Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Reiks anksčiau atsigulti pieš darbądienį sėjimo biggrin.gif Ar geltonų visų skiriasi lapai,ar tik olkos p. platesni? Ciekavna,nes kai gaudavau daigus geltonų,būdavo tokie patys,bet derlium nepasižymėjo..
Atsakyti
Aš labai kukli - pasėjau šiandien tik 10 veislių, ir 2 sėtos 26d. jau dygsta. Ner ko lygintis su profesionalem...
Atsakyti
Yra dar laiko,pasėsi ir daugiau čia besilankydama biggrin.gif
Pernai ir aš tik 13 veislių sodinau,o šiemet 20 bus,o gal ir daugiau
Atsakyti
as siemet sesiu NET 10 rusiu doh.gif lotuliukas.gif cia jau baisiai baisiai daug veilsiu mums lotuliukas.gif
Atsakyti
wub.gif koks gražus rytas...tai , sakot , sėjat...ir aš galvoju , gal pradėsiu nuo šiandien...neįmanoma ilgiau laukti.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 03 04, 08:21)
wub.gif koks gražus rytas...tai , sakot , sėjat...ir aš galvoju , gal pradėsiu nuo šiandien...neįmanoma ilgiau laukti.... biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Saulute spigina is pat ryto, kaip imanoma neseti biggrin.gif biggrin.gif pas mane siandien pratesimas smile.gif liko viso labo koki 30 rusiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Geros sejos thumbup.gif
Atsakyti
Nu jo,užtaisas geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 04, 08:32)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Saulute spigina is pat ryto, kaip imanoma neseti  biggrin.gif  biggrin.gif  pas mane siandien pratesimas smile.gif liko viso labo koki 30 rusiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Geros sejos  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif mergaitės , o kuris avietinis pomidoras geresnis-skanesnis , derlingesnis...ar malinova henryka , ar malinovij ožarovskij , ar dar gal koks kitas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 03 04, 10:23)
4u.gif mergaitės , o kuris avietinis pomidoras geresnis-skanesnis , derlingesnis...ar malinova henryka , ar malinovij ožarovskij , ar dar gal koks kitas blush2.gif

Nezinau kaip del Malinova henryka,bet Malinova ozarovska sesiusiu,dar(na man daugiau salotom patiko,negu marinavimui) is avietiniu siais metais bandysiu De Barao Pink. 4u.gif
Atsakyti
pirmasis ekipazas pomidoru jau siltnamyje biggrin.gif svarbiausia nepamirsti vakare parsinesti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif priminimas padarytas, tikimes nepamirsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 04, 11:41)
pirmasis ekipazas pomidoru jau siltnamyje  biggrin.gif  svarbiausia nepamirsti vakare parsinesti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  priminimas padarytas, tikimes nepamirsti biggrin.gif

thumbup.gif o , kokia greituolė...kad man taip blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(evemaska @ 2012 03 04, 11:02)
Nezinau kaip del Malinova henryka,bet Malinova ozarovska sesiusiu,dar(na man daugiau salotom patiko,negu marinavimui) is avietiniu siais metais bandysiu De Barao Pink. 4u.gif

4u.gif tai šis , sakot , skanus...bandysim , vadinasi biggrin.gif
Atsakyti