Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Riešinės~~~

[quote=astaxa,2012 03 02, 13:49]
[quote=Spindulia,2012 03 02, 13:05]

Gal galit parasyti kur Kaune galima nusipirkti Balticos siulo?
Kauno bazėse yra 6 sandelys 1,2 vieta
ir Raudonas pasazas 2 sale 13 vieta, taip pat Savanorių pr prie Laisvės alėjos.

[/quote]

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
pirma mano riešinė blush2.gif , į karoliukus prašau nekreipti dėmesio, panaudojau nelygius nuo kažko nuardytus. Neneorėjau investuoti, kol nepatikrinsiu kas čia per daiktas ir kaip aš su juo jaučiuos. Nepaisant to,kad gavos laisvoka(beje, ar labai jos aptemptos turi būt?), susiuvau ne itin blush2.gif , bet patiko ir bandysiu su gerom priemonėm.
Siūlus ėmiau Roma dviguba, virbaliukai tik 2 po ranka buvo.
Labai sunku fotkint sidabriškai pilką su skaidriais karoliais, bet labai noriu kritikos - kas negerai?

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=mama-gita,2012 03 03, 00:00]
pirma mano riešinė blush2.gif , į karoliukus prašau nekreipti dėmesio, panaudojau nelygius nuo kažko nuardytus. Neneorėjau investuoti, kol nepatikrinsiu kas čia per daiktas ir kaip aš su juo jaučiuos. Nepaisant to,kad gavos laisvoka(beje, ar labai jos aptemptos turi būt?), susiuvau ne itin blush2.gif , bet patiko ir bandysiu su gerom priemonėm.
Siūlus ėmiau Roma dviguba, virbaliukai tik 2 po ranka buvo.
Labai sunku fotkint sidabriškai pilką su skaidriais karoliais, bet labai noriu kritikos - kas negerai?

Labai dailiai ir kruopščiai numegztos riešinės:) Mano glv, viskas gerai 4u.gif Aš tik virbaliukus plonesnius susirasčiau - man gražu, kai l. plonais virbalais mezgi ir ta riešinė ne kaip megzta, o kaip austa atrodo smile.gif

Atsakyti
lens.gif nu ner broko cool.gif
o kai panesiosi,tai prie viso garderobo noresi nisimegzt ivairiais variantais tongue.gif
Atsakyti
zadejau paaiskinima kaip sunerti riesiniu sonus. Atėjo metas tęsėti pažadus blush2.gif Pagaliau numezgiau riesine, tad pabendziau pafotografuoti sunerimo eiga.
kaip ir susiuvant, pirmiausia sulenkiam riešinę gerąja puse į vidų. tada pirmąją akį, kuri yra ant virbalo, nukeliam nuo jo ir ištraukiam per pirmąją kitos pusės akį. Tada neriam toliau. Kad aiškiau būtų, pabandysiu išaiškinti - jeigu panaikintume mezginį, tuomet gautųsi paprastoji pynutė, kuria pradedami nerti visi nėriniai.
user posted image

Toliau - duriam vąšelį per abu siūlus
user posted image

ir per akį esančią ant virbalo
user posted image

ištraukiame siūlą per abi akis
user posted image

ir viską kartojame iš naujo smile.gifŠtai ir rezultatas:

user posted image

tikiuosi, kad pakankamai aiškiai aprašiau smile.gif
Ps. labai skubėjau ir tik tada kai įkėliau, pastebėjau, kad perlipau per viena akį į priekį (nelabai tiksliai sueina raštas). Teks išardyt ir pataisyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(siaudukes @ 2012 03 03, 17:34)
lens.gif nu ner broko cool.gif
o kai panesiosi,tai prie viso garderobo noresi nisimegzt ivairiais variantais tongue.gif

thumbup.gif pritariu thumbup.gif tikra liga, as jau stresuot pradedu, kad pavasaris ateina ir nelabai jau ju reiks. bet mezgu skirtingu spalvu ir norisi prie visu marskineliu turėti pagal spalvas. ypac po darbo labai geras relaksas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 03 kovo 2012 - 17:55
Nu jo, jausmas ant rankos man patiko ir jau noriu visokių lotuliukas.gif
Krirma - o kokie pas tave virbalai? Nes man atrod,kad mano antro nr tokio pat plonumo g.gif , buvo taip parašyta,bet ma toki ploni atrodo, dar suveržtai mezgiau(ko nemėgstu), tai visą pirštą susibadžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2012 03 03, 19:15)
Nu jo, jausmas ant rankos man patiko ir jau noriu visokių lotuliukas.gif
Krirma - o kokie pas tave virbalai? Nes man atrod,kad mano antro nr tokio pat plonumo g.gif , buvo taip parašyta,bet ma toki ploni atrodo, dar suveržtai mezgiau(ko nemėgstu), tai visą pirštą susibadžiau blush2.gif

net nenutuokiu kokio nr. virbalai, nes cia mano mociutes palikimas. senoviski, ant ju nr. neraso. bet tikrai plonoki
Atsakyti
o kur kitos puses foto bigsmile.gif
pasirodyk nekankink 4u.gif
Atsakyti
sunėrimo linija

user posted image
Atsakyti
Gal kas žinot, kaip rusiškai riešinės?
Atsakyti
Dar statistikai

user posted image
user posted image
Atsakyti
Idomus ir grazus rastelis pilkuju riesiniu wub.gif
Atsakyti