Įkraunama...
Įkraunama...

Abercrombie, GillyHicks, Hollisterco

QUOTE(rraassyte @ 2012 04 10, 16:21)
sweikutes,
gal galima nuoroda y abercrombie? kad ispardavimus matyciau:) aciu:)


man ir nerodo...per ka ieinat 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gavau siuos dzinsus, tip top tinka, tik is ilgio galetu trumpesni buti. Emiau regular, nes short vieni buvo per trumpi, o sie per ilgi siek tiek. Bet nieko, ipratus trumpintis. Tik kad vienas plesymas dabar yra zemiau kelio, o as galvojau turi buti ant kelio grynai, sakau gal del to, kad emiau regular? kazkaip keistai atrodo si smulkmena g.gif
http://www.google.lt...29,r:0,s:0,i:63
Atsakyti
QUOTE(sunny11 @ 2012 04 10, 21:19)
man ir nerodo...per ka ieinat 4u.gif

http://www.nedproxy....8vd...MDU=&b=13
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 10, 20:26)
Merginos, gavau siuos dzinsus, tip top tinka, tik is ilgio galetu trumpesni buti. Emiau regular, nes short vieni buvo per trumpi, o sie per ilgi siek tiek. Bet nieko, ipratus trumpintis. Tik kad vienas plesymas dabar yra zemiau kelio, o as galvojau turi buti ant kelio grynai, sakau gal del to, kad emiau regular? kazkaip keistai atrodo si smulkmena  g.gif

Plesymai niekad nebuna identiskai kaip foto.
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2012 04 08, 19:50)
Sveikos, gavau savo pirmąjį rūbelį iš Abercrombie ir nusivyliau schmoll.gif Pirkau per tarpininkes Meg mgztuką, kurį gavau su skyle rankovėj doh.gif Be to, užkliuvo tai, kad parašyta Made in China ir etiketės kiniškos doh.gif Ar taip turi būt? Užsidėjau tik kartą, o jau prasitampė, bijau net paliest doh.gif Daugiau jokių pirkimų iš Facebooko doh.gif


blink.gif blink.gif blink.gif nepasiseke Jums .. bet fb perka ne tik vienos merginos apie kurias Jus kalbate , yra ir kitos, tai atsargiau su pasisakymais nono.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2012 04 10, 20:39)
Plesymai niekad nebuna identiskai kaip foto.


as suprantu, man tai atitiko jie visiskai foto, bet klausiu nuomones ar cia gali buti zemiau kelio tas plesymas zemiausias, ta prasme ar gerai atrodo, ar ilgis man netinkamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikalina24 @ 2012 04 10, 20:57)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  nepasiseke Jums .. bet fb perka ne tik vienos merginos apie kurias Jus kalbate , yra ir kitos, tai atsargiau su pasisakymais nono.gif

Nesupratau blink.gif Visų pirma, neįvardinau per kurią merginą pirkau, o visų antra, kodėl turėčiau nuslėpt tą faktą, kad gavau ne visai tai, ko tikėjausi?
Atsakyti
Atpazistat megztuka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2012 04 17, 19:39)


Kaip jai faina, kad yra tokia mazyte ir megztinio ilgis geras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gailiute @ 2012 04 17, 20:53)
Kaip jai faina, kad yra tokia mazyte ir megztinio ilgis geras lotuliukas.gif


nu jau ne... man jau geriau but 180 ir be aberio megztinio, nei vos nuo zemes matytis biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti