Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

As kepiau siuos keksiukus tris kartus ir kiekviena karta man jie skirtingi gavosi, nors naudoju svarstykles g.gif
Atsakyti
Morkų / kokosų keksiukai - sveikuoliški

user posted image

user posted image

user posted image




Receptas:

12- ai keksiukių reikės:

200 gr kokoso miltų ( maltos sausos kokoso drožlės)
3 vid. dydžio morkos
3 kiaušiniai
50 g klevų sirupo
1/2 arb. š. kepimo miltelių
1 valg. š. naminio vanilės ekstrakto

Gaminimo eiga:


Orkaitę įkaitinti iki 150° - 170°


Kiaušinius išplakti su klevų sirupu iki purios masės, tada suberti kepimo miltelius, kokosų miltus - viską gerai išmaišyti.

Morkas nuplauti, nuskusti ir sutarkuoti per smulkią burokinę tarką- gautus tarkius sudėti į paruoštą masę - gerai išmaišyti.

Įpilti vanilės ekstrakto ir dar kartą visą masę gerai permaišyti.


Paruošti keksiukų kepimo formą - sudėlioti popierinius krepšelius, į kiekvieną sudėti paruoštą masę ir pastatyti kepti ~ 20 minučių.


Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Keksiukais vaišinau kolegas darbe. Ačiū už konsultacijas mirksiukas.gif
Šviesūs tai su varške, razinomis, dž.slyvomis ir maskarponės kremu, o šokoladiniai tai su jogurtu ir šokoladiniu ganašu. Pakankamai gera idėja vietoj torto, nors.... kai kam gimtadienis be torto atrodė keistai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Bijuna - labai labai thumbup.gif , graziai isvingiuota kremu su sokoladiniu ganasu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2012 03 25, 09:19)
Sveikos. Keksiukais vaišinau kolegas darbe.


Šaunūs kekiukai thumbup.gif . Kokios šokoladinio ganašo proporcijos, man toks sodriai rudas kažko nesigauna g.gif , o čia toks tikrai šokoladinis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasa_zyk: 25 kovo 2012 - 09:52
Dariau iš akies nes nebeturėjau laiko ieškotis recepto, bet man rodosi pyliau 300 ml grietinėlės ir 100 g (plytelė) juodo šokolado (Karūna).
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
man ir vel visiskas fiasko gavos, trecia karta kepiau ir visi skirtingai gavos, si karta visai sukrito dar bunant orkaitej, nors vidus iskepes, kame beda g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 03 25, 01:23)
50 g klevų sirupo


Atrodo labai skaniai thumbup.gif Is kur jo gaut? Gal kuo nors pakeisti ji galima? g.gif
Atsakyti
Kepejeles-kur ieskoti stovu keksiukams sudeti? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 03 26, 17:30)
Atrodo labai skaniai  thumbup.gif Is kur jo gaut? Gal kuo nors pakeisti ji galima?  g.gif


klevų sirupą radau maximoje, manau, jį rasite bet kuriame didesniame PC

jei nerasite , tai jį galima keisti auksaspalviu sirupu - rasite RIMI mirksiukas.gif

taip pat - dirbtiniu skystu medumi

arba natūraliu skystu medumi - bus sveikiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Twixx @ 2012 03 26, 18:49)
Kepejeles-kur ieskoti stovu keksiukams sudeti? blush2.gif  blush2.gif

Pvz. čia pasižvalgykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2012 03 26, 22:38)
Pvz. čia pasižvalgykit  mirksiukas.gif


aciuuu bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti