Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Milra @ 2013 07 12, 19:41)

mezgiau 14d. sąžiningai, savaitgaliai parduoti. mezgasi nuo rašto o po to primezgi rumbelį.
Atsakyti
laba, gal kuri pagal mano turima schema galetu numegzti mocherine suknele. kad ir pusmecio begyje 4u.gif prasom I az mezgejeles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gera dienele,
Jau kokią savaitę kankinuosi, bet klausti nedrįsau - jau tiek kartų ši suknytė megzta ir rodyta, kad gėda ir klausti. Bet po savaitės nesėkmių supratau, kad teks perlipt savo gėdą blush2.gif Supratau, kad kažko nesuprantu, ne taip schemą skaitau unsure.gif Baisiai negerai, kad mezgime kažkaip nėra vieningų sutartinių ženklų. Vienose schemose - vienaip, kitose - kitaip doh.gif
O kadangi vos ne kas antra esat ją mezgusios, tai tikiu, kad paaiškinsit man tundrai blush2.gif
user posted image
Na, išskaičiau, kad kažkas patarė pradėti megzti nuo 23 eilės. Tai čia kuo pradėti? 1ger, 1 užm, 1ger. Tada vėl 1ger, 1 užm, 1ger? Tada 7 ger? paskui 2 suimt?
O tai ką tada 24 eilėje visas po 2 suimti blink.gif ?

Nu gėda man, bet nebesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 07 21, 12:40)

Na, išskaičiau, kad kažkas patarė pradėti megzti nuo 23 eilės. Tai čia kuo pradėti?  1ger, 1 užm, 1ger. Tada vėl 1ger, 1 užm, 1ger? Tada 7 ger?  paskui 2 suimt?
O tai ką tada 24 eilėje visas po 2 suimti  blink.gif ?

Nu gėda man, bet nebesuprantu  blush2.gif

rutuliukas reiskia uzmetima. 23 eilutej:1 uzmetimas, 1 gera akis, 1 uzmetimas. 2 geros(skaicius rodo kiek geru isemgzti geru akiu.), 1 uzmetimas, 7 geras akis ismegzti, 2 suimti akis, trikampis suemima rodo.
24 eilute : 12 geru akiu ismegzti ir suimti dvi akis.
Atsakyti
bigsmile.gif Ačiū laaaabai! 4u.gif
Taip ir maniau, kad ne taip šifruoju doh.gif
Priviriau cepelynų. Ir Jums dar liko biggrin.gif Už gerą - geru, tskant rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki! Son,labai grazus sijonukas! Idomu,nuo kurios rasto eiles pradejote megzti? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Su Jūsų pagalba sėkmingai damezgiau iki 48 eilės. Jei nesunku, patarkit dar žioplam daiktui - čia pradėti raštą 4 akim anksčiau ar 4 akim toliau nuo pradžios? Mačiau paaiškinta, kad 4 akim toliau, nei pardžia, bet vėl man iškilo abejonių g.gif, kadangi rodyklė tai į dešinę g.gif Logiškai būtų kaip ir 4 akim anksčiau... Ar vėl aš čia kažko prisigalvoju doh.gif
Atsakyti
Merginos, kaip manote, ar iš Iriso siūlų išeitų kažkas panašaus į sijoną? ar net neverta pradėti bandyti? Vaikui reikia sijonuko šokiams, o atsargose - maišiukas Irisiukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2013 07 22, 11:18)
Merginos, kaip manote, ar iš Iriso siūlų išeitų kažkas panašaus į sijoną? ar net neverta pradėti bandyti? Vaikui reikia sijonuko šokiams, o atsargose - maišiukas Irisiukų ax.gif

Manau, kad tikrai turi išeit. Čia yra ne viena suknytė iš panašių siūlų.

O kaip dėl mano klausimo apie 48 eilę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 22 liepos 2013 - 10:23
QUOTE(Karusia @ 2013 07 22, 10:18)
Merginos, kaip manote, ar iš Iriso siūlų išeitų kažkas panašaus į sijoną? ar net neverta pradėti bandyti? Vaikui reikia sijonuko šokiams, o atsargose - maišiukas Irisiukų ax.gif

Išeiti tai zinoma išeis, bet bus labai sunkus, temps zemyn, Irisas gana storas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 22 liepos 2013 - 10:23
QUOTE(Bazile @ 2013 07 22, 11:23)
Išeiti tai zinoma išeis, bet bus labai sunkus, temps zemyn, Irisas gana storas. smile.gif

Tai kiek ten tam vaikui tereik - gal labai nenutemps. Va, jei ilgą ir suauguisam, tai jooooo
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2013 07 22, 10:23)
Išeiti tai zinoma išeis, bet bus labai sunkus, temps zemyn, Irisas gana storas. smile.gif

visas sijono ilgis - apie 40 cm, nuo liemens kelis ar keliolika cm dar negsiu tiesiai.
Atsakyti