Įkraunama...
Įkraunama...

Facebook 2

Pirma tema

Kalbam toliau aktualiais klausimais 4u.gif

Atsakyti
Maniau,kad funkcija''Public'' matoma platesniam ratui,dabar žiūriu,kad tik draugams.Ar teisingai supratau,kad kiekvieną kartą dedant kažkokią nuorodą reikia nustatyti,kas matys?Draugų draugams dabar reikia kiekvienąkart nustatyti su''pasirinktinai''?Ačiū už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giurza online @ 2012 02 16, 11:46)
Kad ne visi matytų,noriu.Tai blogai darau,jei einu į privatumo nustatymus,spaudžiu pasirinktinai.Tada meta lentutę
These people or lists,randu joje
''specific people or lists''
Friends of those tagged:

These people or lists
:čia įrašyti vardus ar kaip?
Va čia bijau prisidirbti ką nors ne taip. blush2.gif

Išbandžiau,bet man rodo,kad tas blokuotas žmogus viską mato,tik negali spausti ''like''ir komentuoti,bet gali mano nuorodom dalintis.Visi mano draugų komentarai deja jam yra matomi.

Anoje temoje pora puslapių atgal jau išsiaiškinome, ką spausti, kad draugai nematytų kitų tavo draugų užėję ant tavo profilio - peržvelk 4u.gif
O jei nori, kad NIEKADA tas tavo vienas draugas nematytų nieko, reikia eiti ->privatumo nustatymai -> pasirinktinai -> slėpti nuo... ir įvedi vardą to žmogaus. Jei nori, kad tik kartais kažko nematytų tas žmogus, tuomet, kai keli ant savo sienos kažką, įkėlus bet dar nepaskelbus, apačioje to balto lango, kuriame nuotrauka ar nuoroda, yra melsva eilutė, jos dešinėje, prie žodžio "skelbti" yra "draugai" (bent pas mane, nes taip nusistačius aš) ir tada paspaudi ir renkiesi "pasirinktinai" ir pažymi, nuo ko nori paslėpti 4u.gif O šiaip, jei žmogus nemielas ir nori slėpti, kam su juo "draugauti" mirksiukas.gif
Nemoku čia lentelių iš ekrano vaizdinių įkelt, bet gal suprantamai parašiau.

Papildyta:
QUOTE(Giurza online @ 2012 02 16, 15:17)
Maniau,kad funkcija''Public'' matoma platesniam ratui,dabar žiūriu,kad tik draugams.Ar teisingai supratau,kad kiekvieną kartą dedant kažkokią nuorodą reikia nustatyti,kas matys?Draugų draugams dabar reikia kiekvienąkart nustatyti su''pasirinktinai''?Ačiū už atsakymą. 4u.gif

Public - kai mato visi visi ir draugai ir ne draugai. Jei privatumo nustatymuose pasirinksi "draugai", tai tik jie ir matys. Visur, kur nustatymuose yra pavaizduotas gaubliukas (prie gimimo datos, miesto, vaikų, išsilavinimo.... ect.), reiškia, kad matys VISI. Jei nenori to, spaudi ant gaublio ir renkiesi draugus arba pasirinktinai, arba tik pačią save.
Atsakyti
Ačiū labai.Bet pvz kai ant gaubliuko užvedu pelę,rodo''draugams"' g.gif
Ir dar man nelabai suprantama funkcija''Tik sau''.Ką noriu laikyt tik sau,nededu į FB.Kam ji reikalinga išties?
A,o dėl to ''draugo'',tai mano viršininkas nori į draugus.Kaip ir negražu atmesti,bet man jis nelabai mielas ir nenoriu,kad žinotų kiekvieną mano pablevyzgojimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giurza online @ 2012 02 16, 15:34)
Ačiū labai.Bet pvz kai ant gaubliuko užvedu pelę,rodo''draugams"' g.gif
Ir dar man nelabai suprantama funkcija''Tik sau''.Ką noriu laikyt tik sau,nededu į FB.Kam ji reikalinga išties?
A,o dėl to ''draugo'',tai mano viršininkas nori į draugus.Kaip ir negražu atmesti,bet man jis nelabai mielas ir nenoriu,kad žinotų kiekvieną mano pablevyzgojimą ax.gif

Nežinau, kodėl užvedus ant gaublio rodo "draugai", man taip nerodo g.gif Funkcija "tik man", jei nori susidėti daugiau nuotraukų kokių, bet visų nenori iškart publikuoti... arba, jei nenori trinti senų albumų, pažymėjai, kad "tik man" ir daugiau niekas jų nemato, o kai nori - vėl rodai. Pasirinkimo laisvė mirksiukas.gif
Tai viršininką įrašyk privatumo nustatymuose ir viską slėpk nuo jo mastau.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip ištrinti foto? Kaip pakeisti profilio foto (nuotraukos jau seniai sukeltos)? Nerandu po visų pakeitimų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 02 17, 09:25)

*Kaip pakeisti profilio foto (nuotraukos jau seniai sukeltos)? Nerandu po visų pakeitimų  blink.gif
** Kaip ištrinti foto?


*Ant "Timeline" profilio foto yra šalia "edit profile picture" ir rodyklėlė žemyn, o ten jau išsirenki ar keli ar trini savo profilio nuotrauka 4u.gif

**Atsistoji ant norimos pašalinti foto dešinėje pusėje viršuje (kur komentarai) yra toks skrituliukas ir rodyklėle žemyn, atsistoji ant rodyklėlės ir pasirenki "ištrinti šią nuotrauką: mirksiukas.gif


Atsakyti
Dėkui, o tai klaidžiojau kaip ežiukas po rūką doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergikes. 4u.gif
Gal kas galesite man padeti... bigsmile.gif Noriu ieiti i viena facebook puslapi. Bet niekaip negaliu ieiti, vedu per paieska, bet jo neranda. O jei ivedu nuoruda to puslapio, tai atidaro mano pagrindini puslapi. Anksciau ieidavau viskas gerai budavo. Jau daugiau kaip savaite laiko neleidzia ieiti... Tai to puslapio savininke, man atsiunte nuoruda to puslapio. Bet vistiek neleidzia. O toje zinuteje. Toks uzrasas atsirado: Priedas Nepasiekiamas.
Priedo šaltinis buvo ištrintas arba privatumo nustatymai šiame priede jums neleidžia jo peržiūrėti. Net neisivaizduoju, kur ir ka pataisyti... g.gif
Atsakyti
Sveiki,labai reikia jūsų pagalbos, gal kas žinot kaip atskirti du profilius.Per savo asmeninį profilį sukūriau puslapio profilį ir dabar prie puslapio profilo galiu prisijungti tik per savo asmeninį profilį.Gal žinot kaip juos atskirti, kad puslapį galėčiau valdyti visiškai atskirai.
Atsakyti
Ar galima pakeisti FB puslapio pavadinimą? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ar galima prisijungti facebooke, nenurodzius savo pasto, bet tik tel nr ir slaptazodi? noriu pataisyti dukterecios anketa prisijungusi, taciau praso ne tel nr, o pasto, bet ji jo isvis neturi, prisiregistravo tik su tel nr..
Atsakyti