Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus

QUOTE(krugile @ 2008 04 10, 01:41)
SH man lakai prancuziskam manikiurui.... schmoll.gif
o Orly  bigsmile.gif  bigsmile.gif


orly man irgi patinka nagų lakai, bet kad jau baisiai ilgai džiūna doh.gif O džioviklio jokio tai neturiu ax.gif Gal kurį pagirtumėt? rolleyes.gif
Atsakyti
as siandien irgi orly nagu laka pirkau, kaip tik vcup buvo nuolaida, tai ir isigijau. Labai patiko pagrindas, nutariau isbandyti laka, paziuresim, ar nenuvils 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2008 04 13, 20:25)
as siandien irgi orly nagu laka pirkau, kaip tik vcup buvo nuolaida, tai ir isigijau. Labai patiko pagrindas, nutariau isbandyti laka, paziuresim, ar nenuvils 4u.gif


kiek jis be nuolaidos kainuoja, renkuosi tarp Arteco ir Orly.
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 04 14, 19:05)
kiek jis be nuolaidos kainuoja, renkuosi tarp Arteco ir Orly.

be nuolaidos berots apie 24 Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raiboji peleda: 14 balandžio 2008 - 21:17
QUOTE(raiboji peleda @ 2008 04 14, 21:17)
be nuolaidos berots apie 24 Lt

Orly po 30 lt. Kur gaut po 24? bigsmile.gif
Atsakyti
kaune ir as orly pirkau uz 24 arba 25
nepamenu mirksiukas.gif
(mini 15)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 15 balandžio 2008 - 14:45
Ieškau gero nagų lako, kuris negadintų nagu, nes jie pas mane labai tokie nestiprūs... Kartais norėtųsi nusilakuoti, bet kad po to labai išsisluoksniuoja nagai verysad.gif Gal galit kokių gerų pasiūlyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 17, 20:40)
Ieškau gero nagų lako, kuris negadintų nagu, nes jie pas mane labai tokie nestiprūs... Kartais norėtųsi nusilakuoti, bet kad po to labai išsisluoksniuoja nagai  verysad.gif Gal galit kokių gerų pasiūlyti?  ax.gif


Medžiagų, iš kurių galima gaminti nagų lakus, pasirinkimas nėra didelis, taigi ir sluoksniavimo išvengti sudėtinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 04 17, 20:18)
Medžiagų, iš kurių galima gaminti nagų lakus, pasirinkimas nėra didelis, taigi ir sluoksniavimo išvengti sudėtinga  ax.gif

O kokių medžiagų reikėtų vengti? ax.gif Gal galit ką patarti? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashariuke @ 2008 04 18, 10:43)
O kokių medžiagų reikėtų vengti?  ax.gif  Gal galit ką patarti?  ax.gif  blush2.gif


Nežinau, mano supratimu nuo jų visų ten sluoksniuojasi. Tokie nagai ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti