Įkraunama...
Įkraunama...

Sicilija

user posted image

I TEMA
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 04 05, 09:39)
kiek paskaičiau ir jei gerai supratau, tai užkilus funikulieriumi (kaip mes darysim), prieš važiuojant su autobusiukais toliau, galima ten esančiame rūbų nuomos punkte už 1-2 eurus pasiimti striukę/batus. jei kilsite peščiom, tai, manau, tikrai rūbai išsipurvins unsure.gif

Batus aš turiu laipiojimui, tai manau jais ir būsiu, o va dėl drabužių tai galvoju blush2.gif

QUOTE(Gegas @ 2012 04 05, 15:33)
o kazi koks oras bus kita savaite Etnoj  g.gif

mes su vyru sprendem sprendem ir sakem, kad nu negi neilipsim  bigsmile.gif
visur lipam, ir cia lipsim. tik nezinau, kiek minuso gali buti?

treciadieni jau islekiam  bigsmile.gif
kaip keista maikutes deliotis, kai uz lango sniego pusnys  rolleyes.gif

Kiek laiko būsit?
Geros kelionės ir nepamiršk pasidalinti įspūdžiais grįžus smile.gif
Atsakyti
11-18 dienom
13 diena planuojam kopt i Etna, dabar galvojam, ar apsiredyt baisiai siltais megztukais, ar ne g.gif
dar kepures slidinejimui, pirstines prigriebciau, bet gal to net nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2012 04 05, 23:26)
11-18 dienom
13 diena planuojam kopt i Etna, dabar galvojam, ar apsiredyt baisiai siltais megztukais, ar ne  g.gif
dar kepures slidinejimui, pirstines prigriebciau, bet gal to net nereikia  g.gif

Aha, man irgi labai įdomu, ant kiek ta temperatūra viršuje skiriasi? g.gif
Na laukiam, gal dar kas atsilieps iš kopusių 4u.gif
Atsakyti
kiek apdabojau foto nete, tai labai ivairiai, aisku diedukai is skandinavijos apsirede su kepurem, pirstinem ir striukem, kiti su dzemperiais. priklauso dar, kurioje vietoje fotkinta g.gif jeigu bus vietos, as isikrausiu kepures, pirstiniu gal neimsiu
Atsakyti
Panos, dabar įtariu Etnoj bus tikrai minusinė temperatūra, nes mes liepos mėnesį buvom, tai apačioj buvo +30, o Etnoje buvo +5, nuomavomės ir batus ir striukes, jie nebrangūs apie pora eurų, nors tiksliai nepamenu kainos.
Atsakyti
QUOTE(ewa @ 2012 04 11, 16:50)
Panos, dabar įtariu Etnoj bus tikrai minusinė temperatūra, nes mes liepos mėnesį buvom, tai apačioj buvo +30, o Etnoje buvo +5, nuomavomės ir batus ir striukes, jie nebrangūs apie pora eurų, nors tiksliai nepamenu kainos.


oho bigsmile.gif
o papasakokit, prašau, kaip kilot į Etną? jei su keltuvu, tai kokios kainos? pakilus, toliau reikia eiti ar važiuoti? ką pamatėt? gal dar ką nors reikia žinoti kylant?
Atsakyti
Mes prieš pora metų buvom, tai kainos labai tiksliai nepamenu, bet man regis 50 eurų žmogui visas paketas, t.y. pakėlimas iki pat viršaus ir gido paslaugos. Šiaip pakilus gal iki pusės kalno yra automobilių stovėjimo aikštelė, ten teks palikti auto ir apsimokėt 6 eurus už auto stovėjimą, ten ir už WC brangiau mokėsite, nei kitur mirksiukas.gif Tada, jei esat susimokėję tą minėtą 50 eurų su keltuku pasikelsite dar truputį aukščiau, kur galėsite išsinuomoti striukes ir batus, o tada veža su autobusiukais į patį viršų. Mačiau ir pėstute pėdinančių, tai man šiek tiek gaila tų žmogelių buvo, tada pagalvojau, kad ir tų 50 eurų man negaila, svarbu užveža iki viršaus biggrin.gif
Vat ko neapsimokėjo imti, tai gido, jis tipo trim kalbom pasakojo kas ir kaip, nu bet tokios klaikios anglų kalbos turbūt girdėjusi neesu, nieko nesupratau ką jis pasakoja. Na bet tikiu, kad yra ir gerai angliškai kalbančių gidų.
Atsakyti
ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
linkejimai is Cefalu, su auto pasistatymu total kosmar, neisivaziduoju, kas sezono metu buna, o siaip miestelis labai bainas, tik mes vakare atsigabenom, nes dar Palermo kamstyje atstovejom, zodziu pasibadziojom nuo 9 ligi 12, ryt toliau i trasa 4u.gif o siaip silta, diena +22, kai grizinejom +17 buvo, bet man striuke labai praverte su siltu golfu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2012 04 12, 01:08)
linkejimai is Cefalu


ačiū ačiū bigsmile.gif smagaus laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2012 04 12, 01:08)
linkejimai is Cefalu, su auto pasistatymu total kosmar, neisivaziduoju, kas sezono metu buna, o siaip miestelis labai bainas, tik mes vakare atsigabenom, nes dar Palermo kamstyje atstovejom, zodziu pasibadziojom nuo 9 ligi 12, ryt toliau i trasa  4u.gif o siaip silta, diena +22, kai grizinejom +17 buvo, bet man striuke labai praverte su siltu golfu  4u.gif

Kaip smagu kad parašei 4u.gif Gerų įspūdžių, o mes lauksim naujų žinių 4u.gif
Atsakyti