Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

Tęskime nerealiai įdomią temą!

http://www.bernardin...300_article.jpg[/img]

Rekomenduojamų knygų sąrašiukas:

Shakti Gawain "Kuriamoji Vizualizacija"
Richard Webster "Kūrybinė vizualizacija pradedantiesiems"
Esther Hicks, Jerry Hicks "Prašykite ir jums bus duota"; "Traukos dėsnis"
Valerijus Sinelnikovas "Ketinimo galia", "Kelias link turtų arba kur užkasti lobiai"
Peter Kummer "Nieko nėra neįmanoma: konstruktyvaus mąstymo vadovas"
Rhonda Byrne "The secret"
Saulius Kanišauskas "Likimo anatomija (nestebuklingi stebuklai)"
Berger Barbara "Greitas maistas sielai"
Joseph Murphy "Tavo pasąmonės galia"
Lise Bourbeau "Klausykis savo kūno-geriausio draugo"
Vadim Zeland "Likimo valdymo galimybės. Transerfingas" (V pakopos)
Aleksandras Svijašas „Likimo pamokos“
Jasmuheen "Rezonanso dėsnis"
O.M.Aivanhov "Minties galios"
D.Chopra "Septyni dvasiniai sėkmės dėsniai/ Patarimai, kaip įgyvendinti savo troškimus"


Nuoroda apie KV

"medicininiai tyrimai yra parodę, jog jei sugebėsite įsivaizduoti, kaip gyja jūsų sužeista kūno vieta, pats gijimas vyks greičiau. Jeigu galėsite įsivaizduoti kraujo cirkuliaciją ir šilumos pojūtį sužeistoje vietoje, ji gis greičiau, nes ir iš tikro toje vietoje bus geresnė kraujo cirkuliacija ir didesnė temperatūra."


[color=blue]"Gamtoje viskas vyksta lengvai, natūraliai, spontaniškai. Šie procesai savaiminiai, visaapimantys, įkvepiantys. Jei mes su gamta esame darnoje, jei esame pažinę savo tikrąjį aš, tada galime pasinaudoti mažiausių pastangų dėsniu.
Šis dėsnis ima veikti, kai mūsų veiksmų motyvas yra meilė, nes meilė yra varomoji gamtos jėga.Jeigu mes siekiame valdžios ir pinigų norėdami patenkinti savo ego poreikius, vadinasi, veltui švaistome energiją ir vaikomės iliuzinės laimės, užuot patyrę ją čia ir dabar. Kai mums prireikia turto vien savo asmeniniams įgeidžiams patenkinti, mes užtveriame kelią tekančiai į mus energijai ir sutrikdome gamtos procesų vyksmą. Ir tik tada, kai mūsų veiksmus skatina meilė, energija kaupiasi, jos gausėja, mes mėgaujamės ja ir galime ją nukreipti visur, kur panorime ką nors sukurti- net ir neribotą materialinę gerovę." D.Chopra
Papildyta:
Ajaj, neirasiau, kad tema 16!!!!!
Papildyta:
As jau pusmeti vizualizuoju viena stambu dalykeli. Jauciu-vava, ciut ciut, uz mazutelio zingsniuko ir turesiu....tikiuosi smile.gif

Man KV padeda sunkiose situacijose-pries koki rimta pokabi su valdzia, pries rimta prezentacija klientams. Cia gan neseniai net pritupiau kai suzinojau, kad teks vest apmokymus kruvai zmoniu. Pora dienu padirbejau ties vizualizacija kaip ieinu i sale, pasisveikinu, kaip sklandziai kalbu-ir ka, viskas super nerealiai pavyko smile.gif

Tik man asmeniskai kolkas sunkiai tenka kovoti su neigiamomis vizualizacijomis. Reikia labai stipriai uzsiimti fantazijos lavinimu teigiama linkme smile.gif

Atsakyti
Registruojuosi 4u.gif O kur serijos numeris? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2012 01 31, 21:32)
Registruojuosi  4u.gif O kur serijos numeris?  bigsmile.gif


Per plepumą ir skubėjimą užmirštas smile.gif
Atsakyti
registruojuosi 4u.gif labai idomi tema smile.gif
Atsakyti
Dėkui už naują temą 4u.gif

Mirabella, šaunu,kad pildosi..o kiek ilgai laukti teko?

Man irgi prasidejo realizacijos..

Įvyko keletas gerų dalykų smile.gif Tik va, ėmė strigti
kai kurie reikalai, tai galvoju, ką čia ne taip darau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksaranke7: 01 vasario 2012 - 00:07
Labas rytas 4u.gif

Mirabella, smagu dėl išsipildžiusių vizualizacijų thumbup.gif Ir kaip pasimatymas su tuo italu? Viskas taip kaip įsivaizdavai?
Atsakyti
QUOTE(Auksaranke7 @ 2012 02 01, 00:06)
Dėkui už naują temą 4u.gif

  Mirabella, šaunu,kad pildosi..o kiek ilgai laukti teko?

Man irgi prasidejo realizacijos..

Įvyko keletas gerų dalykų smile.gif  Tik va, ėmė strigti
kai kurie reikalai, tai galvoju, ką čia ne taip darau g.gif


Na teoriskai, tai pavasari bus 2m. kaip pazistami...bet praktiskai as nesedejau ir nevizualizavu musu susitikimo visa ta laika biggrin.gif , tesiog gyvenau savo gyenima, rasiau magistra, laksciau i kursus, bendravau su kitais vyrais smile.gif o kiti planai greiciau einasi
as tiesiog turiu susirasius gyvenimo projekta ir kasdien neuzsiimu kv,labiau stebiu ka sneku ir mano mintyse bei zodyne vis reciau esama konors "neimanoma" smile.gif
gal susvyravai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Minėja @ 2012 02 01, 09:19)
Labas rytas 4u.gif

Mirabella, smagu dėl išsipildžiusių vizualizacijų  thumbup.gif  Ir kaip pasimatymas su tuo italu? Viskas taip kaip įsivaizdavai?


Ne, viskas kitap, vaizduote piesia viska tobulai, o realybe yra paprasta, pazeidziama,atejo zmogus su savo savastimi, o ne mano isgalvota blush2.gif smile.gif bet galima sakyt ,kad viskas pavyko, musu tiklsas buvo pamatyt vienas kita be jokiu dideliu lukesciu, tai ir pamatem...dabar lukesciu turim doh.gif biggrin.gif


o dinazaures poziuri suprantu ir palaikau , vaizdas toks( atvaziavo pasibuves italas svieziai ir netradiciskai "pasismagint",o jinai galvoja kad jam rupi) lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
jusu tema super thumbup.gif
Taip noreciau paskaityt tas jusu rekomenduojamas knygas.. tik kaip susiveikti g.gif
Apie tsi ka radote man sese pasakojo.
Pastebejau, kad dazniausiai isivaizuoju blogus dalykus, jie ivyksta doh.gif Labai pergyvenu del visko, daznai esu ... pesimiste... Tai teigiamus/ gerus dalykus issivaizduoti be galo sunku, sunku patiketi kad taip bus, arba pradzia buna gera o po to kazko vis pritruksta... Kaip ismokti va klausimas... g.gif
Saunuoliai kad tokia temuke turite, super lb idomi
Atsakyti
QUOTE(May10 @ 2012 02 01, 16:52)
Laba 4u.gif
jusu tema super thumbup.gif
Taip noreciau paskaityt tas jusu rekomenduojamas knygas.. tik kaip susiveikti g.gif
Apie tsi ka radote man sese pasakojo.
Pastebejau, kad dazniausiai isivaizuoju blogus dalykus, jie ivyksta doh.gif Labai pergyvenu del visko, daznai esu ... pesimiste... Tai teigiamus/ gerus dalykus issivaizduoti be galo sunku, sunku patiketi kad taip bus, arba pradzia buna gera o po to kazko vis pritruksta... Kaip ismokti va klausimas... g.gif
Saunuoliai kad tokia temuke turite, super lb idomi


O kur gyveni? situ knyguciu pilnos bibliotekos ir knygynai : ) Viena pradziai tikrai brangiai nekainuos. Pvz kad ir shakti gawain knygele...
Nieko nereikia specialiai mokintis ir kamuotis. Zaisk kaip zaidima. Paimk ir susirasyk gyvenimo projekta. Kaip noretum pvz kad tavo gyvenimas atrodytu po penkeriu metu. Susirasyk kokius pasiekimus jau turi gyvenime, pasidziauk jais minute kita, pagirk save. Cia ir bus tavo startas.
Jeigu nori galiu per skype atsiusti J. Murphy audio paskaitu. Labai teigiamai veikia.
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 02 02, 10:45)
O kur gyveni? situ knyguciu pilnos bibliotekos ir knygynai : ) Viena pradziai tikrai brangiai nekainuos. Pvz kad ir shakti gawain knygele...
Nieko nereikia specialiai mokintis ir kamuotis. Zaisk kaip zaidima. Paimk ir susirasyk gyvenimo projekta. Kaip noretum pvz kad tavo gyvenimas atrodytu po penkeriu metu. Susirasyk kokius pasiekimus jau turi gyvenime, pasidziauk jais minute kita, pagirk save. Cia ir bus tavo startas.
Jeigu nori galiu per skype atsiusti J. Murphy audio paskaitu. Labai teigiamai veikia.


drinks_cheers.gif O audio paskaitos gal šitos - http://www.youtube.c...h?v=3jUmK0yL2_U ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eupforia @ 2012 02 02, 10:55)
drinks_cheers.gif O audio paskaitos gal šitos - http://www.youtube.c...h?v=3jUmK0yL2_U  ? smile.gif




Ne, cia knyga kieki suprantu. Panasu i sitas http://www.youtube.c...feature=related
Tik pas mane ne viena paskaita ir lt kalboj smile.gif
Atsakyti