Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 06, 17:47)
Pagal mano mierkute: 300 g miltu-500ml... o 200 g gaunasi kokie 330 ml.


aciuks.gif o as ju dejau maziau nei pagal tavo mierkute, kita karta desiu daugiau miltu.

keksiukai su vysniu idaru pagal malenna http://www.supermama...?...3455&st=588 jau iskepti ir suvalgyti biggrin.gif tongue.gif vietoje vysniu uogienes dejau saldytas avietes (tik man jos 'nuslinko' i dugna ax.gif bet manau del to, kad miltu dejau maziau, tik 200 ml, tesla jei butu buvusi dar kietesne, gal butu nepaskendusios avietes biggrin.gif ) Bet siaip skanus, minkstuciai labai
Atsakyti
Gal keksiukų mėgėjoms pravers http://kartu.lt/visi...pimo-forma-jums smile.gif senai norėjau išsikepti keksiukų dabar bus proga, tik bėda kad iš tokių receptų gausybės sunku išsirinkti pirmam kartui kuriuos kepti g.gif ir beje idomu ar dujinėje orkaitėje įmanoma juos iškepti, nes mano orkaitėj kepant labai dega apačia, tai bijau fiasko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 06, 22:29)
aciuks.gif o as ju dejau maziau nei pagal tavo mierkute, kita karta desiu daugiau miltu.

keksiukai su vysniu idaru pagal malenna http://www.supermama...?...3455&st=588  jau iskepti ir suvalgyti  biggrin.gif  tongue.gif vietoje vysniu uogienes dejau saldytas avietes (tik man jos 'nuslinko' i dugna  ax.gif bet manau del to, kad miltu dejau maziau, tik 200 ml, tesla jei butu buvusi dar kietesne, gal butu nepaskendusios avietes  biggrin.gif ) Bet siaip skanus, minkstuciai labai

smagu , kad patiko 4u.gif as miltu dedu tiksliai pagal recepta, tai niekad niekas i apacia nenugarma smile.gif Vakar kepiau juos su juoduju serbentu uogiene, tik jie neisimaiso, neisisuka taip kaip vysnios, tai dariau su sauksteliu duobute, dejau ta uogiene, ir ant virsaus vel teslos. Skanu buvo biggrin.gif Dar skanu su nutella, o vaikui labiausiai su rududu smile.gif Nors man jau per saldu.
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2012 02 07, 19:57)
smagu , kad patiko 4u.gif  as miltu dedu tiksliai pagal recepta, tai niekad niekas i apacia nenugarma smile.gif


Bet tada jau tesla buna labai tirsta, ar ne? es man dedant 200 ml miltu ji buvo jau gana tirstoka, del to pabijojau daugiau deti, norejosi, kad butu puruciai
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 08, 20:38)
Bet tada jau tesla buna labai tirsta, ar ne? es man dedant 200 ml miltu ji buvo jau gana tirstoka, del to pabijojau daugiau deti, norejosi, kad butu puruciai


na tirsta, bet normaliai tirsta,su peiliu pjaut nereikia,o nuo sauksto nustumt reikia smile.gif Keksiukams tai nekenkia, gaunasi purus purus.
Atsakyti
As pagaliau ibandziau kondensuoto pieno keksiukus thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Nerytė skaniai atrodo, o jau fotografijos gražumas wub.gif wub.gif

Gal galima nuorodą šiems keksiukams?? Jei padaryti mini tortukus iš tokių keksiukų, koks viršus labiau tiktų grietinėlės ar maskarponės, ar ...??

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 09 vasario 2012 - 11:20
QUOTE(ausrele @ 2012 02 09, 11:18)
Nerytė skaniai atrodo, o jau fotografijos gražumas  wub.gif  wub.gif

Gal galima nuorodą šiems keksiukams?? Jei padaryti mini tortukus iš tokių keksiukų, koks viršus labiau tiktų grietinėlės ar maskarponės, ar ...??

Ačiū aciuks.gif

Dekui wub.gif

keksiukai mums labai patiko
receptas pas mane bloge - http://www_neringa-b...-keksiukai.html

o virsus manau labiau tiktu mascarpones su greitienle maisytas, pvz. kaip tiramisu keksiukams naudojau 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif

Pasitikslinu 4u.gif

Baltoms kepurėlėms:

•150 g. mascarponės ( tai man imti 125g grietinėlės ir 125g maskarponės?)
•4 v. šaukštų cukraus pudros
•1 v. šaukšto juodos kavos
•kakavos apibarstymui
Atsakyti
kavos ir kakvos jau nebereiks, gali ilasinti keleta lasu citrinos sulciu ir cukraus pudros gali maziau deti jei nemegstat saldziai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 09 vasario 2012 - 12:23
QUOTE(mallena @ 2012 02 09, 06:30)
na tirsta, bet normaliai tirsta,su peiliu pjaut nereikia,o nuo sauksto nustumt reikia smile.gif Keksiukams tai nekenkia, gaunasi purus purus.


tada desiu kita karta daugiau, nes mano tesla buvo tokia jau kad nuo sauksto patinukrito, bet jau sunkokai del to pabijojau, bet jei jus rasote, kad reikia nustumti - tai desiu daugiau miltu ir stumsiu biggrin.gif is avietes bus nebe dugne biggrin.gif

QUOTE(ausrele @ 2012 02 09, 09:48)
Baltoms kepurėlėms:


o jus cia keksiukams papuosima darote is jo? Konditeriniu svirsktu ar kaip? blush2.gif

Nerytes keksiukus ismeginsiu ir as, salytuve kaip tik turiu kondensuoto pieno bigsmile.gif thumbup.gif jauciu gal net si vakara dar pavaisinsiu seimyna pries miega. Foto tikrai grazi, viliojanti wub.gif valentino dienos ryta, noretusi toki vaizda ant savo stalo rasti, nuo vyro lotuliukas.gif
Atsakyti
Isbandziau keksiukus negriukus ir visai nesusizavejau schmoll.gif Maniau, cia bus kazkiek panasu i soskoladaikni (ji labai megztu wub.gif), bet ne schmoll.gif Daugiau keksiuku be idaro nebandysiu schmoll.gif
Atsakyti