Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilaus ryšio operatoriai

Apklausa: Kokiu mobilaus ryšio operatoriaus paslaugomis naudojatės? (531 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kažkaip neradau tokios temos,arba nemoku ieškoti.Būtų įdomu sužinoti kokio operatoriaus paslaugomis naudojatės,ar naudojotės g.gif .Koks ryšys,pvz kur nors užmiestyje,kainos.Kaip išsirinkti planą gerą,kad neapsirikti ir žodžiu visi kiti pliusai ir minusai.

Susidomėjau tuo nes pati su vyru sėdžiu OMNITELI,bet kiek žinau tai omnitelio kainos ne iš pačių mažiausių,nors patinka,kad visur galima susikalbėti.Bet manau minusas yra,kad norint pasikeisti naują telf,turi sudaryti terminuotą sutartį,tik tada duoda nuolaidą telef.O pvz.TELE2 kas metus gali pasiimti naują telf.Ir ten tarifai mažesni.Na tai kokia jūsų nuomonė biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2006 04 13, 22:57)
Kažkaip neradau tokios temos,arba nemoku ieškoti.Būtų įdomu sužinoti kokio operatoriaus paslaugomis naudojatės,ar naudojotės g.gif .Koks ryšys,pvz kur nors užmiestyje,kainos.Kaip išsirinkti planą gerą,kad neapsirikti ir žodžiu visi kiti pliusai ir minusai.

Susidomėjau tuo nes pati su vyru sėdžiu OMNITELI,bet kiek žinau tai omnitelio kainos ne iš pačių mažiausių,nors patinka,kad visur galima susikalbėti.Bet manau minusas yra,kad norint pasikeisti naują telf,turi sudaryti terminuotą sutartį,tik tada duoda nuolaidą telef.O pvz.TELE2  kas metus gali pasiimti naują telf.Ir ten tarifai mažesni.Na tai kokia jūsų nuomonė biggrin.gif  g.gif



Tele 2 gerai, jei pastoviai telefonu naudojiesi mieste. Jei reiks pavažiuot kur į kaimą ar gamtą, didelė tikimybė, kad ryšio visai neturėsi verysad.gif (išbandyta).O ar nesidomėjai EUROCOMO paslaugomis? Ten pasirašant sutartį gauni nemažą nuolaidą bet kuriam telefonui, ir yra planas, kur su visais EUROCOMIEČIAIS kalbi nemokamai, į kitus tinklus apie 35 centus ar pan.
Atsakyti
QUOTE(jurgituke @ 2006 04 13, 22:19)
Tele 2 gerai, jei pastoviai telefonu naudojiesi mieste. Jei reiks pavažiuot kur į kaimą ar gamtą, didelė tikimybė, kad ryšio visai neturėsi verysad.gif (išbandyta).O ar nesidomėjai EUROCOMO paslaugomis? Ten pasirašant sutartį gauni nemažą nuolaidą bet kuriam telefonui, ir yra planas, kur su visais EUROCOMIEČIAIS kalbi nemokamai, į kitus tinklus apie 35 centus ar pan.

Tokio net negirdėjau,bet kas išto jei aš neturėsiu su kuo kalbėtis nemokamai lotuliukas.gif .Gal gali daugiau apie EUROCOMO paslaugas,gal kur pasiskaityti inete galima g.gif .

Tai va tame ir problema,kad mėgstam daug keliauti,ir sode kaip būnam tai mes Omnitelį susikalbam,o vat kaimynai pas ką TELE2 tai schmoll.gif ,ir su BITE panašiai.
Atsakyti
na va mes tele2, ir išėjom iš omnitelio grynai dėl ryšio, nes gyvenam 100 metrų nuo Kauno miesto ribos -3 aukšte, o su ominteliu ryšiu galima susikalbėt tik prie 1 lango arba balkone. mirksiukas.gif tiesa tai buvo prieš 1,5 metų, gal dabar jau ir pastatė stiprintuvą wink.gif o tele2 namuose veikia thumbup.gif
Atsakyti
Nu mes naudojames ir TELE-2 ir visai nesiskindziu,nei kainomis nei rysiu,vaziuojam i zemaitija bet ir ten yra rysys ir viskas o.k thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų visa giminė (iš mamos pusės) bitininkai. Nesiskundžiam thumbup.gif . Visi vyro giminaičiai -TELE 2 gerbėjai. Jiems kai kada kyla problemų dėl ryšio (kai būna kokiam užkampy).
Atsakyti
Šiaip plamų ir tarifų palyginimui galima pažiūrėti čia: https://www.biteonline.lt/lt, pagal juos išeitų, kad Bitė online - pigiausia, bet netikrinau pati. Aš kol kas Omnitelyje, bet laukiu vasaros, kada baigsis sutartis ir kur nors žadu mauti iš jų, ne dėl kokybės, o dėl to, kad nemyli Omnis senų privačių klientų, naujus dar dar... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2006 04 14, 13:49)
Šiaip plamų ir tarifų palyginimui galima pažiūrėti čia: https://www.biteonline.lt/lt, pagal juos išeitų, kad Bitė online - pigiausia, bet netikrinau pati. Aš kol kas Omnitelyje, bet laukiu vasaros, kada baigsis sutartis ir kur nors žadu mauti iš jų, ne dėl kokybės, o dėl to, kad nemyli Omnis senų privačių klientų, naujus dar dar...  schmoll.gif

Tai vat dėl to pačio ir aš planuoju bėgti iš jų,jau mes su vyru 7 metai kaip Omnitelį.Bet kad kažką gero pasiūlitų schmoll.gif ,net telefoną pasikeisti reikia terminuotą sutartį pasirašyti,ai ką čia kalbėti verysad.gif .Jiems svarbiau kaip naujus klientus prisivilioti,bet negalvoja kad senus reikia išlaikyti tongue.gif
Atsakyti
Aš ir visi draugai, giminaičiai ištikimi Omniteliui. ax.gif Išbandžiau planą Kalbėk, tikėjausi mažesnės sąskaitos, bet deja...Nuo kito mėn. bandysiu Draugai. Nežinau, ar gerai pasirinkau, bus matyt vėliau. biggrin.gif
Atsakyti
aš Omnitel priklausau tongue.gif buvau Tele2, bet jie labai mane nervino, nesąmones pastoviai vykdavo. nebeužteko kantrybės,tai atsikračiau jų. Dabar Omnitel ir nematau problemų jau treti metai thumbup.gif
Atsakyti
mes su vyru jau penkti metai omniteli ir kol kas nerandam kas ka geriau pasiulytu thumbup.gif omnitelyje gerai ir seniems tik reikia moketi pasinaudoti ju siulomom akcijom mirksiukas.gif
Atsakyti
BITĖ wub.gif
Atsakyti