Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(Muscade @ 2012 02 16, 19:51)
Siandien kepiau keksus, su sokoladu ir serbentais..tai viskas subego i apacia. Tai paskui pagalvojau, kad reikejo praejus kokiai 15 min, kai siek tiek pakyla, tada deti ydara? Kad nesubegtu i apacia? Ar kaip daryti?


man irgi taip buvo su avieciu idaru kepiau, bet as manau, kad mazai miltu dejau, nes nezinojau kiek ml atitinka gramu, kai issiaiskinau jau buvo iskepti jie biggrin.gif bet pasirodo kad mazokai mitu, kita karta meginsiu daugiau miltu deti, ziuresiu pasiteisins ar ne
Atsakyti
Dariau ir as Negriuka du kartus is eiles,labai patiko. Kepiau keksiukus,i kelis is ju idejau melyniu,nepamaise tikrai. Galiu pasakyti kad kiek pries tai meginau keksiuku,nei vieni nebuvo tokie skanus kaip negriuko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes turiu klausimuka...
Turiu raitytu keksiuku formeles, bet man niekiap nepavyksta ju graziai isimti bash.gif
gal kuri galite patarti kuom patepti formeles pries kepant g.gif
user posted image\
(foto pasiskolinau, bet tokie mano keksiukai tik, mazesni, i forma 6 telpa).
Atsakyti
Cia as kepiau silikoninej formoj... o is jos tieisog ispuola...o jei is metalines, tai reik gerai patepti sviestu...
Atsakyti
Neryte , labai gražiai atrodo keksiukai ...visi kuriuos įdėjote wub.gif , ypač velvetas ( nors jei nepaminėtumėt , neatspėčiau ) dėl atspalvio , aš nededu kakavos , darau kaip visam pasaulį priklauso , raudoni dažai , bet kakavos nededu , nes irgi naudoju tą tamsią , šokolado kvapo .

Dar bandysiu daryti vaivorykštinius , kaip tortas , kur visokių atspalvių yra , manau bus įspūdingi .
Atsakyti
Sveikos mergaites, turiu dauug grietines ir noreciau koki "grietinini" keksa issikepti - gal galetumete koki parekomenduoti? blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AtoMama @ 2012 02 18, 18:40)
Sveikos mergaites, turiu dauug grietines ir noreciau koki "grietinini" keksa issikepti - gal galetumete koki parekomenduoti?  blush2.gif buciau labai dekinga  4u.gif


Radau pora variantų smile.gif
http://viskopotrupin...as-pyragas.html, http://www_neringa-b...nos-keksas.html
Atsakyti
QUOTE(PurpleOrchid @ 2012 02 18, 18:51)



Oi kaip aciu bigsmile.gif 4u.gif ,labai dekinga, kai iskepsiu, pasidalinsiu butinai ispudziais 4u.gif
Atsakyti
Kavos-kavos keksas

RECEPTAS

Man tai labai labai skanus keksas thumbup.gif tik cukraus galima deti daugiau.

user posted image
Atsakyti
Mergaites,kepant Negriuka-reikia palaukt,kol atves ta virta mase? g.gif Ar i karsta iskart det antraja dali? g.gif Dovanokit uz kvaila,gal kam taip atrodys,klausima blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twixx: 18 vasario 2012 - 19:37
I karsta mase det produktus.
Atsakyti
Kokie faini visu keksiukai, saunuoles mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Radau faina foto, gal kam pravers, kaip galima papuosti stala keksiukais thumbup.gif

user posted image
Atsakyti