Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 01, 20:09)
Ir as nusipirkus, bet man nelabai patiko sios formeles. Reikia keletos formeliu keksiukui, nes neislaiko ir istezta smile.gif


as dejau i metaline forma jas - tai niekas neistezo schmoll.gif visada as dedu ta sijonuka i formele, nes kitaip man bet kokie sijonukia istezta, nera tokie keksiuku formos.

tik velyoms desiu po 2 sijonukus, kad spalva butu sodresne iskepus, nes vienas - tesla persigeria truputi, bent jau su razinomis kepant blush2.gif
Atsakyti
Šie popieriniai krepšeliai naudojami papuošimui daugiau nei kepimui. Aš juos sudedu į metalinę keksiukų formą ir įpilu po šaukštą tešlos. O kai iškepa, tik ištraukiu iš skardos ir viskas.
os formelės, tiksliau
QUOTE(SuperBaba @ 2012 04 01, 23:09)
Ir as nusipirkus, bet man nelabai patiko sios formeles. Reikia keletos formeliu keksiukui, nes neislaiko ir istezta smile.gif


Papildyta:
Kai tik atsakiau, pamačiau, kad egzotika jau painstruktavus lotuliukas.gif
Aš naudoju kitokius krepšelius, bet man nepersigeria tešla.
Tikriausiai čia priklauso nuo tešlos.

QUOTE(egzotikaa @ 2012 04 01, 23:38)
as dejau i metaline forma jas - tai niekas neistezo  schmoll.gif visada as dedu ta sijonuka i formele, nes kitaip man bet kokie sijonukia istezta, nera tokie keksiuku formos.

tik velyoms desiu po 2 sijonukus, kad spalva butu sodresne iskepus, nes vienas - tesla persigeria truputi, bent jau su razinomis kepant  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Teracota @ 2012 04 02, 05:11)

Aš naudoju kitokius krepšelius, bet man nepersigeria  tešla.
Tikriausiai čia priklauso nuo tešlos.


manau ir nuo popierelio storio, kokybes. nes naudoju ir spalvotus tai vieni ta pacia tesla dedant buna sodriu spalvu kai iskepa, o kiti kitos firmos spalvoti labiau pabluke lieka (na nemoku paaiskint, bet manau supratot pie ka as biggrin.gif )

o tie bumbuliuoti krepsiukai tokie ploni, tai tos spalvos ryskumo nelieka daug
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 04 01, 21:55)

as jas pirkau, bet jau senai parduotuveje viskas uz 1 eura 3,5 lt. As juose kepu bananinius keksiukus-meskucius. Jie buna dregni ir neiskyla kauburelis  ax.gif


prasom receptuka ax.gif
Atsakyti


bananiiu keksiuku recepta imesiu veliau, neturiu laiko tiek rasyti, bet vakare surasiu, kai seimyna sumigs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 balandžio 2012 - 08:04
QUOTE(Twixx @ 2012 04 02, 13:09)
prasom receptuka ax.gif


bananiniai keksiukai

3 kiausinius suplakame i bliudeli, 120 gr cukraus ir 150 r grietines - ismaisome sakute
Ipilame istirpdyto 80 gr sviesto ir 200 r miltu (as dedu stikine, nes man sudejus 200 r, jie gaunasi per sausi, ne tokie dregni) bei sauksta kepimo milteliu. ismaisome
sudedame 3 vidutinio dydzo supjaustytus bananus.
ismaisome i formeles suplame ir i orkaite 20-30 min. Man jie kaip mazi skanus pyrageliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 03 29, 09:38)
Gal kas matėte Vilniuje paskutiniu metu tokių formelių?


Aš tokias pirkau parduotuvėj po 1 eurą, ne Vilniuj, tiesa. Manau, Vilniuj irgi turėtų būti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raima.ma: 03 balandžio 2012 - 07:00
Pasidalinkite patirtimi. Iškepusios keksus ir keksiukus, kiek laiko laikote arkaitėje?
Ar iškart traukiat iš orkaitės ir džiovinate ant grotelių?
Turiu nemažai iškepti velykoms šių gardumynų. Tad suktis reikės greitai ir galiu tai daryti tik ketvirtadienį? Kažin ar busjie skanūs, jei valgysime tik sekmadienį?
Atsakyti
QUOTE(Teracota @ 2012 04 03, 10:38)
Pasidalinkite patirtimi. Iškepusios keksus ir keksiukus, kiek laiko laikote arkaitėje?
Ar iškart traukiat iš orkaitės ir džiovinate ant grotelių?
Turiu nemažai iškepti velykoms šių gardumynų. Tad suktis reikės greitai ir galiu tai daryti tik ketvirtadienį? Kažin ar busjie skanūs, jei valgysime tik sekmadienį?

na bus valgomi bet, tikrai ne tokie patys kaip sakykim pirma diena ar antra kaip butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teracota @ 2012 04 03, 10:38)
Pasidalinkite patirtimi. Iškepusios keksus ir keksiukus, kiek laiko laikote arkaitėje?
Ar iškart traukiat iš orkaitės ir džiovinate ant grotelių?
Turiu nemažai iškepti velykoms šių gardumynų. Tad suktis reikės greitai ir galiu tai daryti tik ketvirtadienį? Kažin ar busjie skanūs, jei valgysime tik sekmadienį?

Jei jau norite iš anksto prisikepti, tai siūlyčiau ne keksiukus rinktis, o kokius nors meduolius ar sausainius. Keksiukai, ir panašaus tipo pyragai, skaniausi kol švieži. Kai norima iš anksto šventėms priruošti skanumynų, labai tinka iš kalėdinės temos kepiniai – meduoliai, vaisių pyragas ir pan.
Atsakyti
Keksiuku ir as nekepciau, nes jau kita diena ant ribos tarp valgyti - nevalgyti buna rolleyes.gif
Atsakyti

Ačiū, reiks žiūrėti, ką aš čia galiupasigaminti.
Prisirinkau trapios tešlos sausainių. Žinau jie ilgai išsilaiko.

QUOTE(Nuska @ 2012 04 03, 13:03)
Jei jau norite iš anksto prisikepti, tai siūlyčiau ne keksiukus rinktis, o kokius nors meduolius ar sausainius. Keksiukai, ir panašaus tipo pyragai, skaniausi kol švieži. Kai norima iš anksto šventėms priruošti skanumynų, labai tinka iš kalėdinės temos kepiniai – meduoliai, vaisių pyragas ir pan.

Atsakyti