvaikintas vaikelis, kuris genetiškai nėra nė kiek prastesnis, nei tos pat nežinomos kaži kodėl kiaušialąstes donoruojančios moters.
P.S. tema buvo iškelta, tai ir užsukau, nieko asmeniško. Asmeniška tik tiek, kad nesugebu tai matydama nutylėti. Tai ne žaidimas, kuriame žūt būt turime laimėti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 13 balandžio 2012 - 14:06
[quote=hi smile.gif,2012 04 13, 03:02]
blink.gif Šiaip klausimas - o jūs norėtumėt, kad jūsų kiaušialąstės būtų donorinės kitai moteriai ir kad kitos jums nežinomos moterys augintų jums nepažįstamus, bet ....

Kiekvienas turi savo pasirinkimo laisve, tai yra musu pasirinktas kelias....ir man kaip sakant dzin kas pritaria ar kas ne biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif SORRY g.gif
Manau, kad 50% genetinis vaikas geriau nei ivaikintas. Bet mes nesam pries ir ivaikinta ar globojama vaika... Paprasciausia jei galimybes leidzia ir medicina siais laikais daug ka gali KODEL NEPABANDYTI?
As i donoryste ziuriu vienodai ar tai butu lytiniu lasteliu donoryste ar kiti kuno organai. Jei bet koks sergantis kitas zmogus gali noreti naujo inksto, nauju plauciu ar sirtdies.. ir t.t Kodel as neturiu teises noreti lytines lasteles?
Toks yra mano poziuris.... wub.gif wub.gif wub.gif
O kas liecia donores....niekas juk ju nevercia prievarta tai daryti! Bent jau nei prie vienos su sautuvu nestovejau (atsiprasau uz issireiskima) Tai irgi ju pasirinktas kelias...kad ir kokios pasirinkimo priezastys butu.
Manau, kad GYVENKIME DRAUGISKAI IR BUKIM TOLERANTISKI VIENI KITIEM biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif GERBKIME KITU ZMONIU PASIRiNKIMA NORS IR SUNKU SUPRAST.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 13 balandžio 2012 - 14:35
[quote=Pepe/ilgakojine,2012 04 13, 15:26]
[quote=hi smile.gif,2012 04 13, 03:02]
Manau, kad GYVENKIME DRAUGISKAI IR BUKIM TOLERANTISKI VIENI KITIEM biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif GERBKIME KITU ZMONIU PASIRiNKIMA NORS IR SUNKU SUPRAST.
[/quote]
drinks_cheers.gif visiskai pritariu, nesupranta ir nera ko cia stengtis suprasti, suprasti gali tik tas kuris susidure su tuo. O be to kiekviena moteris turi teisie isnesioti, pagimditi ir maitinti savo leliuka, pajusti savyje pirmuuosiu judesiukus, jausti ji po savo sirdim.
Pepe seku sia tema i r linkiu tau, kad kitas kartas butu paskuitinis nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 04 13, 10:38)
Labas rytas tikinciu sirgaliu komanda biggrin.gif
Naujienos tolios. Paskambinu i klinika ir sakau:
- As bijau klausti kokie testo atsakymai, kurie buvo padaryti treciadieni, bet turiu suzinoti blush2.gif
Sesute man ir atsako: - oi, jie visai geri. maziau nei 5, ne nescia biggrin.gif  doh.gif
Visai ne tai norejau isgirsti... doh.gif  g.gif  schmoll.gif

Pasiskambinau i labaratorija, kuri dare tyrimus paklausti del tikslaus skaiciuko. Sako sunku pasakyti konkreciai tuo metu kai maziau nei 5. Gali buti 1, 2.....

Tai atsakymo kaip ir nera, bet as tikrai tikiu, jauciau, kad jie kibo....Mane ir tas paguodzia nors ir ne to tikejausi. Dabar zinau ir as, kad pastoti imanoma ir man biggrin.gif  Bet vyrui teks biski pakenteti dabar, manau, kad darysim genetinius testus jam jei daktarai pritars.

Ir vel keliam bures ir i prieki wub.gif  wub.gif  wub.gif
Nustoju su vaistais siandien, vakare laukia sushi, vynas ir vyras:) biggrin.gif  wub.gif  blush2.gif

Pepe, neatsižaviu tavo stiprybe. Palinkėsiu būtinai pasiekti tikslo, svarbiausia, kad jėgų yra. Tik žinoma labai gaila, kad dar ne šį kartą...

smile.gif+2012 04 13, 15:02-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 13, 15:02)
blink.gif Šiaip klausimas - o jūs norėtumėt, kad jūsų kiaušialąstės būtų donorinės kitai moteriai ir kad kitos jums nežinomos moterys augintų jums nepažįstamus, bet genetiškai jūsų vaikus?
Kaip žmogus suvokiu, kad iš nevilties žmogus gali imtis neįsivaizduojamų priemonių, bet vis ne visos priemonės siekiant tikslo yra geros, ypač siekiant tokio gražaus ir švento tikslo. Vardan ko čia viskas? Dėl išnešiojimo jausmo? Nes vaikutis genetškai vis tiek nebus jūsų kaip ir bet kuris našlaitis. Vardan vyro, kad turėtų genetinį vaiką? Genetinį vaiką, kurio dalis genų bus visiškai nepažįstamo, neregėto nematyto žmogaus?

Pramatau natūralias bangas reaguojant į šį pasisakymą, tai nevarginsiu ir neužsibūsiu, nes kiek matau čia visos tik sveikina, bet pabandžiau suprast ir suvokiau, kad nesuprantu tokio pasirinkimo motyvų. Tiesiog jau nežiūrint apie etinius lytinių ląstelių donorystės reikalus, manau vien sutuoktinių vienas kito atžvilgiu būtų daug sąžiningiau tiesiog įvaikintas vaikelis, kuris genetiškai nėra nė kiek prastesnis, nei tos pat nežinomos kaži kodėl kiaušialąstes donoruojančios moters.
P.S. tema buvo iškelta, tai ir užsukau, nieko asmeniško. Asmeniška tik tiek, kad nesugebu tai matydama nutylėti. Tai ne žaidimas, kuriame žūt būt turime laimėti...

O aš suprantu. Man irgi 50% biologinis vaikas, tai nėra tas pats kas įvaikintas. Tikrai žemai lenkiu galvą prieš tuos, kurie įvaikina ir augina mažiukus kaip savus, deja įvaikinimas irgi nežaidimas...
Atsakyti
Pepe, si ponia is "krikscionisku pokalbiu", net ten sios temos nuoroda imete.
Ji ten skelbia visokius seminarus,maldas ir t.t.
Toliau nera ka komentuot.
Atsakyti