Įkraunama...
Įkraunama...

Juodųjų kmynų aliejus

Sveikos mamytes,
visai nesenai teko isgirsti, kad yra toks Juoduju kmynu aliejus, arba kitaip indisko kmyno aliejus. Jis esa laaaaabai stiprina imuniteta. deja, apie ta alieju labai mazai medziagos. mazai kur raso, kad galima gerti vaikams, jis daugiau tinkamas kosmetikos srityje. kai as ji pirkau aliejaus parduotuveje, pardaveja man sake, kad tai laaaabai populiarus produktas ir mamos duoda ji vaikams. gal kuri mamyte kazka yra girdejusi apie si geri??? 4u.gif
Atsakyti
Visai netycia atsiverciau, nes pavadinimas buvo negirdetas, galvoju kas cia per kmynai nesuprantu ir stai ka radau manaqu Jums tiks si info, ten ir dozavimas vaikams yra: http://lt-lt.faceboo...196677997023003
Atsakyti
QUOTE(jacke @ 2012 02 22, 15:45)
Sveikos mamytes,
visai nesenai teko isgirsti, kad yra toks Juoduju kmynu aliejus, arba kitaip indisko kmyno aliejus. Jis esa laaaaabai stiprina imuniteta. deja, apie ta alieju labai mazai medziagos. mazai kur raso, kad galima gerti vaikams, jis daugiau tinkamas kosmetikos srityje. kai as ji pirkau aliejaus parduotuveje, pardaveja man sake, kad tai laaaabai populiarus produktas ir mamos duoda ji vaikams. gal kuri mamyte kazka yra girdejusi apie si geri???  4u.gif



Esu davusi. PO puse saukstelio per diena. Ar kazka padeda - padeti turi nuo kosulio, pagal aprasyma - sunku pasakyti. Gal labiau padeda isvengti viduriu uzkietejimo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita25 @ 2012 03 23, 17:06)
Esu davusi. PO puse saukstelio per diena. Ar kazka padeda -  padeti turi nuo kosulio, pagal aprasyma - sunku pasakyti. Gal labiau padeda isvengti viduriu uzkietejimo... biggrin.gif

ir as duodu po puse saukstelio, visa menesi gerem, dabar padarem pertrauka 2 sav ir va siandien vel pradejom gert. na nezinau, kol neinam i darzeli, nesergam, tik nueinam, 5 dienos ir vel sergam. geriam ir tikimes, kad kazkiek pavyks sustiprinti mums ta imuniteta smile.gif
Atsakyti
Geriam ir mes. Pradėjom antrą kursą po dviejų savaičių pertraukos. Negaliu pasakyt, kad stebuklą padarė. Begerdamas buvo neblogą virusą pasigavęs tai slogavo tris savaites kaip reikalas. O dabar tyku ramu jau koks mėnuo. Tai net keista. Į darželį dar neina, tai negaliu pasakyt kaip būtų...
Bet manau pakenkti neturėtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokosė @ 2012 04 05, 14:57)
Geriam ir mes. Pradėjom antrą kursą po dviejų savaičių pertraukos. Negaliu pasakyt, kad stebuklą padarė. Begerdamas buvo neblogą virusą pasigavęs tai slogavo tris savaites kaip reikalas. O dabar tyku ramu jau koks mėnuo. Tai net keista. Į darželį dar neina, tai negaliu pasakyt kaip būtų...
Bet manau pakenkti neturėtų  4u.gif


o is kur apie ji suzinojot? gal ka placiau pavyko suzinot?
o del ligu, tai zinokit mes kai neinam i darzeli, nesergam beveik isvis, iseinam, sakes, po 3-5 dienu krentam su kokiu virusu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jacke: 13 balandžio 2012 - 09:16
QUOTE(jacke @ 2012 04 13, 09:15)
o is kur apie ji suzinojot? gal ka placiau pavyko suzinot?
o del ligu, tai zinokit mes kai neinam i darzeli, nesergam beveik isvis, iseinam, sakes, po 3-5 dienu krentam su kokiu virusu  doh.gif

Sveikos mums lygiai tas pats,viską išbandėm tačiau tik nueinam krentam kaip lapai doh.gif
mums daktarė minėjo kad geras dalykas nuo bronchitų ir pan,o jai pasiūlė pulmonologas ax.gif
Reikia sakiau ir mums pradėti jį vartoti smile.gif
Atsakyti
As tepiau nosies landas kai sloga kabinosi savo vaikams. Mano vaikams padejo.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 05 07, 15:37)
As tepiau nosies landas kai sloga kabinosi savo vaikams. Mano vaikams padejo.

esu pirkus šį aliejų , bet jau prieš kokius 2 metus.

dabar turiu jo ekologiko iš www.aroma-zone , tai reika paduot ir vaikams ir sau. rašo, kad nuo kirmelių padada, tai kaip tik negėrėm nieko šį rudenėlį.
Atsakyti
Daviau ir vaikams, ir pati geriau. Del efekto sunku pasakyti, palauksim ziemos ir ziuresim kaip bus su tom obstrukcijom, bet bent jau as zvaliau jauciausi, kol geriau. Siaip as ji paivairinimui, vietoj zuvies tauku girdziau. Dabar geriam kedru riesutu rolleyes.gif
Atsakyti