Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

nevute - fantastiski keksiukai ir ju pateikimas.

Erikiuxx raso, kad sulaisto keksiukus, ar visus butina laistyti, jei puosi kremu anr ne? Ir dar toks kvailas klausimas blush2.gif , jei puosi beze ar kokiu kitu kremu, tai reikia keksiukus i saldytuva deti, o jie nesukieteja? skonis nepasikeicia?, nes niekada nesu dar puosui kremu, o reikes, tai noriu jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 03 08, 15:55)
nevute nesu macius dailesnių keksiukų , nu tas su asiliuku tai išvis  wub.gif , tu nustabiai, kruopščiai  ir skoningai puoši ne tik keksiukus , bet ir tortus  smile.gif


PRITARIU wub.gif kaip is pasakos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 03 08, 18:49)
Cia mano citrininiai keksiukai, neturiu stovo, bet bandau pati darytis, ziuresim kas gausis  blush2.gif



blink.gif wub.gif nu nerealiai bigsmile.gif ir iš vioso, kaip juos tokius gražius nulipdote, gal kokia keramikė esate g.gif
aš tai net bijau pradėti lipdyti. O jūs tą masę kiekvieną kartą darotės ar ją galima šaldytuve laikyti? Jei taip, tai kiek laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2012 03 01, 19:22)
Sveikutes, gal galetumete patarti?
Turiu silikonine forma, kurioje apie 10 mini meskiuku. Siaip skirta sokoladui, bet galima kaitinti orkaiteje iki 230 laipsniu karscio.
Ar butu imanoma iskepti mini keksiuku? Kokia tesla rekomenduotumete tokioms mini formelems (apie 2x2,5 cm dydzio)? 
Is anksto labai dekui!!! 4u.gif


Manau kad galima, nes tokio dydžio keksiukai tikrai greičiau iškeptų nei įprasti todėl ir silikonas neįkaistų daugiau nei jam galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 03 09, 09:45)
blink.gif  wub.gif  nu nerealiai  bigsmile.gif  ir iš vioso, kaip juos tokius gražius nulipdote, gal kokia keramikė esate  g.gif
aš tai net bijau pradėti lipdyti. O jūs tą masę kiekvieną kartą darotės ar ją galima šaldytuve laikyti? Jei taip, tai kiek laiko  g.gif


Aciu labai kam patiko 4u.gif Siaip as ekonomika baigiau, tikrai nesu keramike biggrin.gif ir i mane galima tu 4u.gif As ir bijojau lipdyt kazkada, bet prisedau ir ziuriu kad neblogai gaunasi, man jie net nelabai panasus i tuos tikruosius herojus is Mike Pukuotuko smile.gif O mase tai galima laikyt, tik ideti reikia i maiseli ta toki storesni su uzspaudziamu krastuku, kad ji nesudziutu.
Atsakyti
Sveikos merginos,

Man reikia pagalbos blush2.gif Ieškau keksiukų be laktozės.. Pieno ir kitų gyvūlinės kilmės riebalų ..
Jeigu kas galite man pagelbėti gegužės viduriui . parašykite į AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 11 kovo 2012 - 19:54
QUOTE(Nevute @ 2012 03 09, 11:15)
O mase tai galima laikyt, tik ideti reikia i maiseli ta toki storesni su uzspaudziamu krastuku, kad ji nesudziutu.


O is ko ir kaip ta mase pasidaryt rolleyes.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
Masiu receptukai yra tortu temoje (pastilazas lipdymui) arba pirktine mase yra smile.gif

Dariau dar vienus keksiukus citrininius (man jie skaniausi po kol kas) smile.gif Ta pacia tema ir tortukas. Stova keksiuku pabandziau pasidaryt, bet toks sleivokas gavosi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2012 03 09, 12:39)
Sveikos merginos,

Man reikia pagalbos  blush2.gif  Ieškau keksiukų be laktozės.. Pieno ir kitų gyvūlinės kilmės riebalų ..
Jeigu kas galite man pagelbėti gegužės viduriui . parašykite į AZ  4u.gif

as negaliu naudoti taip pat produktu su laktoze, bet yra pirkti grietineles ir kitu produuktu be jos (bent Vokietijoj)thumbup.gif zodziu, viskas su jais gaunas taip pat kaip ir su paprastais produktais thumbup.gif

Na, o as atnesu grietineles keksiuku 4u.gif

user posted image

Man gavosi 16 vienetų o ėmiau:

350 g grietinėlės
4 mažus kiaušinius
2 a.š. vanilinio cukraus
200 g cukraus
230 g miltų
2 a.š. kepimo miltelių
žiupsnelį druskos

Kiaušinius paplakti su vaniliniu cukrumi ir atsidėti į šoną.
Grietinėlę paplakti iki "švelnių putų" kaip rašo Reda smile.gif Tada suberti cukrų ir dar iš lėto paplakti viską. Tada į šią masę pilti kiaušinių skystį ir trumpai plakant sujungti viską.
Miltus susimaišyti su druska bei kepimo milteliais ir įsijoti į skystą masę. Atsargiai sujungti viską ir gautą tešlą supilti į keksiukų formeles. Kepti įkaitintoje iki 190° orkaitėje 15-20 min. Skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 11 kovo 2012 - 12:01
QUOTE(aguonele @ 2012 03 11, 13:00)


350 g grietinėlės
4 mažus kiaušinius
2 a.š. vanilinio cukraus
200 g cukraus
230 g miltų
2 a.š. kepimo miltelių
žiupsnelį druskos

Kiaušinius paplakti su vaniliniu cukrumi ir atsidėti į šoną.
Grietinėlę paplakti iki "švelnių putų" kaip rašo Reda smile.gif Tada suberti cukrų ir dar iš lėto paplakti viską. Tada į šią masę pilti kiaušinių skystį ir trumpai plakant sujungti viską.
Miltus susimaišyti su druska bei kepimo milteliais ir įsijoti į skystą masę. Atsargiai sujungti viską ir gautą tešlą supilti į keksiukų formeles. Kepti įkaitintoje iki 190° orkaitėje 15-20 min. Skanaus!

vietoj grietineles galima grietines ....kazi skonis nesikeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2012 03 11, 15:53)
vietoj grietineles galima grietines ....kazi skonis nesikeis g.gif

bet tai konsistencija grietines visai kitokia blush2.gif nemanau kad gali tas pats rezultatas gautis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 03 08, 17:49)
erikiuxxx labai skaniai atrodo keksiukai, o ir graziai  thumbup.gif  Norejau paklausti o netirpo tie drugeliai ant to kremo?

Cia mano citrininiai keksiukai, neturiu stovo, bet bandau pati darytis, ziuresim kas gausis  blush2.gif

Mano papuosimai daryti labai senai , jie isdziuve iki kaulo, tai jiems nieko neatsitiko, foto cia daryta sekancia diena, kokiu 15h po papuosimo, tai taip atrode ir greit dingo nuo stovo, tik ilgiau pastoveje papuosimai suminkstejo, bet isvaizda pas mane nepasikeite ax.gif

Foto nerodo tavo citrininiu pirmu keksiuku verysad.gif

QUOTE(*Keila* @ 2012 03 08, 21:16)
nevute - fantastiski keksiukai ir ju pateikimas.

Erikiuxx raso, kad sulaisto keksiukus, ar visus butina laistyti, jei puosi kremu anr ne? Ir dar toks kvailas klausimas blush2.gif , jei puosi beze ar kokiu kitu kremu, tai reikia keksiukus i saldytuva deti, o jie nesukieteja? skonis nepasikeicia?, nes niekada nesu dar puosui kremu, o reikes, tai noriu jusu patarimu 4u.gif


as sulaiciau todel , kad taip nurodyta buvo recepte mirksiukas.gif

QUOTE(Nevute @ 2012 03 11, 11:40)

Nuostabus tavo visi keksiukai ir tortai, saunuole puikiai tau sekasi thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti