Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelė vasarai

Sveikos atvykusios į temą "suknelė vasarai", čia dalinsimės savo svajonių suknelės įgyvendinimo tarpsniais.. 4u.gif

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

osenkos nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 18 balandžio 2012 - 17:51
registrujuosi sioje temoje ir pakartoju zinute

nesigauna doh.gif paprasta apvali gelyte gaunasi o va kaip ja nerti istisai nesuprantu doh.gif

gal kas galetu paaiskinti kaip nerti kiek supratau turetu nertis ratu kaip dirzas nepertraukiamai mastau.gif arba gal as kazka ne taip suprantu mastau.gif
user posted image
Atsakyti
as tai neriu atskirais kvadrateliais ir juos jungiu. Nes toks nerimo budas juostomis man negraziai gaunasi-matosi perejimai. Pradedama nerti centra, siulo pradzios galiuka prineriu, tiksliau, apneriu ji kartu su pynele, nerdama pirmaja eilute. Tai jo slepti kaip ir nebereikia, Lieka pabaigos galiukas. Tai ne tiek jau ir daug tu slepiamu galu smile.gif
Atsakyti
shemutes is osenkos...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 18 balandžio 2012 - 18:00
Jungiuosi ir aš prie jūsų, nuo rytojaus startuoju thumbup.gif

Nersiu iš atskirų motyvų, paskui juos jungdama paskutinėje eilėje mirksiukas.gif Tik dar nelabai gaudausi kaip tą tinklelį reiks išnerti , kad paskui prienerti tą kvarbatką blush2.gif
Atsakyti
merginos, kokius siulus ir koki vaseli naudojat?
ir kaip zinot kokio storio pagal figura reikia, kad tu geliu paskui nebutu per daug?
Atsakyti
Šita graži suknelė, seniai ją nusižiūrėjau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2012 04 18, 18:51)
registrujuosi sioje temoje ir pakartoju zinute

nesigauna  doh.gif paprasta apvali gelyte gaunasi o va kaip ja nerti istisai nesuprantu  doh.gif

gal kas galetu paaiskinti kaip nerti kiek supratau turetu nertis ratu kaip dirzas nepertraukiamai mastau.gif arba gal as kazka ne taip suprantu mastau.gif
user posted image

tai teisingai supratot, nusineriat viena gelyte, tada neriat 30 kilpuciu (nuotraukelej pazymeta melyni taskiukai ir vel toliau nuo viduriuko neriat gelyte, priartejusi prie kitos gelytes vietoj 7 kilpuciu darote 3 +1 sujungima ir vel 3 kilputes. o toliau vel taip pat vel 30 kilpuciu 9cia aisku jei teisingai suskaiciavau tuos melynus taskelius..) virsuj kaip matot tu kilpuciu nebedaneriat, nes kitu atveju siulas baigsis netinkamoj vietoj, o ir antra gelyciu juosta is virsaus prijungti bus lengviau.(bet cia jau viena is osenkos dalyviu taip nere, user posted image
nes kitoj schemutej sujungimas per viduriuka darant visas reikiamas kilputes)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 18 balandžio 2012 - 18:13
labai graži suknutė, noriu ir aš, tai seksiu jus, o prisijungt mėginsiu vėliau, nes dabar darbų nemažai yra.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2012 04 18, 19:04)
merginos, kokius siulus ir koki vaseli naudojat?
ir kaip zinot kokio storio pagal figura reikia, kad tu geliu paskui nebutu per daug?


Nusipirkau Maxi, o vašelį naudosiu 1,5 nr. O gėlyčių kiekį jungdama matysi kokio reikia, bent jau aš taip neriu 4u.gif
Atsakyti
uuuu, jėgelė, kad bus su kuo pasitarti biggrin.gif prisijungsiu kai gausiu siūlus 4u.gif nekantriai lauksiu wub.gif

dėl motyvų jungimo, tai aš iškart jungsiu vieną su kitu 4u.gif va kažkada dukrai iš motyvų viršų nėriau, tad tas reikalas perkąstas jau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lemputė: 18 balandžio 2012 - 18:19
QUOTE(lemputė @ 2012 04 18, 19:15)
uuuu, jėgelė, kad bus su kuo pasitarti  biggrin.gif prisijungsiu kai gausiu siūlus  4u.gif nekantriai lauksiu  wub.gif

dėl motyvų jungimo, tai aš iškart jungsiu vieną su kitu  4u.gif va kažkada dukrai iš motyvų viršų nėriau, tad tas reikalas perkąstas jau  cool.gif
user posted image

kaip grazu blush2.gif
dar ne i tema, kiek siulu kazin tokia suknelei reikia, ar galima kazkaip apskaiciuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 18 balandžio 2012 - 18:28