Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios moterys valdo pasaulį..

Yra toks posakis, bet mano drauges, kurios isties apdovanotos nepriekaistinga isvaizda, neranda gyvenime laimes unsure.gif Vienai jau per 30, kitai visai netoli iki jubiliejaus, o seimos taip ir nesukure. Abi protingos, idomios pasnekoves, ne kokios plevesos ar panasiai, o va nesutinka tu savo vieninteliu. O jei sutinka, tai pasirodo vedes g.gif Gatve einant, vaikinai jas nuzvelgia, kazkada pavydejau joms to grozio, o dabar tikrai nesikeisciau vietomis, as daug laimingesne... Ir nuo ko tai priklauso, ar nuo likimo? O gal vyrai bijo rimtu santykiu su graziom moterimis? dry.gif
Atsakyti
Tai kad ne grazhiu moteru vyrai bijo... Tos grazhios moterys ishrankios- kozhnas tikrai neitiks g.gif . Jos ishsirinks TIK toki, kuris shimtu procentu atitiks ju ideala, nesvarbu, kad galbut veliau teks nusivilt. Bent jau mano tokia nuomone. Ir nera jos tokios nelaimingos, patikek. Na, gal taip jauciasi silpnumo akimirka, bet shiaip realybeje jos turi kur daugiau shansu nei "pilka pelyte".
Atsakyti
O man isvi nera tos ribos, kur grazus ir negrazus zmogus, o del kelio sutikciau su vega, nes isrankus zmogus, dazniausiai net nezino, kad jis isrankus wink.gif
Atsakyti
graziom tikrai lengviau wink.gif . o vyras jei issirinks grazia, tai ji bus visiems, o "pilka pelyte" tik jam laugh.gif bent jau zmones taip sneka wink.gif
Atsakyti
Manau kad ne grozy cia esme ...
Nes tas grozis daugumos reliatyviai suvokiamas... Kas man grazu - kitam pabaisiska. Yra aisku, toks "klasikinis" grozis, kuri dauguma priima...Bet nemanau, kad jis trukdytu laimei.

Isrankumas...dalis tiesos tame yra, bet. As asmeniskai, esu labai isranki, bet mano idealam ne isvaizda yra lemiama, o protas..ismintis, dusia.
Neisivaizduoju, kaip galeciau savo gyvenima surist su zmogum, kurio vidinis pasaulis skurdesnis uz mano. Ir cia gaunasi tokios "lenktynes" - begant laikui, as vis mokausi, vis daugiau isminties ir kitu savybiu igaunu, ir vis maziau lieka tokiu, kurie mane aplenktu - dabar, budama 24 ,as dairausi i desimcia metu vyresnius, nes su bendraamziais tiesiog ner apie ka sneketis, jie man kaip vaikai... O as VYRO noriu, tokio kuris butu uz mane stipresnis. Ar bent jau, lygus...

Taigi, man atrodo, kad tos grazios stiprios ir protingos, kurios arti trisdesimt, jom is tiesu sunku surasti lygiaverti zmogu... Nes jos jau turi sukaupe didziuli "bagaza" savyje, ir bet kas ju netenkina...Bet argi galima niekinti zmogu uz tai, kad jis iesko, kad jis turi idealus? Tikrai nemanau, kad geriau pasirinkti bet ka, viena tam, kad beprotiskai norisi seimos ir vaiku...As nebuciau laimingesne, taip pasirinkusi. Todel ieskau ir ieskosiu savo idealo nors iki 100 metu smile.gif

Na o grozis ... tikrasis grozis yra vidinis.




Atsakyti
Dar gali taip but, kad tu savo drauges vertini is savo boksto, nes ir man mano drauges grazios protingos ir t.t., o kartais, kai vyras pasako, tai suprantu, kad jam jos nieko gero unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (kendi @ 2004 07 02, 15:51)
. o vyras jei issirinks grazia, tai ji bus visiems,

Tai jau gryna nesaamone... rolleyes.gif
Atsakyti
Grazhios moterys valdo vyrus, o vyrai, kaip zhinia, pasauli. Isheitu, kad tiesa smile.gif .
Atsakyti
QUOTE (Amu @ 2004 07 02, 16:09)
Neisivaizduoju, kaip galeciau savo gyvenima surist su zmogum, kurio vidinis pasaulis skurdesnis uz mano. Ir cia gaunasi tokios "lenktynes" - begant laikui, as vis mokausi, vis daugiau isminties ir kitu savybiu igaunu, ir vis maziau lieka tokiu, kurie mane aplenktu - dabar, budama 24 ,as dairausi i desimcia metu vyresnius, nes su bendraamziais tiesiog ner apie ka sneketis, jie man kaip vaikai... O as VYRO noriu, tokio kuris butu uz mane stipresnis. Ar bent jau, lygus...

Tikiu, sutiksi vyra, kuris tave nuleis ant zhemes wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Vega @ 2004 07 02, 15:36)
Tai kad ne grazhiu moteru vyrai bijo... Tos grazhios moterys ishrankios- kozhnas tikrai neitiks g.gif . Jos ishsirinks TIK toki, kuris shimtu procentu atitiks ju ideala, nesvarbu, kad galbut veliau teks nusivilt. Bent jau mano tokia nuomone. Ir nera jos tokios nelaimingos, patikek. Na, gal taip jauciasi silpnumo akimirka, bet shiaip realybeje jos turi kur daugiau shansu nei "pilka pelyte".

Va ir as maniau, kad jos iesko idealiu partneriu, bet va apsuko galva mano draugei arabas. Visi is salies mate, kad nekoks jis zmogus, tinginys, melagis, bet gudrus velnias, o ir to arabisko grozio jam netruko wink.gif Tai va ir isimylejo mano draugyte. Stebejomes tada, tokia grazute, gali bet kuri tureti, o pasirinko.. Na ir nuojauta nenuvyle, blogas jis zmogus pasirode, labai nuo jo nukentejo drauge, sirdyje dar ilgai nuoskaudas nesiosis.. Na nesiseka tiesiog meileje ir gana dry.gif
Atsakyti
Ir shiap jau vyrai bijo ne grazhiu moteru, o protingu tongue.gif .
Atsakyti
As tai nemanau, kad grazios moterys valdo pasauli - apskritai, kam ta pasauli valdyti? wink.gif O jei rimciau, tai buna, kad ojojoi kokia grazi mergina, bet savimi nepasitiki, bendrauti jai sekasi nekaip. O kita - ne tokia grazi(nors grozis - reliatyvi savoka), bet turi savyje charizmos, kuri traukia zmones kur kas labiau nei grozis. Ir dar yra toks geras rusiskas posakis, liet. butu - negimk grazi, gimk laiminga, taip, kad ne grozyje esme.
Atsakyti