Įkraunama...
Įkraunama...

Peg Perego vežimėliai

sveikos. sakykit, ar peg perego ir mamas and papas ta pati firma g.gif kazkaip nesurisu galu g.gif 4u.gif
bei kuri turi modeliuka, toks klasikinis, peg perego classic, kaip jis, ar nesunkus? manevringas? 4u.gif ir kazkodel pvz naujus ziuriu, ju nera sportiness dalies, o devetus ziuriu, kad turi mamos g.gif
Atsakyti
Klasikinis vežimas fainas, bet ratai važiuoja tik tiesiai, nenorėčiau tokio, na nebent užmiestyje gyvenant, kai nereik manevruot niekur, o jei į kokią pardę reik, aš šiaip kur sukiotis, nelabai tiesiai važiuojantis patogu.
Atsakyti
Cia matyt pagal skoni ir poreiki...man asmeniskai tu menevringu ratu nereikia, kuo puikiausiai manevruojasi man ir be ju. biggrin.gif Nieko ten sunkaus ir nieko sudetingo, kadangi klasikiniai vezimai turi kitokiu privalumu...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 11 16, 15:32)
Klasikinis vežimas fainas, bet ratai važiuoja tik tiesiai, nenorėčiau tokio, na nebent užmiestyje gyvenant, kai nereik manevruot niekur, o jei į kokią pardę reik, aš šiaip kur sukiotis, nelabai tiesiai važiuojantis patogu.



QUOTE(Tekantisaule @ 2013 11 17, 19:58)
Cia matyt pagal skoni ir poreiki...man asmeniskai tu menevringu ratu nereikia, kuo puikiausiai manevruojasi man ir be ju.  biggrin.gif  Nieko ten sunkaus ir nieko sudetingo, kadangi klasikiniai vezimai turi kitokiu privalumu...

tai va, kad uzmiesty gyvenam, norisi to lopsio ilgeliau, kadangi tie visi modernesni, tai lopsiai labia mazi g.gif bet kodel ju sportiness dalies nera? g.gif dar man Culla super, bet irgi nera sportinuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2013 11 17, 23:05)
tai va, kad uzmiesty gyvenam, norisi to lopsio ilgeliau, kadangi tie visi modernesni, tai lopsiai labia mazi g.gif bet kodel ju sportiness dalies nera? g.gif dar man Culla super, bet irgi nera sportinuko g.gif


Mes kad ir ne uzmiestyje gyvenam, bet vistiek pirkom klasikini (tik ne PP, o Emma), tai vaziavimas pasakiskas, o ka jau kalbeti, kas gyvena uzmiestyje, tai tuo labiau reikia patogesnes vaziuokles ir geriau riedancio vezimelio. Tad manyciau PP klasikiniai tikrai geras variantas. mirksiukas.gif Sportines dalies nera, nes matyt tokia komplektacija, o ir kazkaip dauguma sportinuku (butent su klasikine vaziuokle) veliau nebenaudoja, o perka paprasta mini sportinuka. Bet manyciau, galima uzklausti, tarkim www.pege.lt, gal jie uzsako atskirai sportine dali. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2013 11 18, 08:46)
Mes kad ir ne uzmiestyje gyvenam, bet vistiek pirkom klasikini (tik ne PP, o Emma), tai vaziavimas pasakiskas, o ka jau kalbeti, kas gyvena uzmiestyje, tai tuo labiau reikia patogesnes vaziuokles ir geriau riedancio vezimelio. Tad manyciau PP klasikiniai tikrai geras variantas.  mirksiukas.gif  Sportines dalies nera, nes matyt tokia komplektacija, o ir kazkaip dauguma sportinuku (butent su klasikine vaziuokle) veliau nebenaudoja, o perka paprasta mini sportinuka. Bet manyciau, galima uzklausti, tarkim www.pege.lt, gal jie uzsako atskirai sportine dali.  mirksiukas.gif

nu reiks uzklausti tiesigiai, dar uzsieni pasidairysiu, kad pigiau gautusi biggrin.gif 4u.gif
siaip kiek dairausi, pvz devetus jei pardavineja, visos su sportine dalimi g.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2013 11 17, 23:05)
tai va, kad uzmiesty gyvenam, norisi to lopsio ilgeliau, kadangi tie visi modernesni, tai lopsiai labia mazi g.gif bet kodel ju sportiness dalies nera? g.gif dar man Culla super, bet irgi nera sportinuko g.gif


Sportinę dalį galima užsisakyti atskirai, spalvų pasirinkimas didelis.
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

vienai busimai mamytei reikia jusu patarimu 4u.gif
Ieskom patvaraus vezimelio leliukui, kuris gims balandzio antroje puseje. Gyvename nuosavame name, taciau klasikinio, dideliais ratais pirkti nedristame, nes megstame keliauti, tai kazkaip baisu, kad bus sunku, daug vietos uzims ir pan. Keliu aplinkui yra visokiu, daug ir tvarkingu gatviu su saligatviais, salia ir miskas.. Galima butu prisiderinti.
Dabar nusiziurejom Peg Perego vezimus. Pats graziausias tai sis variantas http://www.pege.lt/v...-l613-p936.html wub.gif
Bet kaip suprantu, cia iprastas book plus complete variantas, tik stilizuotas smile.gif Ar sis vezimukas atitiktu siuos pageidavimus: komfortiska vaziuokle vaikui, vidutinis pravazumas, kompaktiskumas ir patogumas keliaujant? Ar cia apskritai nesuderinami reikalai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(indroozhe @ 2013 12 27, 18:48)
Sveikos, mamytes,

vienai busimai mamytei reikia jusu patarimu  4u.gif
Ieskom patvaraus vezimelio leliukui, kuris gims balandzio antroje puseje. Gyvename nuosavame name, taciau klasikinio, dideliais ratais pirkti nedristame, nes megstame keliauti, tai kazkaip baisu, kad bus sunku, daug vietos uzims ir pan. Keliu aplinkui yra visokiu, daug ir tvarkingu gatviu su saligatviais, salia ir miskas.. Galima butu prisiderinti.
Dabar nusiziurejom Peg Perego vezimus. Pats graziausias tai sis variantas http://www.pege.lt/v...-l613-p936.html  wub.gif
Bet kaip suprantu, cia iprastas book plus complete variantas, tik stilizuotas  smile.gif Ar sis vezimukas atitiktu siuos pageidavimus: komfortiska vaziuokle vaikui, vidutinis pravazumas, kompaktiskumas ir patogumas keliaujant? Ar cia apskritai nesuderinami reikalai..  blush2.gif




Jau tikriausiai isigijote kazkoki vezimeli. Is mano matytu patogiu ir kudikiui ir mamai - teutonia. Tiesa, sunkus. bet neblogai susilanksto, kaip lopsinis. O kudikiui , kol guli lopsiuke, mano nuomone , vis tik geriausia yra klasikine vaziuokle. Taip, ratai nemanevringi, bet uztai kaip "plaukia" per visus musu Lietuviskus duobetus saligatvius. Supasi, linguoja. Jusu nurodyta teko ciupineti tik sportine dali, tai ji erdvi, plati, bet vaziuokle nera minksta tikrai.
Papildyta:
Gal kas jau vazinejates PP book completo at PP book classico? kokiu trukumu pastebejote? kokiu pliusu ? Kaip vaziuokles barskejimas? Jusu pastebejimai padetu apsispresti pasitinkti PP ar Teutonia.
Atsakyti
QUOTE(Sauleja2 @ 2014 02 19, 17:54)
Gal kas jau vazinejates PP book completo at PP book classico? kokiu trukumu pastebejote? kokiu pliusu ? Kaip vaziuokles barskejimas? Jusu pastebejimai padetu apsispresti pasitinkti PP ar Teutonia.

Turim Completo. Vaziuokle tikrai kol kas bent jau nebarska. Pirkdama bijojau, kad labai jau gali jaustis nelygios plyteles, bet vaziuoja pakankamai graziai. Kai buvo sniego, biskuti buvo sunkiau vietomis stumti. Minusas tas, kad labai zemai pirkiniu krepsys ir jis didelis.
O gal ji galima kaip nors pakelti? g.gif Nes dabar beveik zeme siekia..
Atsakyti
Pirkiniu krepsys ir man uzkliuvo. As is kokios faneros ispjauciau dugno forma ir ideciau, tada gal taip neidubtu ir tvirciau laikytusi ar net su stripsais kokiais sutvirtint, nes toks ispudis, kad tos kilputes, laikancios krepsi silpnokos
Atsakyti
QUOTE(Sauleja2 @ 2014 02 20, 11:04)
Pirkiniu krepsys ir man uzkliuvo. As is kokios faneros ispjauciau dugno forma ir ideciau, tada gal taip neidubtu ir tvirciau laikytusi ar net su stripsais kokiais sutvirtint, nes toks ispudis, kad tos kilputes, laikancios krepsi silpnokos

Silpnokos silpnokos. kai kazka ideda, net zeme siekia.. Zodziu, neatlieka savo funkcijos.
Bet siaip vezimas tikrai kokybiskas, pries tai turejom Milly Way, tai net nera ka lyginti.. Labai patinka ratu susilankstymas, man cia didelis pliusas. Plius labai patogu paimti uz remo ir issinesti kartu su lopsiu, nera sunku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doruta: 20 vasario 2014 - 11:10