Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

Kas mėgsta šokoladinius keksus, rekomenduoju įdomų receptą, kurį radau Virtuvės kertelių bloge - šokoladinis keksas su bazilikais ir bananais smile.gif Skanu ir originalu!

user posted image
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

merginos, gal padesite man blush2.gif reikia iskepti keksiuku nestis i mokykla. reiktu paparastu, be jokiu priedu, minkstuciu keksiuku su ruzavu kremu ant virsaus. gal patartumet pagal koki recepteli iseitu geriausiai, lengviausiai. ruzava krema galvoju daryti sviestini su juoduju serbentu dzemu, man jis labai skanus, graziai ziurisi ant keksiuku.

is anksto dekoju uz atsakymus ir pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2012 09 29, 18:10)
vakar dienos gaminukas  rolleyes.gif

O kur receptas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 09 30, 00:50)
labas vakaras  4u.gif

merginos, gal padesite man  blush2.gif  reikia iskepti keksiuku nestis i mokykla. reiktu paparastu, be jokiu priedu, minkstuciu keksiuku su ruzavu kremu ant virsaus. gal patartumet pagal koki recepteli iseitu geriausiai, lengviausiai. ruzava krema galvoju daryti sviestini su juoduju serbentu dzemu, man jis labai skanus, graziai ziurisi ant keksiuku.

is anksto dekoju uz atsakymus ir pagalba  4u.gif

As kepciau varskinius keksiukus su slyvom,aisku slyvas galima pakeisti kazkuo kitu. O del kremo, tai vietoj sviesto deciau maskarpone 4u.gif va kokia mano nuomone
Atsakyti
nepasakiau kad valgys angliukai vaikai, nes as uk ax.gif todel reikia kad keksiukai butu kuo paprastesni, bet kvapnus, purus. o del mascarpones kremo tai gal ir idomu pamegint, einu ieskot recepto 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 09 30, 11:51)
del mascarpones kremo tai gal ir idomu pamegint, einu ieskot recepto  4u.gif  aciu  4u.gif

250 mascarpones, 160 cukraus pudros, siek tiek citrinos sulciu, siek tiek vanilinio cukraus

bent man skaniausia- tiek ant keksiuku, tiek ant kokio morku pyrago..
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 09 30, 12:51)
nepasakiau kad valgys angliukai vaikai, nes as uk  ax.gif  todel reikia kad keksiukai butu kuo paprastesni, bet kvapnus, purus.  o del mascarpones kremo tai gal ir idomu pamegint, einu ieskot recepto  4u.gif  aciu  4u.gif


O kuom Anglijoje gyvenantys vaikai skiriasi nuo Lietuvoje gyvenančių? rolleyes.gif
Mano metukų dukryte mėgsta valgyti tik duonytę, batoną ir varškės-džiovintų slyvų keksiukus smile.gif Manau, jie patiktų daugumai vaikučių. Galima vietoj slyvų dėti ir razinas, snickers šokoladukus ar karvutės saldainius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 09 30, 12:51)
nepasakiau kad valgys angliukai vaikai, nes as uk  ax.gif  todel reikia kad keksiukai butu kuo paprastesni, bet kvapnus, purus.  o del mascarpones kremo tai gal ir idomu pamegint, einu ieskot recepto  4u.gif  aciu  4u.gif

Pabandykite siuos keksiukus 4u.gif kepiau kelis kartus, labai puruciai i skanus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2012 09 29, 20:10)


receptas
labai labai skanūs ir purūs gavosi, dabar šitas receptas pirmoj vietoj pas mane wink.gif kremas sviestinis, papuošimas karamelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolka_jv @ 2012 09 30, 14:33)
O kuom Anglijoje gyvenantys vaikai skiriasi nuo Lietuvoje gyvenančių?  rolleyes.gif
Mano metukų dukryte mėgsta valgyti tik duonytę, batoną ir varškės-džiovintų slyvų keksiukus smile.gif Manau, jie patiktų daugumai vaikučių. Galima vietoj slyvų dėti ir razinas, snickers šokoladukus ar karvutės saldainius  thumbup.gif


vaikai skiriasi, taip pat kaip ir suaugusieji. mazai anglu kurie megsta ivairove, jie apart sokoladiniu ir vniliniu kepiniu nelabai ka pripazysta biggrin.gif taip jau yra, todel rizikuoti nesinori. jug vaikai tai is tevu mokinasi ax.gif
snikerso keksiukai man asmeniskai labai patiko, mano dukytei irgi. tikrai skanus. bet negalima riesutu, nes labai daug anglu turi alergijas riesutams, todel jie tokiose istaigose kaip mokyklos, darzeliai ir daugybeje kitu vietu uzdrausti.
QUOTE(DaivaVe @ 2012 09 30, 16:41)
Pabandykite siuos keksiukus  4u.gif kepiau kelis kartus, labai puruciai i skanus  mirksiukas.gif


aciu 4u.gif
QUOTE(Rožinė @ 2012 09 30, 18:33)
receptas
labai labai skanūs ir purūs gavosi, dabar šitas receptas pirmoj vietoj pas mane wink.gif kremas sviestinis, papuošimas karamelė  4u.gif


aciu labai 4u.gif recepte keksas, o darant keksiukus nieko pakeist nereikia, viska darote taip pat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2012 09 29, 19:10)
vakar dienos gaminukas  rolleyes.gif


Labai skaniai atrodo, koki recepta naudojot, o ant virsaus ten karamele ane
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 09 30, 20:23)

aciu labai  4u.gif  recepte keksas, o darant keksiukus nieko pakeist nereikia, viska darote taip pat?  ax.gif


visai nieko nekeičiau, kepiau 20 min.

QUOTE(airius @ 2012 09 30, 20:39)
Labai skaniai atrodo, koki recepta naudojot, o ant virsaus ten karamele ane

taip karamelė, receptą truputėlį aukščiau parašiau wink.gif
Atsakyti