Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

Sveikos, kepu 3 k keksiukus, noriu kad jie man nesukristu.nes abu kartus sukrito tik atidarius orkaite....


Si karta vesinsiu orkaiteje. jos neatidarinesiu.
po kiek laiko galima issitraukti keksiukus is orkaites po kepimo isjungimo?
Atsakyti
Aš traukiu iš karto, nėra buvę, kad keksiukai sukristų,neaišku pagal kokį receptą kepate, gal būt miltų per mažai. Sunku patarti virtualiai, bandykite miltų šiek tiek daugiau įdėti. Tešla turi būti pakankamai tiršta, nuo šaukšto sunkiai krenta, yra aišku išimčių
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2012 03 02, 13:39)
Sveikos, kepu 3 k keksiukus, noriu kad jie man nesukristu.nes abu kartus sukrito tik atidarius orkaite....
Si karta vesinsiu orkaiteje. jos neatidarinesiu.
po kiek laiko galima issitraukti keksiukus is orkaites po kepimo isjungimo?

nu aš tikrai nevėsinčiau orkaitėje, nes tokiu atveju perkeps ir išdžius. Gi orkaitė po išjungimo dar ilgai karšta būna. Jei laukti kol atvės orkaitėje, tai ir perkeps ir sudžius.
Greičiausiai arba per anksti išiminėjat arba miltų per mažai. Nes jei gerai iškepęs ir tinkamos proporcijos, tai niekas nesukrenta.
Atsakyti
Neturiu supratimo kodel man sukrisdavo tik atidarius...si karta islaikiau 15 min su uzdarytom durelem, 450 D miltus dejau (seniau 550)...gavosi:)))))))))))--

user posted image

receptas is cia
http://www_neringa-b...-vysniom-2.html

tiesa, neturejau vysniu, nedejau, bet kelias spanguoles saldytas imeciau,,,bijojau kad bus per rugscios,,,bet kadangi keksiukai gan saldus, tai galejau ir daugiau spanguoliu ideti......




Atsakyti
QUOTE(Dameri @ 2012 03 03, 22:11)
Kazkodel nerandu mamos receptuose siu keksiuku, noreciau issamiau paskaityti kaip ir is ko juos puosti  g.gif

Iš tiesų ten nebuvo aprašymo, tik foto, tad reiktų ja remtis: ragiukai - iš bretzelių, snukutis - mažas apvalus sausainiukas, akytės ir nosytė - dražė rutuliukai smile.gif

----------------------------------------------------------------

Šiandien kepiau kondensuoto pieno keksiukus . Labai lengvai ir greitai pagaminami, dar pridėjau mėlynių ir kepiau trumpiau (20 min.), nes ne kekso, o keksiukų formelėse. Skanu, bet mano skoniui per sausi, mėgstu drėgnus keksiukus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 04 kovo 2012 - 22:26
Na va ir mano vakarinis pabandymas cypciuko varskes-slyvu keksiukai, tikrai galiu pasakyti jie super thumbup.gif Kita kart bandysiu su kitokiais idarais kept. Na ir po truputi kaupiuosi puosybai, renkuosi info ir brestu kaip sakant ax.gif

cypciuko varskes-slyvu keksiukai
user posted image
Atsakyti
pirmieji mano keksiukai-Pyragaičiai “Tiramisu ( su Maskarpone), pirmas mano bandymas papuosti kremu blush2.gif

RECEPTUKAS is cia : http://www.sonatinos...i-tiramisu.html

keksiukai puikiai iskepe. man labai skanus ir be sulaistymo (gal yra ir skanesniu, bet dar nebandziau)
sau sulaisciau su stipria kava su sokoladiniu likeriu, tada buvo dregnesni ir dar skanesni, esu patenkinta wub.gif
dabar reiks ir kitu receptuku isbandyti

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 06 kovo 2012 - 18:27
mmm kaip skaniai atrodo smile.gif o kaip tas maskarpones kremas? skanus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2012 03 06, 19:55)
mmm kaip skaniai atrodo smile.gif o kaip tas maskarpones kremas? skanus? smile.gif

Man labai patiko, skanu wub.gif


Maskarponės kremui:
250 g maskarponės
1 puodelio (250 g) riebios grietinėlės
1/2 puodelio (100 g) cukraus pudros
1 v. š. stiprios kavos

receptukas is cia http://www.sonatinos...i-tiramisu.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 06 kovo 2012 - 20:41
Skanu smile.gif erikiuxxx o kiek tokiu normų sunaudojai šiems keksiukams ( suskaičiavau 17 vnt. ) papuošti? Vienos tikrai neužteko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 03 06, 21:40)
Man labai patiko, skanu wub.gif
Maskarponės kremui:
250 g maskarponės
1 puodelio (250 g) riebios grietinėlės
1/2 puodelio (100 g) cukraus pudros
1 v. š. stiprios kavos

receptukas is cia http://www.sonatinos...i-tiramisu.html

reikės kitą kartą papuošti savuosius keksiukus šiuo kremu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 03 07, 08:30)
Skanu  smile.gif erikiuxxx o kiek tokiu normų sunaudojai šiems keksiukams ( suskaičiavau 17 vnt. ) papuošti? Vienos tikrai neužteko?  g.gif

Is normos iseina 12vnt. normaliu keksiuku, as dariau pusantros, nes pagalvojau kad ten maziukai keksiukai, tai man isejo ligiai 20vnt. , iskepe labai graziai , virsuneles as nupjausciau, kad daugiau kremo tilptu, kremo dariau is dvigubos normos, tai puse liko doh.gif
Atsakyti