Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 41 tema

Merginos turiu prašymą: user posted image

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.
Atsakyti
Savita1 wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Bet tai kokia ta musu Savita saunuole thumbup.gif Prasom operatyviai nauja temute, ir kokia grazi dar wub.gif

QUOTE(varlyte3 @ 2012 01 27, 21:00)
Va va, prasideda  lotuliukas.gif  As irgi i ji nei kreiva akim neziurejau  schmoll.gif  Bet po sio derinuko, nu pasaka, visai noreciau  doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif na tai belieka bent 30% off sulaukti bigsmile.gif
o jis turi konkreciai ant liemens buti,ant bambos? kazi su 68 liemeniu 4 ar 6 dydi imti?
Kaip as cia Savitos foto nepamenu? g.gif
Atsakyti
Savita1, kokia temute vasariska wub.gif

Aleja.lt, nuostabiai atrodot, pabandykit sagutes puse cm perkelti, gal to uzteks mirksiukas.gif
Mano nuomone, tokie sijonukai graziausiai ir ziurisi ant tokiu smulkuciu, siauresniais klubukais ir paleidus sijona siek tiek zemiau liemens (tada A forma ne taip issipucia ir buna grazus kritimas) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pgituke @ 2012 01 27, 21:40)
Bet tai kokia ta musu Savita saunuole thumbup.gif Prasom operatyviai nauja temute, ir kokia grazi dar wub.gif
drinks_cheers.gif na tai belieka bent 30% off sulaukti bigsmile.gif
o jis turi konkreciai ant liemens buti,ant bambos? kazi su 68 liemeniu 4 ar 6 dydi imti?
Kaip as cia Savitos foto nepamenu? g.gif

Pas Savita1 4 dydis 4u.gif
Atsakyti
Man irgi labai grazi sita pavasario kolekcija, spalvos kokios, ech...nemazai ko noreciau wub.gif

Aha, to sijono as 4 dydi turiu, liemuo jeigu gerai pamenu 36cm.
Atsakyti
Aleja.lt, nuostabu bigsmile.gif Tikrai nepardavinekit sijonuko schmoll.gif thumbup.gif
Jusu sudejimui ir figurytei tas modelis pats tas thumbup.gif

Ir tema nauja kokia skani, spalvos spalveles wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramka: 27 sausio 2012 - 20:52
Aleja.lt tikrai labai fainai tinka jums sijonukas wub.gif
Atsakyti
Na ir pridėjai Savita grožių rolleyes.gif
Aleja.lt labai dailu wub.gif
Atsakyti
Savita, jau temute kokia wub.gif

QUOTE(KRISTELA
[b)
Aleja.lt[/b], nuostabiai atrodot, pabandykit sagutes puse cm perkelti, gal to uzteks mirksiukas.gif
Mano nuomone, tokie sijonukai graziausiai ir ziurisi ant tokiu smulkuciu, siauresniais klubukais ir paleidus sijona siek tiek zemiau liemens (tada A forma ne taip issipucia ir buna grazus kritimas) ax.gif


As ir galvoju bandyt sagutes perkelt. Man dabar ant liemes. Noretusi, kaip ir jus kad sakote, kad butu pora cm zemiau. Reikejo regular imt ir butu thumbup.gif , bet kai savitai beveik iki keliu buvo, tai pabijojau kad man bus per ilgas doh.gif

P.S. apie batelius senoje temoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pgituke @ 2012 01 27, 21:40)
Bet tai kokia ta musu Savita saunuole thumbup.gif Prasom operatyviai nauja temute, ir kokia grazi dar wub.gif
drinks_cheers.gif na tai belieka bent 30% off sulaukti bigsmile.gif
o jis turi konkreciai ant liemens buti,ant bambos? kazi su 68 liemeniu 4 ar 6 dydi imti?
Kaip as cia Savitos foto nepamenu? g.gif


Su 68 cm. per liemeni turiu 4 d. sio sijono. Jis guli ant liemens, zemiau nuleisti jau negaleciau. 6d., manau, butu jau labai ispustas per klubus schmoll.gif , jo medziaga ir taip yra is storesniu.
Atsakyti
kas turite Flair skirt in double-serge wool 6 dydi? gal galite pamatuoti kiek per liemeni
4u.gif
Atsakyti