Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Sveiki wink.gif
Atejau patarimo smile.gif sakykit ar riebiai problemiskai odai reikalingas tonikas? ir gal galit koki patarti?
Dar idomu ar reikia pries plaunant veiduka prausikliu nuvalyti pieneliu, jei nenaudoju makiazo?
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 05 08, 12:49)
Sveiki wink.gif
Atejau patarimo smile.gif sakykit ar riebiai problemiskai odai reikalingas tonikas? ir gal galit koki patarti?
Dar idomu ar reikia pries plaunant veiduka prausikliu nuvalyti pieneliu, jei nenaudoju makiazo?

Kadaise esu sunaudojusi kelis buteliukus Madara toniko, man jis labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 05 08, 13:49)
Sveiki wink.gif
Atejau patarimo smile.gif sakykit ar riebiai problemiskai odai reikalingas tonikas? ir gal galit koki patarti?
Dar idomu ar reikia pries plaunant veiduka prausikliu nuvalyti pieneliu, jei nenaudoju makiazo?

citrinos sultys!!! riebiai odai biggrin.gif pats geriausias tonikas. prieš naktį.. smile.gif traukia poras.. lygina odos spalvą.. raudonumus visus panaikina.. padeda atsinaujinti odai.. ji atrodo skaistesnė ir jaunesnė.. BET vienas BET kaip ir su visais natūraliais produktais.. reikia pasitikrinti ar nėra alergijos.. o taip gali išversti raudonais plėmais.. man nėra naudoju ir esu labai patenkinta.. o šeip tai ledukai savo gamybos.. iš visokių žolelių.. galima isilašinti koky eterinį aliejų.. pipirmėčių tarkim ryta labai gerai tonizuoja.. smile.gif rožių vanduo labai patiko irgi odos spalvą lygina.. ir vietoj kremo ant dregnos odos dedu lašelį jojobos aliejų maišyta su medetku ekstraktu.. jojobos aliejus labai gerai reguliuoja odos sebumą.. nesiriebaluoja oda kaip ankščiau.. pamiršau kas tai yra.. smile.gif
Atsakyti
Pirktinio toniko ir as atsisakiau jau - uzzsisaldau zoleliu arbatos. Kas vakara pasiemu leduka viena, idedu i puodeli, kol issimaudau po dusu, jis aptirpsta, tada merkiu vatos diskeli ta arbatyte- naudoju kaip tonika. Ta pati - ryte. Kita vakara tirpdau nauja leduka. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Flinka @ 2012 05 11, 17:27)
citrinos sultys!!! riebiai odai biggrin.gif pats geriausias tonikas. prieš naktį.. smile.gif traukia poras.. lygina odos spalvą.. raudonumus visus panaikina.. padeda atsinaujinti odai.. ji atrodo skaistesnė ir jaunesnė.. BET vienas BET kaip ir su visais natūraliais produktais.. reikia pasitikrinti ar nėra alergijos.. o taip gali išversti raudonais plėmais.. man nėra naudoju ir esu labai patenkinta.. o šeip tai ledukai savo gamybos.. iš visokių žolelių.. galima isilašinti koky eterinį aliejų.. pipirmėčių tarkim ryta labai gerai tonizuoja.. smile.gif rožių vanduo labai patiko irgi odos spalvą lygina.. ir vietoj kremo ant dregnos odos dedu lašelį jojobos aliejų maišyta su medetku ekstraktu.. jojobos aliejus labai gerai reguliuoja odos sebumą.. nesiriebaluoja oda kaip ankščiau.. pamiršau kas tai yra.. smile.gif



man citrusininiai sukeltu alergija
siaip mano megstamiausi tonikai omnia botanica su rozem ir jasons purskiamas is esther-c linijos mirksiukas.gif mirksiukas.gif
mano riebi oda mirksiukas.gif
jeigu nesidazai as vietoj taves nenaudociau pienelio- juk naudoji prausikli. pasirinkt svelnu tonika, drekinamaji krema mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 11 gegužės 2012 - 19:32
Dėkui už patarimus dėl toniko wink.gif bet dabar iškilo nauja problema doh.gif nuo kažko sukilo alergija baisi blink.gif veido oda išberta raudonomis dėmėmis, peršti ir niežti, o aplink lūpas tai visai košmaras, kampučiuose didelės pleiskanotos raudonos dėmės, kurias irgi niežti peršti baisiausiai doh.gif ir nežinau kuo patepti.. prausti vis dar galiu su ekologišku labai švelniu prausikliu, o po prausimo nieko oda neleidžia tepti doh.gif ką tik užtepu viskas graužia, peršti, pleiskanojimo niekas nesudrėkina..
ka naudoti tokiu atveju? kas nuramintų odelę ir drėkintų stipriau, kad ji nepleiskanotų, nes paprastai būna riebi, o dabar kažkoks košmas doh.gif
nebesusitariu su oda visai.. svarbiausia net neįsivaizduoju, kas sualergizavo.. ar maistas netiko, nors rodos nieko išskirtinio nevartojau, ar kokios nors priemonės, bet irgi rodos visad tas pačias naudoju.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 05 11, 19:43)
Dėkui už patarimus dėl toniko wink.gif bet dabar iškilo nauja problema doh.gif  nuo kažko sukilo alergija baisi  blink.gif  veido oda išberta raudonomis dėmėmis, peršti ir niežti, o aplink lūpas tai visai košmaras, kampučiuose didelės pleiskanotos raudonos dėmės, kurias irgi niežti peršti baisiausiai  doh.gif  ir nežinau kuo patepti.. prausti vis dar galiu su ekologišku labai švelniu prausikliu, o po prausimo nieko oda neleidžia tepti  doh.gif  ką tik užtepu viskas graužia, peršti, pleiskanojimo niekas nesudrėkina..
ka naudoti tokiu atveju? kas nuramintų odelę ir drėkintų stipriau, kad ji nepleiskanotų, nes paprastai būna riebi, o dabar kažkoks košmas  doh.gif 
nebesusitariu su oda visai.. svarbiausia net neįsivaizduoju, kas sualergizavo.. ar maistas netiko, nors rodos nieko išskirtinio nevartojau, ar kokios nors priemonės, bet irgi rodos visad tas pačias naudoju.. verysad.gif



sudetinga situacija, gal kol kas nedaryk nieko. gal eitu aliejuko kokio uztepti ant dregnos odos? g.gif g.gif
Atsakyti
Tos, kurios esate bandę ir namie gamintą hidrolatą/ledukus, ir pirktinį, ar jaučiate skirtumą? Dabar svarstau ar pirkti, ar bandyti ledukus g.gif
Atsakyti
Perziurejusi tema nieko neradau apie plauku kaukes. Gal galetumete atarti kokia kauke labai sausiems plaukams, luzinejantiems? Aliejus naudoju, bet noriu ir kaukes, buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Ateinu pagirti naujo drėkinančio Urtekram skysto muilo, Nordic Birch Hand Soap Super Moisture. Gavau dovanų, bet jau žinau, kad pirksiu dar, nes man jis idealus bigsmile.gif

Labai švelnaus kvapo, skalsus, gerai putoja. Mano rankų oda labai sausa, šerpetojanti, turiu dermatitą, dažnai kankina alergijos, tai nuo kai kurių muilų man trūkinėja rankų oda arba smarkiai beria. Naudoti šitą - vienas malonumas. Rankos tokios padrėkintos, malonios liesti, oda minkšta. Žinoma, kremo neatstoja, rankų bėdų neišsprendžia, bet sausiaodėms manau idealus variantas thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutes. Gal patartumet, koks aliejus tiktu jautriai kuno odai drekinti? Nusipirkau kokosu aliejaus, patinka, bet, man atrodo, jis siek tiek alergizuoja sad.gif Is pat pradziu galvojau, kad tai nuo maisto, bet, matyt, nuo jo...
Atsakyti
Drėkinimui reiktų kūno losjono. Aliejus tiek nedrėkina 4u.gif Kad ir kaip mylėčiau kokosų ir kitus aliejus, man būtiniausiai reikia losjono...
Jei norit aliejaus - galite bandyti sviestmedžio (riebesnis), argano (prabangiau smile.gif), sezamo, kažkurių riešutų (lazdynų, makadamijų, braziliškų). Bet drėkinimui siūlyčiau rinktis losjoną wink.gif
Atsakyti