Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 06 23, 19:19)
mano keksiukų kolekcija  biggrin.gif


bigsmile.gif wub.gif patys pirmieji wub.gif suvalgyciau visus jauciu lotuliukas.gif blush2.gif tokio grozio, ir taip graziai der spalvos tarpusavyje wub.gif

o kaip jus tas gelytes islipdote, kokia sudetis teslos ju? labai sudetinga? nes kepeja as tai tik savo reikmems esu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif , gėlytės iš pastilažo nulipintos , viršutinėje temoje "be komentarų" netgi keli receptai yra . Man pats pačiausias pastilažas dengimui pagal cipsiuką , dviejuose psl jis yra surašytas Olestos 15 (jei gerai pamenu) ir Asseni temos pradžioj smile.gif
Atsakyti
Mamytes, noriu Jusu pagalbos. planuoju kepti sventei keksiukus is vakaro, bandysiu juos puosti kremais(cia rastais receptais)-sakykit, prasom, ar kremui nieko neatsitiks per nakti , kaip geriau per nakti laikyti-ar saldytuve ar ne?
aciu uz pagalba!!
Atsakyti
Jeigu puošite kremais grietinėlės pagrindu, tai laikyti tik šaldytuve. Be šaldytuvo galima puošti beze kremu. Asmeniškai aš kepu ir puošiu tą pačią dieną, keksiukų skonis yra pats geriausias šviežiai keptų. Aišku jie nepasensta, bet man asmeniškai skaniausi tos pačios dienos.
Atsakyti
Citrininiai keksiukai
user posted image
12 vid. keksiukų
Reikės:

3 kiaušinių
125 g cukraus
1 citrinos nutarkuotos žievelės
50 g aliejaus
100 ml grietinėlės (35% rieb.)
180 g miltų
0,5 arb. š. kepimo miltelių

Glajui:
2 valg. š. citrinos sulčių
cukraus pudros

Įkaitinti orkaitę iki 230 laipsnių temperatūros. Plakti kiaušinius su cukrumi, kol masė pabals ir 2-3 kartus padidės. Sudedame tarkuotą citrinos žievelę ir įpilame grietinėlę.
Miltus sumaišome su kepimo milteliais ir įmaišome i likusią masę. Maišome tik tol, kol neliks sausų miltų. Neplakame!
Tešlą pripildome3/4 keksiukų formelių tūrio. Įdedame į orkaitę ir iškart orkaitės temperatūrą sumažiname iki 190 laipsnių. Kepame 15-20 min., kol kepinių viršus gražiai parus.
Glajui maišome citrinos sultis su cukraus pudra, kol gausis tiršta masė. Aptepame ja dar šiltus keksiukus.
Skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2012 06 28, 15:22)
Jeigu puošite kremais grietinėlės pagrindu, tai laikyti tik šaldytuve. Be šaldytuvo galima puošti beze kremu. Asmeniškai aš kepu ir puošiu tą pačią dieną, keksiukų skonis yra pats geriausias šviežiai keptų. Aišku jie nepasensta, bet man asmeniškai skaniausi tos pačios dienos.



aciu Jums uz patarimus!
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 05 31, 20:10)
kepiau šikoladinius keksiukus biggrin.gif  bandžiau receptuką iš galvos, bet tikrai labai faini gavos  bigsmile.gif

labai nuotaikingi - super

QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 06 23, 22:19)
mano keksiukų kolekcija  biggrin.gif
fantastiski smile.gif

merginos, kokia keksiuku teslos konsistencia turetu buti? kepiau varskes su dziovintomis slyvomis, tai nuo sauksto sunkiai krito, beveik su pirstu reikejo gelbeti,

o karamelinius tai visai nuo sauksto nekrito, sauksta slapinau vandenyje ir tada dejau i formeles. Cia normalu? na... abiem atvejais rezultatai gavosi neblogi, bet gal turetu buti dar geriau blush2.gif
Atsakyti
Gardūs ir be jokio glaisto thumbup.gif , nors ir toks nepamaišytų biggrin.gif

Avokado/aguonų keksiukai su braškėmis

user posted image

user posted image

user posted image



Receptas:

12-15 vid. dydžio keksiukų:

Reikės:

Tešlai:

* 2 vid. d. prinokusių avokadų
* 180 g cukraus
* 50 g minkšto sviesto
* 4 kiaušiniai
* 100 g miltų
* 50 g aguonų
* 50 g migdolų miltų ( pudros , kitaip : maltų migdolų)
* 1-1,5 arb. š. kepimo miltelių
* 4 valg. š. citrinos sulčių
* žiupsnis druskos

Įdarui:

* 12-15 vnt. nedidelių šviežių braškių

Eiga:

Įkaitinti orkaitę iki 160°C temperatūros.

Nulupti avokadus, išimti kauliukus ir supjaustyti gabaliukais, sudėti į smulkintuvą, supilti citrinos sultis ir viską sumalti/sutrinti iki vientisos masės/piurė.

Į avokadų masę sudėti minkštą sviestą, supjaustytą gabaliukais, suberti cukrų ir vėl viską gerai sutrinti, sumalti iki vientisumo.

Tada sudėti 4 kiaušinių trynius ( baltymus saugoti atskirai) ir išmaišyti iki vientisos homogeniškos masės.

Atskirame inde suberti miltus, aguonas ir migdolų miltus bei įberti kepimo miltelius - viską labai gerai permaišyti. Paruoštą mišinį po truputį ( dalimis, pvz.: aš įmaišinėjau kas 2 valg. šaukštus) įmaišyti į avokadų masę - viską gerai permaišyti, kad neliktų jokių gumulėlių.

Kitame inde išplakti baltymų su žiupsniu druskos iki baltų standžių putų.
Išplaktus baltymus atsargiai dalimis mentelės pagalba vis keliant iš apačios į viršų įmaišyti į paruoštą avokadų masę.

Paruoštą avokadų tešlą išdėlioti į keksiukų kepimo formoje sudėliotus popierinius kepimo krepšelius : ant dugno dėti po šaukštą tešlos, tada įstatyti po šviežią braškę ir sustatytų braškių viršų padengti likusia avokadų tešla.

Pastatyti kepti ~25 minutes. atsižvelgiant į orkaitės kaitrumą.
Iškepusius avokadinius keksiukus išimti iš orkaitės, ir perkelti ant grotelių pravėsti.

Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 06 23, 22:19)
mano keksiukų kolekcija  biggrin.gif

Jogurtiniai keksiukai su karamele ir maskarpone kremu

bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau temą. Kokie gražūs jūsų visų keksai bigsmile.gif Toli man dar iki tokių šedevrų, bet įdėsiu savo paprastą receptą. Gražiam rytui prie kavos 4u.gif

Šokoladiniai keksiukai

110 g saldžios grietinėlės sviesto
100 g tamsaus šokolado ("Pergalė")
4 v.š. kakavos miltelių
150 g cukraus
3 vid. dydžio kiaušinių
1 a.š. kepimo sodos
110 g miltų

Įkaitinkite orkaitę iki 180°C temperatūros. Sviestą ištirpinkite ant mažos ugnies, maišydami kartu su šokoladu. Įmaišykite kakavos, cukraus, viską gerai išsukite. Maišydami masę, po vieną įmuškite kiaušinius. Iberkite arbatinį šaukštelį valgomosios sodos, tada įmaišykite miltus. Masė bus kvepianti šokoladu, tiršta, ir tamsiai ruda.
Supilkite tešlą į silikonines kepimo formeles. Kepkite apie 30-35 min.

Receptą kažkada radau internete ir jau kuris laikas juo naudojuosi.

user posted image

Skanaus!
Atsakyti
Sveikos, prasau patarkit koki krema daryti ant keksiuku, kad netirptu papuosimai is cukrines mases!
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 07 11, 16:39)
Sveikos, prasau patarkit koki krema daryti ant keksiuku, kad netirptu papuosimai is cukrines mases!

sviestini g.gif bet kai taip karsta...
Atsakyti