Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

kepiau negriuka , nu tikrai tirpsta burnoje wub.gif aciu rugiagelei 4u.gif tik man truputi per saldus, kazin jei 1st. cukraus deti? 2 atrodo daugoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(3Zzz @ 2012 02 05, 17:53)
kepiau negriuka , nu tikrai tirpsta burnoje wub.gif  aciu rugiagelei 4u.gif tik man truputi per saldus, kazin jei 1st. cukraus deti? 2 atrodo daugoka g.gif


Cukru galit koreguotis be abejo.. tik nenumazinkit labai.. man tai pats tas cukraus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 02 05, 18:16)
Kiek supratau tai dar puse normos reik dadet visko,kad sunaudot visa indeli? g.gif

padalinam iš 2 ir padauginam iš 3
Atsakyti
[quote=rugiagele26,2012 02 05, 19:33]
dekui ,o receptas jau kabo garbingoj vietoj : ant saldytuvo tarp favoritu
didis.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 02 05, 14:31)
kas dar kokius esat bande kept,apart varskes-slyvu ir marmurinius tuos?? reik kazko naujo dar,gal su kokiu kondencuotu pienu g.gif

as kepiau pagal kondensuoto pieno kekso recepta keksiukus - superiniai, kiek primenantys plaktos grietineles keksa wub.gif
Atsakyti

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 05, 19:33)
dekui ,o receptas jau kabo garbingoj vietoj : ant saldytuvo tarp favoritu
didis.gif


thumbup.gif
as jau rezgu vel kokius keksiukus kept smile.gif
Atsakyti
Aš šiandien kepu pikantišką morkų- razinų keksą wub.gif buvau primiršus jį, šiandien užrašus vartydama vėl atradau. Visiems jis labai patinka, kas nebandėt- tikrai verta ax.gif
Atsakyti
as isbandziau jau seniai planuotus tiramisu keksiukus wub.gif

tik norejosi siek tiek dregnesniu, kita karta rieks pamazinti miltu kieki

user posted image

http://www_neringa-b...-keksiukai.html
Atsakyti
Ka tik iskepiau keksiukus Negriukus.Labai labai skanu thumbup.gif visad keksa ciela kepdavau, dabar keksiukai isejo superiniai.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 06, 19:09)
Ka tik iskepiau keksiukus Negriukus.Labai labai skanu  thumbup.gif visad  keksa ciela kepdavau, dabar keksiukai isejo superiniai.


Kur ju recepta rast? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
sveikos,

kepu keksiukus su avieciu idaru ir mastau, kiek 200 gr miltu atitinka ml????? nes turiu tik tokia matuokle ml. gal kas zinote? arba turite produktu lentele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 06, 19:37)
sveikos,

kepu keksiukus su avieciu idaru ir mastau, kiek 200 gr miltu atitinka ml????? nes turiu tik tokia matuokle ml. gal kas zinote? arba turite produktu lentele? g.gif


Pagal mano mierkute: 300 g miltu-500ml... o 200 g gaunasi kokie 330 ml.
Papildyta:
QUOTE(ddovilux @ 2012 02 06, 19:17)
Kur ju recepta rast?  blush2.gif  ax.gif


CIA

Gavosi 18 dregnu keksiuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 06 vasario 2012 - 19:49