Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

Apklausa: Mano šiltnamis (385 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pabaigta tema
Tema "Mano šiltnamis,pasidalinkim patirtim"
Tema "Šiltnamis,įrengimas,sodinimas,priežiūra"

Lankinio,plėvelinio šiltnamio statyba
dar čia

Šiltnamio matmenys
user posted image
Polikarbonatinis šiltnamis
user posted image
Kokių būna šiltnamių...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 06 balandžio 2012 - 18:28
registruojuos,aciu uz naujus namus 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Labas rytas...Tai kaip ten dėl tos plėvelės blush2.gif -ar 200 smarkiai geriau nei 150 rolleyes.gif blush2.gif

O dar- skaičiau , kad gerai yra po polietileno plėvele uždengti dar antrą slupksnį agroplėvelės...ar kas taip yra padarę...ar tikrai gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 04 07, 06:08)
O dar- skaičiau , kad gerai yra po polietileno plėvele uždengti dar antrą slupksnį agroplėvelės...ar kas taip yra padarę...ar tikrai gerai ax.gif


Laba diena,
aš pernai bandžiau tokį būdą- tarp plėvelės ir plastikinių vamzdžių (pas mane lankinias šiltnamis) per visą ilgį užkišau agroplėvelės- nuo apačios iki kito šono apačios. Kokius skirtumus galiu pasakyt? Nelaša. Neprikaitina tiek saulė- per karščius įėjus ten nebūdavo tropikai. Šiemet vėl tempsiu ( kažkodėl žiemai aš ją ištraukiau, bet ta proga išskalbsiu ir vėl sukaišiosiu). Stogo stityje plėveęė dėjau dvigubą ( tingėjau karpyt, o ir sutvirtunti lankai ten tankiau, tai patogiau prakišt už lankų buvo taip. Bet man patiko, ir pomidoram labiau patko, kai ant jų nelaša ( ir man už sprando nekapsi kai pajudinu thumbup.gif ) tik šonuose užtempiau jau liepos pradžioj, ne kartu su stogo dengimu.
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 04 07, 10:23)
Laba diena,
aš pernai bandžiau tokį būdą- tarp plėvelės ir plastikinių vamzdžių (pas mane lankinias šiltnamis) per visą ilgį užkišau agroplėvelės- nuo apačios iki kito šono apačios. Kokius skirtumus galiu pasakyt? Nelaša. Neprikaitina tiek saulė- per karščius įėjus ten nebūdavo tropikai. Šiemet vėl tempsiu ( kažkodėl žiemai aš ją ištraukiau, bet ta proga išskalbsiu ir vėl sukaišiosiu). Stogo stityje plėveęė dėjau dvigubą ( tingėjau karpyt, o ir sutvirtunti lankai ten tankiau, tai patogiau prakišt už lankų buvo taip. Bet  man patiko, ir pomidoram labiau patko, kai ant jų nelaša ( ir man už sprando nekapsi kai pajudinu  thumbup.gif ) tik šonuose užtempiau jau liepos pradžioj, ne kartu su stogo dengimu.

4u.gif aš tai galvoju uždengti kartu su polietilenu...bet dar pagalvojau , jei labai sudulkės...bet gal per vieną sezoną nesudulkės iki juodumo , gal kokius tris atlaikys g.gif o jeigu sudulkės labai...vat ir nežinau blush2.gif g.gif
Atsakyti
savaitgalį darbavausi su kastuvu šiltnamyje, pasiskaičiusi šitą temą, nusprendžiau daryti du praėjimus, kadangi šiltnamio plotas gavosi 3,30 m., tai lysvės gavosi po 85 cm, o takai apie 40 cm. Iš pirmo žvilgsnio labai fainiai atrodo, bet tokios senos daržininkės (mama su anyta) mane išdurnino, kad bereikalingai žemę eikvoju takams. Ai vistiek padariau savaip. Kaip pagalvoji tai mano šeimynai praeitais metais pakako lauke augintų pomidorų iš dešimties krūmelių, tai tegul tik suvartoja tai ką išaugisniu šiemet biggrin.gif
Namie susidaiginau kekinių pomidorų, tik pokutį kažkur pradanginau, bet turėtų būti neukšti apie 40 cm. dar vieni ir gausiu dar aukštaūgių. ko gero reiktų juos sodint vidurinėje lysvėje ten aukščiausia vieta.
Dar niekad neauginau paprikų, bet jos man labai sunkiai daiginasi, nu jei pavyks, patarkit kur geriau jas sodinti, ar jas reikia parišti, ar aukštos užauga?
Atsakyti
QUOTE(salomejaxx @ 2012 04 12, 12:00)
savaitgalį darbavausi su kastuvu šiltnamyje, pasiskaičiusi šitą temą, nusprendžiau daryti du praėjimus, kadangi šiltnamio plotas gavosi 3,30 m., tai lysvės gavosi po 85 cm, o takai apie 40 cm. Iš pirmo žvilgsnio labai fainiai atrodo, bet tokios senos daržininkės (mama su anyta) mane išdurnino, kad bereikalingai žemę eikvoju takams. Ai vistiek padariau savaip. Kaip pagalvoji tai mano šeimynai praeitais metais pakako lauke augintų pomidorų iš dešimties krūmelių, tai tegul tik suvartoja tai ką išaugisniu šiemet  biggrin.gif
Namie susidaiginau kekinių pomidorų, tik pokutį kažkur pradanginau, bet turėtų būti neukšti apie 40 cm. dar vieni ir gausiu  dar aukštaūgių. ko gero reiktų juos sodint vidurinėje lysvėje ten aukščiausia vieta.
Dar niekad neauginau paprikų, bet jos man labai sunkiai daiginasi, nu jei pavyks, patarkit kur geriau jas sodinti, ar jas reikia parišti, ar aukštos užauga?

Va čia merginos geriau patars apie paprikas mirksiukas.gif :
PAPRIKŲ TEMA
o ČIA apie pomidorus 4u.gif
Atsakyti
Mano šiltnamis lankinis - plėvelinis, bet šiemet vyras žada pradėt statybas - polikarbonatinį meistraus smile.gif Aš irgi norėčiau su dviem takeliais, net jei ir sumažės dirbamos žemės plotas.
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2012 04 12, 13:12)
Mano šiltnamis lankinis - plėvelinis, bet šiemet vyras žada pradėt statybas - polikarbonatinį meistraus  smile.gif Aš irgi norėčiau su dviem takeliais, net jei ir sumažės dirbamos žemės plotas.

drinks_cheers.gif taip, nes paprastesnė augalų priežiūra.
Atsakyti
Šian jau paroviau pirmųjų ridikėlių vaikams iš šiltnamio smile.gif
user posted image
Patingėjau palaistyt, tai lapai podidžiai išaugo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 04 12, 19:32)
Šian jau paroviau pirmųjų ridikėlių vaikams iš šiltnamio smile.gif
Patingėjau palaistyt, tai lapai podidžiai išaugo  blush2.gif

bigsmile.gif thumbup.gif kada sėjot?ir šiltnamis koks - šildomas ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 12, 19:35)
bigsmile.gif  thumbup.gif  kada sėjot?ir šiltnamis koks - šildomas ar ne  ax.gif

Kovo viduryje sėjau 4u.gif Šiltnamis polikarbonatinis, nešildomas ax.gif
Atsakyti