Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

As vien del dazu ir nesivilioju kept velveto... nei torto nei keksiuku... man tie dazai tesloje... man atrodo pakankamai visokio s is pardes privalgom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 02 11, 16:38)
Morkų keksas pagal Pierre Hermé[/color][/b] [/url]



bigsmile.gif butinai ismeginsiu artimiausiu metu, kaip tik siandien pamasciau, kad daug morku namuose yra, reik naikinti jas biggrin.gif galvoju reiks pasiieskot kokio morku recepto pyrago biggrin.gif bet dabar jau nebereiks ieskoti, kepsiu keksa thumbup.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 13, 19:57)
As vien del dazu ir nesivilioju kept velveto... nei torto nei keksiuku... man tie dazai tesloje... man atrodo pakankamai visokio s is pardes privalgom  ax.gif

jie nesijaucia, bet man psichologine blokada is pradziu buvo, bet juk ne kiekviena diena maitinames tokiais kepiniais... o karta pabandyti vertta, kad zinoti del ko Amerika ir visas pasaulis taip alpsta biggrin.gif
Atsakyti
Šokoladiniai keksiukai Šv. Valentinui


user posted image

12 keksiukų reikės:

2 kiaušinių
120 g. sviesto
100 g. grietinės
80 g. cukraus
30 g. kakavos
100 g. miltų
pusė šaukštelio kepimo miltelių

Kiaušinius išplakti iki baltumo su cukrumi, įmaišyti tirpintą sviestą, permaišyti,tuomet pridėti grietinę. Miltus, kakavą ir kepimo miltelius persijoti ir įmaišyti į išplakta masę. Dėti po šaukštą į popierinę formelę ir kepti įkaitintoje 190 C. orkaitėje 25 min. Atvėsinti ir pasiruošti kremą.

user posted image

250gr. ru du du kremo
100 gr. sviesto

Kambario temperatūros sviestą išplakti su kremu ir pastatyti šaltai, kad sustengtu. Masę sudėti į konditerinį švirkštą ir dekoruoti keksiukus.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 14 vasario 2012 - 15:17
QUOTE(Ulė @ 2012 02 14, 13:16)
[b]Šokoladiniai keksiukai Šv. Valentinui


bigsmile.gif wub.gif labai labai grazu, reiks kada ir man issikepti
o tas laistas is sviesto ir rudu du nesigauna labai riebus????
Atsakyti
labas vakaras,
dairausi gero ir paprasto (t.y. be gaminimų garų vonelėj, su maisto termometru ir panašiai) frostingo keksiukams su pienišku šokoladu, tik va matau, kad dažniausiai jie gaminami su juoduoju šokoladu- ar dėl to, kad pieniškas kažkaip neigiamai atsiliepia kokybei ir skoniui ar jis šiaip populiaresnis?
o dabar va galvoju, kad gal tiesiog mažumėlę pašildyt rududu ir juo aptepti? man didelio efekto nereikia, užteks kad atrodys kiek dailiau nei paprasti muffinai + turės papildomo skonio.
lauksiu patarimų labai bigsmile.gif
Atsakyti
isbandziau ir as varskinius keksiukus su slyvom
user posted image

jie superiniai wub.gif kol buvo silti negalejau atsivalgyti
Atsakyti
Neryte super keksiukai, tokie minkstuciai atrodo. As ir juos kepiau, bet man ju virsus ir apacia kieti pasidare, kazin kodel? ant kiek jus kepet? ir su kokiu kepimu is virsaus ar is virsaus ir is apacios? 4u.gif
Atsakyti
dekui, pas mane galvosi idealus, gal pas jus orkaite perkarsta, kad taip stipriai apkepe... as kepu virsus - apacia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 02 16, 16:35)
As ir juos kepiau, bet man ju virsus  ir apacia kieti pasidare, kazin kodel? ant kiek jus kepet?  ir su kokiu kepimu is virsaus ar is virsaus ir is apacios? 4u.gif

As pvz. savo orkaiteje kepu kazkur ~160-170C, gal net kiek maziau su virsus-apacia-ventiliatorius programa. Gaunasi nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Siandien kepiau keksus, su sokoladu ir serbentais..tai viskas subego i apacia. Tai paskui pagalvojau, kad reikejo praejus kokiai 15 min, kai siek tiek pakyla, tada deti ydara? Kad nesubegtu i apacia? Ar kaip daryti?
Atsakyti
Kondensuoto pieno keksas

user posted image


200 gr. minkšto sviesto
190 gr. miltų
0.5 a.š. kepimo miltelių
50 gr. cukraus
0.5 a.š. vanilinio cukraus
0.5.a.š. druskos
3 v.š. kakavos
200 gr. indelio saldinto kondensuoto pieno
3 kiaušiniai

Cukrų, vanilinį cukrų, druską ir minkštą sviestą išplakti mikseriu iki purumo. Supilti kondensuotą pieną, išmaišyti iki vientisos masės. Įmaišyti po vieną kiaušiną, po kiekvieno gerai išplakti. Padalinti masę per pusę. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais. Padalinti miltus per pusę ir į vieną pusę įmaišyti kakavą. Suberti miltus į tešlas - su kakava į vieną tešlos pusę, paprastus į kitą. Viską gerai išmaišyti. Kekso formą ištepti sviestu. Supilti baltą tešlą, ant viršaus kakavinę ir šiek tiek pamaišyti. Kepti iki 170 C. ikaitintoje orkaitėje apie 1 val. Skanaus!!!

user posted image
Atsakyti