Įkraunama...
Įkraunama...

Clarins

Na zinot cia jau kaip kam,as pries tai i soliariuma pora kartu i men eidavau,o dabar tepliosiuos tuo serumu,manau,jis maziau zalingas,nei uv lempos. Tai pirmasis produktas is ieskoti,kuri lyg ir tinka mano odai,nes siaip niekada negaledau naudotis jokiu savaimio idegio kremu.Gal Jus zinote geresni varianta?
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2014 11 20, 15:05)
Du vakarus is eiles pasitepiau, pirma vakara 2 lasiukai veidui,tikrai matesi lengvas lengvas idegis bigsmile.gif
Vakar vienas lasiukas veidui ir 2 lasiukai kaklui ir dekolte.
Siandien ziuriu ir neatsidziaugiu,pasiekiau noreta lengva idegi,dabar tik idomu kiek tai laikys ax.gif
Siaip nenoriu per anksti girtis,bet regis radau super alternatyva soliariumui,atsirado nuo pavasario pigmentiniu demeliu ant veido,o vasara po atostogu jos labai isryskejo verysad.gif

lygiai tas pats ir man, jau ėmiau dengti veidą soliariume. Plius oda plona, raustanti doh.gif iki šiol teko pačiai gamintis savaiminio įdegio priemones su DHA, tada naudojau lavera natūralų savaiminį įdegį. Viskas būtų neblogai, bet kadangi dažnai neišsimiegu, man vis tiek prasimušdavo tas veido baltumas, tai vienintelė išeitis soliariumas doh.gif
Medituoju ties šiais lašiukais jau kuris laikas, nenaudoju veidui nenatūralios kosmetikos, bet rimtai svarstau nusižengti savo nuostatoms. Tikrai manau geriau šie lašiukai nei soliar. g.gif
Gal kas pirksitės? Susikooperuotume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 20, 15:07)
o gal galite kuri Clarins lašiukų (Radiance-Plus Golden Glow Booster) sudėtį parašyti? niekur nerandu
http://www.clarins.c...6.html?start=10

Prisiskaičiau, kad savaiminio įdegio kremuose naudojamas dihidroksiacetonas yra pavojingas sveikatai, norėtųsi žinoti, ar šiame Clarins irgi jo yra

pati atradau vienoje apžvalgoje.
Deja, bet yra šios kensmingos medžiagos ir čia...
http://www.body-soul...olden-glow.html

http://www.truenatur...hydroxyacetone/
"DHA creates a more naturally-looking tan, and fades more evenly, than chemical tanners and is now considered the most effective sunless tanning ingredient. It is also considered the safest form of tanning over chemically-derived self-tanners and sun exposure."

"Toxicity: Dihydroxyacetone (DHA) is generally classified as being a low to moderate hazard depending on product usage and how the DHA is sourced."

Čia jau reikėtų pasidomėti iš kur Clarins išgauna tą savo DHA šitam produktui, pagal tą galima ir spręsti ar žalingas jis. Nes šiaip, labai didelių baubų apie jį nerašo.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 11 21, 16:56)
Čia jau reikėtų pasidomėti iš kur Clarins išgauna tą savo DHA šitam produktui, pagal tą galima ir spręsti ar žalingas jis. Nes šiaip, labai didelių baubų apie jį nerašo.

Apie baubus rašo čia: http://www.sveikata....mi-pavojai-1449 ir dar daugiau literatūros,
Anksčiau nekreipdavau didelio dėmesio, bet kai man atsirado alergija saulei, soliariumui, vyrui metalams, konkretiems parabenams (ištyrėm), pradėjau atsargiau žiūrėti į visas priemones.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 21, 16:26)
Apie baubus rašo čia: http://www.sveikata....mi-pavojai-1449 ir dar daugiau literatūros,
Anksčiau nekreipdavau didelio dėmesio, bet kai man atsirado alergija saulei, soliariumui, vyrui metalams, konkretiems parabenams (ištyrėm), pradėjau atsargiau žiūrėti į visas priemones.

Bet žinokit, jei neklystu, DHA neišvengsit savaimio įdegio kremuose, kadangi jis praktiškai vienas iš nedaugelio veikiančių ingredientų, reaguoja su odos paviršiumi ir odai tą tokį vos ne karamelizacijos (biggrin.gif) procesą suteikia, parudina odą. Skiriasi tik jo gavimo būdai, gal pabandykit pasidomėt/užklaust, kaip Clarins išgauna tą ingredientą.

P.S kažkada pati domėjausi vienu savaiminiu įdegio kremu (Laveros). Ekologiškas jis, bet net ir jame man rods buvo DHA.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 11 22, 19:59)
Bet žinokit, jei neklystu, DHA neišvengsit savaimio įdegio kremuose, kadangi jis praktiškai vienas iš nedaugelio veikiančių ingredientų, reaguoja su odos paviršiumi ir odai tą tokį vos ne karamelizacijos (biggrin.gif) procesą suteikia, parudina odą. Skiriasi tik jo gavimo būdai, gal pabandykit pasidomėt/užklaust, kaip Clarins išgauna tą ingredientą.

P.S kažkada pati domėjausi vienu savaiminiu įdegio kremu (Laveros). Ekologiškas jis, bet net ir jame man rods buvo DHA.

tikrai taip, aš pati gamindavausi savaiminį su DHA milteliais smile.gif
DHA yra natūrali medžiaga, išgauta iš glicerolio, pagaminto iš palmių ar rapsų aliejaus. DHA taip pat randama žmogaus organizme, todėl alerginės reakcijos rizika yra labai maža. Naudojant DHA oda įgauna natūraliai atrodantį rudą ar aukso atspalvį be sąlyčio su saulę.
Atsakyti
Ačiū visoms pasisakiusioms dėl DHA 4u.gif
Atsakyti
Siandien drauge pagyre,kad as lengvai idegus atrodau ax.gif (nakciai clarins pora lasiuku i krema isilasinau),reiskias veikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goa @ 2013 04 17, 15:06)
Atejau pagirti clarins lupdzio Rouge Eclat

Matinis, gerai pigmentuotas, neblogai issilaiko:) Spalva Pink Fuchsia- i raudonuma:)

kokia faina spalva bigsmile.gif ar nesausina?
Atsakyti
Atnešu atsiliepimą apie Instant maskuoklį 4u.gif Internete gan lygintas su NARS Radiant Creamy maskuokliu, ano iš pradžių ir norėjau, bet vėliau teko pasiimti šį.. Pirmasis pliusas - didelis (kaip maskuokliui) kiekis - net 15ml bigsmile.gif Spalvą turiu pačią šviesiausią, tai tinka man ir paakiams, ir šiaip veidui (NARS norėjau Vanilla imt). Paakiai mano gan tamsūs, tačiau vaizdui pakoreguot reikia nedidelio kiekio, kurį įtapšnoju į odą pirštais, o ant viršaus perbraukiu mineraline pudra. Full coverage tikrai nepavadinčiau, bet skirtumas tikrai pastebimas, o rezultatas - natūraliai atrodantis. Sausumų nepabrėžia ir pats nesausina (bent kol kas nepastebėjau), laikosi tikrai neblogai - valandų neskaičiavau, bet ant paakių išsilaikė be jokių didesnių "nuplaukimų". T zona mano tikrai rieboka, tai praktiškai viskas man ten paplaukia po kurio laiko, visur kitur veide - normaliai. Sakyčiau šitas iš tokių maskuoklių, kurie 'pablunka' po kurio laiko, o ne dėmėm atsiskiria nuo veido. Pasluoksniuoti irgi bandžiau, atrodė normaliai. Didžiausias man minusas - pati pakuotė, maskuoklis spaudžiasi iš pakuotės, tai atsukus beveik visada kažkiek būna išsilieję kamštelio pačiam viduje doh.gif Daugiau kažkokių didesnių minusų nepastebėjau, reikia dar ilgiau panaudot - vėliau galėsiu papildyt, jei atsiras dar ką papasakot ar nuomonė labai pasikeis 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi neseniai pirkau Clarins Instant Concealer.
user posted image
+ Vidutiniškai maskuoja
+Nesausina
+Atrodo natūraliai

- Trumpai laikosi. Pusę jo kažkur dingsta. Reikalauja fiksavimo.
- Nr.1 nėra labai šviesus ir labai šviesiai odai reikia atidžiai parinkti ar tinka. Dirbtinėj šviesoj man tiko, o dienos norėtųsi šviesesnio.
- Pakuotė. Kaip jau minėjo illuminated, kai atsuki būna išbėgusios priemonės. Nors laikau tikrai tvarkingai ir gerai užsuktą.
- Per didelis sunkiai sunaudojamas kiekis.
Atsakyti
Kol kad man labiausiai patinka Skin Ilusion, tik noretusi pabandyti kazka kita, taciau ateinu, ta pati nusiperku ir iseinu smile.gif Ar kokia kita kremine pudra esate bande, svarbiausia kad nesausintu?
Atsakyti