Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

mergytes cia gal ir nelabai i tema, bet kur galima nusipirkti grazesniu, idomesniu popieriniu krepseliu keksiukam (nezinau kaip tiksliau vadinasi blush2.gif ) Vilniuje?
Atsakyti



QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 31, 20:42)
Jei bus dar , reiks  įsigyti 13 , nes vis prašo 12 keksiukų  , nepaliksi tuščių skylių 23 stove  doh.gif , tenka dėti ant to stiklinio ( bijau , kad sumuš kada nors ) , dar tada buvo stiprus ir 36 lygtai ...30 kažkiek , nepamenu gerai .


O negalima apatine dali nuimti sio stovo ??? Ar as kaska ne taip supratau unsure.gif
O tai perskaiciau ankstesne zinute jusu , ir supratau kad ji galima regulioti unsure.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 31, 17:17)
Jų yra URMO BAZĖJ , ji susideda , jei nedėsite apatinės dalies , liks mažiau , gavau Kalėdoms dovanų , tai žinau tiksliai , o ir kaina vieni juokai .

Papildyta:
QUOTE(sandrixxx @ 2012 01 31, 21:02)
mergytes cia gal ir nelabai i tema, bet kur galima nusipirkti grazesniu, idomesniu popieriniu krepseliu keksiukam (nezinau kaip tiksliau vadinasi blush2.gif ) Vilniuje?

prasom http://www.tastyfun....pimo_krepseliai
Atsakyti
Galima , bet daiktas kurį pastoviai sukinėsi ( taip man buvo su stikliniu , du turėjau ) nuo sukinėjimo išklibo , ir suskilo tokie juodi , kur dėjosi tarp stiklų , kad stiklas sukant nesuskiltų , dabar liko tik stiklai ir kitos dalys tik atskirai , na bus atsargai likusiam stovui .
Taip , kad , kuo mažiau sukinėsi , tuo ilgiau turėsi , aš geriau nusipirksiu dar 13 smile.gif .

Tiesa , ar kuri užsisakinėjote iš šitos nuorodos kur erikiuxxx įdėjo ? ... aš du kartus , ir nė karto man į paštą niekas nieko neatrašė , ar jiems pirma pinigus pervesti , ir tik tada jie patvirtins užsakymą ? ...cakedeko pirma priima užsakymą - patvirtina , tada pervedi jiems pinigus , jie vėl patvirtina , kad gavo , ir tada išsiunčia .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 31 sausio 2012 - 21:49
QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 31, 21:28)
..ot mamelė , nugręžė "Kalėdų senelį  "  doh.gif  lotuliukas.gif .

lotuliukas.gif o tai kiek tas brangesnis kainavo,jei ne paslaptis? ax.gif

QUOTE(Nerytė @ 2012 01 31, 21:54)
mane tik nervina, kad formeles 12 dazniausiai, o stovas 13, reikia dakepti dar kelis ar is 1/2 normos, 23 tai gerai, dvi normas issikepi ir vienas dar paragavimui lieka biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(sandrixxx @ 2012 01 31, 22:02)
mergytes cia gal ir nelabai i tema, bet kur galima nusipirkti grazesniu, idomesniu popieriniu krepseliu keksiukam (nezinau kaip tiksliau vadinasi blush2.gif ) Vilniuje?

http://www.amazon.co...ref=pd_sim_kh_3

cia irgi visokiu galim parsisiut,kai ieskojau tai ir kainas normalias galim rast thumbup.gif
Atsakyti
guziuk aš nepamenu tiksliai , bet kažkiek brangesnis , neklausiu gi dabar dukros unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 31, 22:48)
guziuk aš nepamenu tiksliai , bet kažkiek brangesnis , neklausiu gi dabar dukros  unsure.gif .

drinks_cheers.gif tik va idomu aplamai kokios ten kainos ju,kad ir tu pigesniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2012 01 31, 21:50)
drinks_cheers.gif tik va idomu aplamai kokios ten kainos ju,kad ir tu pigesniu g.gif

26 tvirtasis 23 keksiukam

16 silpnesnis 23 keksiukam
12 silpnesnis 13kai keksiuku

dar ten toką padėklą pirkau, tai pasiderėjau. tai dar po du litus nuo kiekvieno numeskit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 01 31, 23:06)
26 tvirtasis 23 keksiukam

16 silpnesnis 23 keksiukam
12 silpnesnis 13kai keksiuku

dar ten toką padėklą pirkau, tai pasiderėjau. tai dar po du litus nuo kiekvieno numeskit  tongue.gif

bigsmile.gif tai labai pigiai tada sakyciau thumbup.gif
Atsakyti
mano siandienos dziaugsmelis, kaip pirmam kartuj tai tiesiog nuostabu !
user posted image
Atsakyti
keksiuku dekoravimas wub.gif

user posted image

http://www.bakerella...m...(Bakerella)
Atsakyti
Tik 16 lt stovas bigsmile.gif

O tam Tastyfan, tai ar ne saraskinu kontora..puslapis neveikia normaliai...o jei dar neatsako i laiskus, tai tada tikrai neverta pervedinet pinigu, nes neaisku kur jie nueis...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 02 01, 09:00)
Tik 16 lt stovas  bigsmile.gif

O tam Tastyfan, tai ar ne saraskinu kontora..puslapis neveikia normaliai...o jei dar neatsako i laiskus, tai tada tikrai neverta pervedinet pinigu, nes neaisku kur jie nueis...

Tai gal geriau pasiskambinti ir viska suzinoti kaip kas unsure.gif
Man pvz. i SAL2 kaskodel mano laiskai nedaeina jiems, tai uzsakyma priema telefonu, apmoku as ir jie issiuncia. O is cake-deko irgi uzsakau telefonu, atveza man tiesiai namo, ir apmoku vietoje ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2012 02 01, 00:44)

Super grazu bigsmile.gif , gal idekit si grozi i virsutine papuosimu temuke ax.gif
Atsakyti