Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

Pasidalinsiu ir aš savo keksu smile.gif tik šį kartą kepiau ne įprastoje kekso formoje:))
Šokoladinis keksas
Reikės:
• 200 g. sviesto
• 4 šaukštai kakavos
• 2 stiklinės miltų
• 1 stiklinė cukraus
• Pusė stiklinės pieno
• Pusė arbatinio šaukštelio nugesintos sodos
• 4 kiaušiniai

Paruošimas:
1. Puode ant mažos ugnies ištirpinti sviestą.
2. Ištirpus sviestui įberti kakavos, viską išmaišyti.
3. Išmaišius kakava su ištirpintu sviestu suberti cukrų ir taip pat gerai viską išmaišyti.
4. Supilti pieną ir dar truputi pakaitinti ant mažos ugnies visą šią masę.
5. Nuėmus nuo ugnies jau paruoštą masę truputi (kelis šaukštus) jos perpilti į induką, kad būtų glajus jau ant iškepto kekso.
6. Į jau paruoštą ir atvėsintą masę supilti suplaktus kiaušinius, miltus, nugesintą sodą ir viską gerai išmaišyti.
7. Ištepti kepimo formą aliejumi ar sviestų ir į ją supylus tešlą kepti 200 C temperatūroje 30~40 min.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2012 08 20, 15:08)
Laba diena visoms keksiukų kepėjoms smile.gif turiu mažytę problemėlę smile.gif labai mėgstu kepti keksiukus, bet niekaip nerandu tinkamo kremo viršui papuošti, vieni per saldūs, kiti per riebūs, treti formos nelaiko  doh.gif  kuo jūs puošiate? gal turite kokį stebuklingą receptėlį tobulo kremo?  4u.gif

paskutinis mano bandymas, vaizdas gražus, o skonis....



Mano tobulasis kremas iš Philadelphia sūrio (su šiek tiek cukraus, šiek tiek spalvos/skonio), vieninelis minusas - baisiai bragniai išeina.
Atsakyti
Kepu visų išgirtus keksiukus su varške ir dž. slyvomis, nu man tešlos gavosi tiek, kad į 12 formelių netilpo, teko dar porą mažesnių paimt. smile.gif
Einu ragauti. Ačiū kad dalinatės receptais 4u.gif

SKANUMĖLIS,
nuostabūs keksiukai, tiesiog burnoj tirpsta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 01 rugsėjo 2012 - 17:44
QUOTE(astaria @ 2012 09 01, 18:30)
Kepu visų išgirtus keksiukus su varške ir dž. slyvomis, nu man tešlos gavosi tiek, kad į 12 formelių netilpo, teko dar porą mažesnių paimt.  smile.gif
Einu ragauti. Ačiū kad dalinatės receptais 4u.gif

SKANUMĖLIS,
nuostabūs keksiukai, tiesiog burnoj tirpsta thumbup.gif


Kas geriausia, tai laikosi ilgai nesukieteje smile.gif as kepiau cia kada su siesta sokoladukais vafliniais smile.gif kokosiniais.
Atsakyti
Šiandien kepiau pakartojimą, essen.gif labai tinka ta lenkiška akcijinė varškė smile.gif
O kad ilgai laikosi, tai neaktualu - pas mane dar šiltus suryja, net nzn, ar atšalę tokie pat skanūs
O kaip ten siesta šokoladukus įmontuoti, patrupinti ir vietoj slyvų į tešlą įmaišyt?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 09 01, 21:00)
Kas geriausia, tai laikosi ilgai nesukieteje smile.gif as kepiau cia kada su siesta sokoladukais vafliniais smile.gif kokosiniais.

drinks_cheers.gif man ir tas super, nes kiek kepdavau tai kai atsala, o jei dar kita d. tai jau nebelabai schmoll.gif bet sitie super skanus ir po poros d. smile.gif as dedu slyvas / razinas / sokolado gabaliukus / rududu / dziovintas vysnias / kokosa / tarkuo citrinos zievele ... dar darau juos kakavinius... zodziu patys mylimiausi wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kepiau šiandien ir aš tuos išgirtus keksiukus su džiovintom slyvom smile.gif skanučiai minkštučiai ir greitai pagaminami smile.gif dariau ganašą ant viršaus, va čia mano mokslas ir baigėsi biggrin.gif perplakiau truputuką, bet nedaug, tai nedaug ir bėdos buvo, kitą kartelį geriau gausis ax.gif

user posted image
Atsakyti
Nerandu isgirto recepto keksiuku is varskes ir slyvu,gal galite padeti,pakartoti 4u.gif
1psl tiek daug receptu,nebezinau katras cia galetu but wacko.gif
Labai dekoju aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 09 06, 12:26)
Nerandu isgirto recepto keksiuku is varskes ir slyvu,gal galite padeti,pakartoti 4u.gif
1psl tiek daug receptu,nebezinau katras cia galetu but wacko.gif
Labai dekoju aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif


1 puslapyje, kur Cipciuko keksai ir keksiukai pats pirmas receptas.
Atsakyti
Keksiukai su uogiene puosti slapia beze...

---------------------


 ! 
Nuotrauka pašalinta dėl per didelio formato. Dėkite ne didesnes nei 500- 640 pixelių nuotraukas.


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 06 rugsėjo 2012 - 11:57
QUOTE(dailele @ 2012 09 06, 12:39)
1 puslapyje, kur Cipciuko keksai ir keksiukai pats pirmas receptas.

neturiu formeliu, kazi popierinese kept nesudegtu tas popieriukas ,?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2012 09 06, 14:01)
neturiu formeliu, kazi popierinese kept nesudegtu tas popieriukas ,?


Popieriukas nesudegtų, tik tešla iš jo išbėgtų.. Na, nebent gal sudėjus kelis popierėlius į vieną, kad tvirčiau būtų smile.gif
Atsakyti