Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 11 tema

Galiu Kaune rekomenduoti Margaritą 8 694 25016. Dėl kainos negaliu pasakyti, bet tikrai dirba labai kruopščiai ir beje turi 17 metų darbo patirtį 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos, draugė ieško Vilniuje ar aplink jį (Utenos, Maišiagalos kryptimis) siuvėjos romanetėms pasiūti (kokybiškai ir ne taip brangiai kaip salonuose kad), gal galit ką parekomentuoti? 4u.gif Žinau, kad tikrai bus du dideli langai apie 2,6x2,7, durys vienos ir virtuvės langas, dėl kitų kambarių dar dvejoja... jei galit - į a.ž. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinaBal: 26 kovo 2013 - 11:58
gal kas galite parekomenduoti gera siuveja ir pageidautina ne labai brangia smile.gif siauliuose?
Atsakyti
sveikos, mergytės. gal kas Kaune patartumėt nebrangų roletų gamintoją? noriu vaikų kambariui, langiukai nedideli, nieko mandraus nereikia, svarbu gera kaina smile.gif
būtų ačiū už rekomendacijas.
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2013 04 03, 13:11)
sveikos, mergytės. gal kas Kaune patartumėt nebrangų roletų gamintoją? noriu vaikų kambariui, langiukai nedideli, nieko mandraus nereikia, svarbu gera kaina  smile.gif
būtų ačiū už rekomendacijas.

bandykite rasyti per kelias firmas su savo ismatavimais.ir matysite kas geriausiai pasiulys.man patiko kaina/kokybe "Roletas" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2013 04 03, 14:11)
sveikos, mergytės. gal kas Kaune patartumėt nebrangų roletų gamintoją? noriu vaikų kambariui, langiukai nedideli, nieko mandraus nereikia, svarbu gera kaina  smile.gif
būtų ačiū už rekomendacijas.

mes pernai gaminomės "roletai24", tai likom lb patenkinti thumbup.gif ir kainos nebaisios. ir galiu patvirtinti, kad per metus laiko anei jokių problemų neiškilo su gaminiu (tfu tfu tfu). pas juos dar gaminomės ir tinklelius nuo uodų langam thumbup.gif šiemet planuojam užsisakyti pas juos tinklines "duris" - į terasą, kad uodų nepriskristų ax.gif
kainų tiksliai nebepamenu, bet tirkai pigiau nei kad domėjausi kitur... tiesą sakant, tikėjausi įspūdingesnės sumos ir likau maloniai nustebinta.
ai, beje, mums į vonią buvo ne tos spalvos tinklelį padarę, tai perdarė nemokamai be jokių atsikalbinėjimų wub.gif
Atsakyti
reikia užuolaidų į svetainę, nes kaimynai parsikrausto smile.gif ir meistrai ištisai zuja blush2.gif kažkaip nesinori labai apsikrauti užuolaidom, tai mąstau - o kaip būtų, jei dėti tik dienines, be naktinių? ar jos vis tiek persimatytų vakare degant šviesai? gal yra tokių audinių, kad dieną gan gerai persimatytų iš vidaus, o vakare degant šviesai [I]š lauko matytųsi tik kontūrai, be ryškumo?? kažkč girdėjus apie organzą, bet nesu tikra ax.gif
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti uzuolaidu siuveja ar pacios save geras rankeles kurios turite? Medziaga savo pirksiu. 2 langams ir 1 balkonu durims, Naktines ir dienines. Veiksmas Vilniuje. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ruošiuosi namo langų "aprengimui" ir iškilo keletas problemėlių, kurias reikia kažkaip išspręsti.
Langas yra stačiakampės trapecijos formos ir prieina prie pat lubų, t.y. ant sienos kabinti karnizo neįmanoma. O lubos nelygios: dalis eina lygiai, o paskui leidžiasi žemyn- žodžiu kambarys mansardoje. Tai va, gal kuri žinote ar esate mačiusios, kaip tokioms luboms pritaikyti karnizą doh.gif Jis gi kažkoks kampu turėtų būti g.gif
Atsakyti
Sveikos,

mano problema labai panasi i Cioces (kambarys palepeje, lubos taip pat leidziasi zemyn, tik pas mus virs lango yra kokiu 20cm tarpas iki lubu), tik as uzuolaidu nenoriu. Jau (beveik) apsisprendziau del plisuotu zaliuziu, nes pas mus tik vienas kampas leidziasi zemyn, o kitas - stacias. O gal be reikalo as ant tu plisuotu zaliuziu uzsiciklinau? Gal turite kazkokiu graziu ideju?

Tiesa, dar viena problemele pas mane su karnizu. Laikinai pasikabinome uzuolaidas, nes musu langas iseina tiesiai i kaimynu langus ir viskas labai matosi. Zodziu, karnizas prisuktas virs lango ir eina iki to lubu nuolydzio (apie 2/3 lango plocio). Jo nuimti nenoriu, nes tapetai balti, liks skyles, nezinia, ar pavyks graziai jas uztaisyti, o ir pats karnizas man grazus. Be to, cia forume, buvau radus man labai patikusia ideja (deja, issisaugojau tik nuoroda, o perinstaliavus kompiuteri ji issitryne verysad.gif ). Gal padesite man ja greiciau atrasti? Tokie du kietesnes medziagos trikampiai pakabinti ant karnizo, ju apatineje dalyje - po skyle, per tas skyles pratraukta ir padrapiruota organzos tipo medziaga...

Busiu dekinga uz pagalba. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti