Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

Sveikos,
Tiesiog kaskart girdziu, kad norint apmazinti spuogu, reikia juos gydyti ne tik is isores, bet ir valgyti ne viska. Skaitau ir visur skirtingai raso. Na saldumynai manau, kad tikrai neteigiamai veikia spuogus. Bet tai reikia atsisakyti ir cukraus i arbata?
Taip pat sako, kad reikia vengti riebaus maisto. Ka reiskia riebaus?
Na tiesiog noriu paklausti ir paprasyti, kad suteiktumet ziniu, nes jau visai pasimeciau ir galvoju, kad nieko valgyti nebegalima g.gif
Atsakyti
Na nezinau, bet mano oda riebi nuo paauglystes, tiesa dabar jau grazesne, bet anksciau, nors gun_bandana.gif. Bandziau ir maistu eksperimentuoti, bet tai tikrai nepasitvirtino. Gydytojai sake, kad pagimdzius turetu susinormalizuoti, bet su metais ji ir taip keiciasi. Belieka dziaugtis, kad ne taip greit rauksletis prades ax.gif
Atsakyti
viskas individualu
oda priklauso nuo genų ir gyvenimo būdo

aš paveldėjau ne per geriausią odą
ir jos būklė priklauso nuo maisto ir kruopščios priežiūros

jei noriu kad nebūtų spuogų ir veidas būtų skaistus man reikia:
1. negerti kavos (pilkėja oda)
2. atsisakyti saldumynų (visai) -tada nebus spuogų
3. naudoti gerą kosmetiką, kuri valo ikštirus - būtent nuo jų ir pradeda kilti spuogai

taigi aš pritariu nuomonei: ką valgai, taip ir atrodai - man pasitvirtina 100 proc.
Papildyta:
mano odą labai teigiamai veikia sportas, ypač vasarą pasivažinėjimas dviračiu

oda tampa šviesi ir skaisti
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 09:00)
viskas individualu
oda priklauso nuo genų ir gyvenimo būdo

aš paveldėjau ne per geriausią odą
ir jos būklė priklauso nuo maisto ir kruopščios priežiūros

jei noriu kad nebūtų spuogų ir veidas būtų skaistus man reikia:
1. negerti kavos (pilkėja oda)
2. atsisakyti saldumynų (visai) -tada nebus spuogų
3. naudoti gerą kosmetiką, kuri valo ikštirus - būtent nuo jų ir pradeda kilti spuogai

taigi aš pritariu nuomonei: ką valgai, taip ir atrodai - man pasitvirtina 100 proc.
Papildyta:
mano odą labai teigiamai veikia sportas, ypač vasarą pasivažinėjimas dviračiu

oda tampa šviesi ir skaisti

Na as su tavim sutinku.
Kavos jau daugiau nei puse metu negeriu. Saldumynai buvo mano silpnube, tad taip iskart negaliu atsisakyti. Po truputeli. Na jau beveik nebevalgau. O tai tu ir cukraus i arbata nebededi?
Sportas savaime suprantama teigiamai veikia. As vasara megstu plaukioti ezeruose.
O kokia tu kosmetika naudoji? Na kuri valo inkstirus.
Labai lauksiu atsakymo. biggrin.gif
Atsakyti
jo, cukraus nenaudoju į kava, arbatą

bet saldumynų neatsisakau blush2.gif
ir kavos neatsisakau blush2.gif

dabar geriu 1 puodelį kavos su pienu
o saldumynai - pagal odos būklę - jei skaisti oda, leidžiu sau suvalgyti šokoladuką, saldainį, pyragėlį

jei prasta situacija, tai jokių saldumynų rolleyes.gif

o kosmetika naudoju įvairią - svarbiausia geras prausiklis (kad nymalytų nešvarumus ir odos blizgesį), tonikas (kuris atgaivintų) ir kremas drėkinamasis
taip pat 2 kartus perv svaitę - valanti kaukė + drėkinanti kaukė
dar turiu visokių tepaliukų riebioms vietoms

dar pradėjau valgyti avižinę košę cool.gif
žodžiu kovoju su spuogais - kaip išmanau unsure.gif
baisiausia, kad man beria ne tik odą , bet ir nugarą, dekoltė (praeitą savaitę nugara buvo išberta iki pat juosmens, deoltė iki pilvo, net ant krūtų buvo spuogelių verysad.gif )

reikėtų mums užvesti temą: sveikai maitinuosi, kad pagerinti odos būklę


dėl riebaus maisto - aš galiu valgyti riebiai, bet manęs neberia cool.gif

mano odos priešas - saldumynai ir užkietėję viduriai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 09:20)
jo, cukraus nenaudoju į kava, arbatą

bet saldumynų neatsisakau blush2.gif
ir kavos neatsisakau blush2.gif

dabar geriu 1 puodelį kavos su pienu
o saldumynai - pagal odos būklę - jei skaisti oda, leidžiu sau suvalgyti šokoladuką, saldainį, pyragėlį

jei prasta situacija, tai jokių saldumynų rolleyes.gif

o kosmetika naudoju įvairią - svarbiausia geras prausiklis (kad nymalytų nešvarumus ir odos blizgesį), tonikas (kuris atgaivintų) ir kremas drėkinamasis
taip pat 2 kartus perv svaitę - valanti kaukė + drėkinanti kaukė
dar turiu visokių tepaliukų riebioms vietoms

dar pradėjau valgyti avižinę košę cool.gif
žodžiu kovoju su spuogais - kaip išmanau unsure.gif
baisiausia, kad man beria ne tik odą , bet ir nugarą, dekoltė (praeitą savaitę nugara buvo išberta iki pat juosmens, deoltė iki pilvo, net ant krūtų buvo spuogelių verysad.gif )

reikėtų mums užvesti temą: sveikai maitinuosi, kad pagerinti odos būklę
dėl riebaus maisto - aš galiu valgyti riebiai, bet manęs neberia  cool.gif

mano odos priešas - saldumynai ir užkietėję viduriai blush2.gif  ax.gif

Del uzkietejusiu viduriu tau galiu patarti valgyti Dziovintas slyvas nuplykiytas verdanciu vandeniu, taip pat dziovintus vaisius.
As tai kai man buvo ziauriai uzkieteje viduriai nusipirkau SANEDEX. Pravaro greitai biggrin.gif . Bet nepiknaudizuak.
Dabar ryte prie valgydama issispaudziu citrinos sulciu i virinta vandeni ir isgeriu. Sako, kad tai pravao kepenis ir geriau virskina.
As turejau irgi problema su uzkietejusiais.
O tai kiek tau mentu ir kiek jau kovoji su sitais spuogais g.gif
Atsakyti
man 24 m.
spuogai kyla nuo 12 m.
dabar mažiau kyla veide, bet daugiau ant kūno

ir jau spėjau padaryti išvadas, kad viskas priklauso nuo maisto (jei žinoma su hormonais tvarkoj)

kai būna problemos su virškinimu, tai labai beria aplink antakius - daug smulkių pūlingų spuogelių
Papildyta:
dar stengiusi daug vandens gerti
ir obuolius graužti


skaistina odą

ir batonų nevalgyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 11:42)
man 24 m.
spuogai kyla nuo 12 m.
dabar mažiau kyla veide, bet daugiau ant kūno

ir jau spėjau padaryti išvadas, kad viskas priklauso nuo maisto (jei žinoma su hormonais tvarkoj)

kai būna problemos su virškinimu, tai labai beria aplink antakius - daug smulkių pūlingų spuogelių
Papildyta:
dar stengiusi daug vandens gerti
ir obuolius graužti
skaistina odą

ir batonų nevalgyti cool.gif

Man irgi 24 metai ir su spuogais kovoju jau apie 10 metu....
Pas mane tai kyla jie skruostu srytyse daugiausiai. Jie tai tokie skausmingi ir pulingi ir ilgai gyja.
Dabar naudoju Acne B5. Ziuresim....
Jo, batono irgi atsisakiau.... biggrin.gif
Atsakyti
dar labai apsispuoguoju po švenčių - daug įvairaus maisto - sunku ir skrandžiui ir odai

tai nemėgstu jokių švenčių ir balių schmoll.gif

šiaip jeigu vakare daug skirtingo maisto prikenšu - tai būna daug spuogų

matyt, organizmas taip valosi per odą

o aš mėgstu daug ir skaniai pavalgyti, nes esu plona ir sportuoju verysad.gif

pvz. 3 blynai - tai ne porcija man

aš suvalgau koius 15-20 blynų per kartą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 11:53)
dar labai apsispuoguoju po švenčių - daug įvairaus maisto - sunku ir skrandžiui ir odai

tai nemėgstu jokių švenčių ir balių schmoll.gif

šiaip jeigu vakare daug skirtingo maisto prikenšu - tai būna daug spuogų

matyt, organizmas taip valosi per odą

o aš mėgstu daug ir skaniai pavalgyti, nes esu plona ir sportuoju verysad.gif

pvz. 3 blynai - tai ne porcija man

aš suvalgau koius 15-20 blynų per kartą rolleyes.gif

Na del maisto kiekio tai pas mane siek tiek kitaip. Esu vidutinio kuno sudejimo, bet daug valgyt nevalgau. Tiesiog manau, kad normaliai.

Labiausiai as bijau, kai buna baliai ir alkoholio daug ir visokio, tada tikrai ismetys. Del maisto, kuris yra sventese, beliuose, as kazkaip daug nevalgau...., na bet isgert isgeriu, nors dabar vengiu alkoholio apskritai.

Kaip manai, tai turi itakos? g.gif
Atsakyti
kosmetologė sakė, kad iš maisto labiausiai įtakoja spuogus alkoholis ir šokoladas unsure.gif

aš vietoj šokolado parašyčiau - visi gaminiai, kuriuose yra daug cukraus, pvz. nuo džiūvesėlių mane irgi beria doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 11 balandžio 2006 - 12:35
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 12:14)
sakė, kad iš maisto labiausiai įtakoja spuogus alkoholis ir šokoladas unsure.gif

aš vietoj šokolado parašyčiau - visi gaminiai, kuriuose yra daug cukraus, pvz. nuo džiūvesėlių mane irgi beria doh.gif


Vienu zodziu valgyti negalima valgyti nieko, kuriame produkte yra cukraus. schmoll.gif

Ssssss kazkokia....

Kartais pagalvoji, kodel ir uz ka. Kodel kiti gali viska valgyti ir nieko, o cia turi bijoti suvalgyti kazka kitaip, nes bijai, kad ryt atsikelsi ir busi visa isberta verysad.gif

Ka padarysi. verysad.gif
Atsakyti