Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija sode, darže ir gėlyne :)

Dalinamės savo pastebėjimais, mintimis ir patirtimi kokie zodiako ženklai geriausi, eksperimentais susijusiais su augalų priežiūra esant vienam ar kitam zodiako ženklui, mėnulio fazei, užtemimams ir kt. biggrin.gif Taip pat susirarinėjame asmeninius augalų priežiūros kalendorius, kurie mano nuomone geriausi ir kuriais mieliausia vadovautis 4u.gif

Keliame nuorodas susijusias su astrologija ir dangaus kūnų įtaka augalams smile.gif

Man labai patinka šis straipsniukas, pagal kurį ir pavadinau šią temutę :

http://meileserdve.a...ogija_sode.html

Gerų pokalbių ir diskusijų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 20 vasario 2012 - 11:45
4u.gif tai man įdomu , ką mano patyrusios...ar gera diena bus sėti pomidorus -kovo 7-oji 4u.gif
Atsakyti
Pagal astrologinius kalendorius kovo 7-8 dienomis mėnulis eis mergelės žvaigždynu, o tai reiškia, kad pati žemė padės sėklelei sudygti. Vienas iš palankiausių ženklų pavasarinei sėjai.
Tik nepamirškite - kovo 7 diena - trečiadienis, o šiemet trečiadieniai kirminų dienos. Tai va norit tikėkit ir darykit pagal kalendorius ir prietarus, norit netikėkit ir darykit kaip širdis liepia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irid: 20 vasario 2012 - 11:49
QUOTE(irid @ 2012 02 20, 11:45)
Pagal astrologinius kalendorius kovo 7-8 dienomis mėnulis eis mergelės žvaigždynu, o tai reiškia, kad pati žemė padės sėklelei sudygti. Vienas iš palankiausių ženklų pavasarinei sėjai.


Augalai gerai turėtų augti ir prigyti, bėda tik tame, jog šis ženklas nelabai derlingas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 20 vasario 2012 - 11:49
QUOTE(irid @ 2012 02 20, 12:45)
Pagal astrologinius kalendorius kovo 7-8 dienomis mėnulis eis mergelės žvaigždynu, o tai reiškia, kad pati žemė padės sėklelei sudygti. Vienas iš palankiausių ženklų pavasarinei sėjai.
Tik nepamirškite - kovo 7 diena - trečiadienis, o šiemet trečiadieniai kirminų dienos. Tai va norit tikėkit ir darykit pagal kalendorius ir prietarus, norit netikėkit ir darykit kaip širdis liepia.



QUOTE(jolituxxx @ 2012 02 20, 12:48)
Augalai gerai turėtų augti ir prigyti, bėda tik tame, jog šis ženklas nelabai derlingas  4u.gif

ax.gif o tai tau...tai patarkit tada , kada sėt , gal 3-4 dienomis...jei nesunku , pakomentuokit ir jas blush2.gif ir dar tada po 20 kovo , ar yra derlingų ir gerų dienų rolleyes.gif
ax.gif arba gal paprasčiau tada - kokios kovo dienos geros tada yra sėti pomidorus... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 20 vasario 2012 - 13:30
QUOTE(diuni @ 2012 02 20, 13:11)
ax.gif o tai tau...tai patarkit tada , kada sėt , gal 3-4 dienomis...jei nesunku , pakomentuokit ir jas blush2.gif ir dar tada po 20 kovo , ar yra derlingų ir gerų dienų rolleyes.gif


Kovo 3-4 mėnulis priešpilnis, tas sėjai labai gerai, jis bus vėžyje įdedu citatą apie šį ženklą iš anksčiau paskelbtos nuorodos:
"Sėjinukai, pasėti Mėnuliui einant Vėžio ženklu, dygsta lėtai, bet labai švelniai. Šaknų sistema vystosi gerai, bet būna labai trapi. Derlius gali būti gausus, tačiau trapūs stiebai dažnai neišlaiko ir lūžta. Dar vienas šių augalų ypatumas: jie yra neaukšti ir linkę gultis. Vaisiai labai sultingi, todėl netinkami ilgam saugojimui. Juos geriausiai naudoti žiemos atsargoms (konservavimui, raugimui, užšaldymui) arba suvartoti greitai. Šių augalų sėklos nėra aukštos kokybės. Šiomis dienomis persodintais daržovių ir vienmečių gėlių daigeliais liksite patenkinti. Geriau nesodinti vaismedžių ir augalų, kurie žiemoja grunte, nes šie augalai nebus atsparūs žiemojimui."
Kaip jau kažkur sakiau, pernai man tas pasitvirtino su paprikomis, susėjau per vėžį, derliaus užteko ne tik sau, bet ir kitus apdalinom, bet jau šakelių trapumas, biški kas ir lūžinėjo doh.gif Jums spręsti ar tai tiks 4u.gif

Nuo kovo 14 iki kovo 30 nerekomenduočiau sėti, sodinti tai kas vaisius brandina virš žemės, nes bus delčia, o po to jaunatis ax.gif Bet jei kitaip neišeina, o susisėti ar sodinti būtinybė, galite į mėnulio fazę nekreipti dėmesio ir vadovautis tik zodiaku kuriame yra mėnulis 4u.gif

Aš asmeniškai stengsiuos susisėti pomidorus ir dar likusius čiliukus kovo 9-10 dieną, bus pilnatis,na ne taip gerai kaip priešpilnis, bet nėra ir labai blogai, mėnulis bus svarstyklėse, jei tikėti astrologais, augaliukai turėtų būti atsparesni ligoms 4u.gif o kadangi man pernai buvo problema su pomidorų ligomis tai bandysiu rinktis būtent šį ženklą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 20 vasario 2012 - 13:50
Na, tikrai labai įdomus reikalas 4u.gif
Lig šiol žiūrėdavau į mėnulio kalendorių
Pernai stengiaus taip vadovautis, bet ne visad išeidavo būtent tom dienom, bet matau, kad per mažai domėjausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 02 20, 11:37)
Taip pat susirarinėjame asmeninius augalų priežiūros kalendorius


Klaidelę tik dabar pamačiau blush2.gif Nebemoku rašyti blush2.gif doh.gif Turėjo būti susidarinėjame 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulužė @ 2012 02 20, 13:55)
Na, tikrai labai įdomus reikalas 4u.gif
Lig šiol žiūrėdavau į mėnulio kalendorių
Pernai stengiaus taip vadovautis, bet ne visad išeidavo būtent tom dienom, bet matau, kad per mažai domėjausi smile.gif


Aš irgi šitą mėgstu paskaitinėti smile.gif Neblogas 4u.gif Tai jau čia kiekvieno reikalas kuo vadovautis, o į ką nekreipti dėmesio biggrin.gif Aš šiemet tik bandau kiek įmanoma įsitekti į man tinkamas mėnulio fazes ir zodiakus kuriame yra mėnulis 4u.gif Bus matyt ar tikrai pasitvirtina, mastau kokį dienoraštį rašyt pradėt apie tai, per kelius metus gausis toks mini mokslinis darbukas lotuliukas.gif Juk eksperimentai kurie niekam nekenkia nėra blogai, o ir pačiai įdomu biggrin.gif
Atsakyti
sveikinu sukurus tema
4u.gif
Atsakyti
[quote=jolituxxx,2012 02 20, 15:38]
Aš asmeniškai stengsiuos susisėti pomidorus ir dar likusius čiliukus kovo 9-10 dieną, bus pilnatis,na ne taip gerai kaip priešpilnis, bet nėra ir labai blogai, mėnulis bus svarstyklėse, jei tikėti astrologais, augaliukai turėtų būti atsparesni ligoms 4u.gif o kadangi man pernai buvo problema su pomidorų ligomis tai bandysiu rinktis būtent šį ženklą ax.gif
[/quot
Ačiū už naujus namučius 4u.gif
Prisijungsiu ir aš su savo pomidorais ir sėsiu kovo 9-10 . Man labai aktualu, nes pernai sėtiems per priešpilnį ir Vėžio ženkle, šakos lūžinėjo ir liepos vidury nusiaubė maras doh.gif Patikrinsiu kiek tai pasiteisins. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte33: 20 vasario 2012 - 14:22
QUOTE(matuke @ 2012 02 20, 14:17)
sveikinu sukurus tema
4u.gif


Ačiū friends.gif
Atsakyti
aciu uz tema 4u.gif
Kokiomis dienomis dabar galeciau pikiuot pomidoriukus?Jau islinde vazoniniai Black cherry,tai iki kovo vidurio teks ispikiuot.Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juste10: 20 vasario 2012 - 14:30