Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

QUOTE(<Orchiduke> @ 2012 05 04, 16:23)
Meskute, jo, dziaugiames abu su vyru, namie tokia euforija didziule, bet ir baimes yra, zinom ka reiskia 8 sav pradet kraujuot ir prarast mazyli... Aisku, net nebuvo sirdutes, turejau tik tuscia gemaline puslyte tada.
Labai norisi tiket, kad si karta pavyko ir ivyks stebuklas  unsure.gif

As bet kurios is jusu nestumu dziaugciausi kaip savo, kai tiek rasai, bendrauji, palieka visos kaip seimos nariai. Dziaugies, kai kazkam pavyksta, liudi, kai kazkas sulaukia mmm. Bet visgi stebuklu buna. Ir as jau sakiau taska desiu po sio IUI iki rudens jei nepavyktu. Pervargau.
Dabar juokiames, uosvienyte isskrido uzvakar i UK pasisveciuot, matyt is dangaus ir nuleido maziuka mums  biggrin.gif


Visos istorijos, kurios baigiasi laimingai, suteikia vilčių visoms toms, kurios dar tik laukia mažų verkiančių stebuklėlių wub.gif tokie laimingi atvejai suteikia vilčių iš naujo tikėti stebuklais.


Kaip smagu, kad šių namučių duris uždarysim pakiliom nuotaikom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusniuke: 04 gegužės 2012 - 15:50
QUOTE(pusniuke @ 2012 05 04, 16:49)
Visos istorijos, kurios baigiasi laimingai, suteikia vilčių visoms toms, kurios dar tik laukia mažų verkiančių stebuklėlių wub.gif tokie laimingi atvejai suteikia vilčių iš naujo tikėti stebuklais.
Kaip smagu, kad šių namučių duris uždarysim pakiliom nuotaikom smile.gif



Visiskai pritariu wub.gif
As melsiuos, kad tik man viskas butu gerai, ir kartu prasysiu, kad Jums visoms greiciau atsiustu po mazyli wub.gif


Mergaites, antra karta Lopaiciuose pasedejau ant to stebuklingo akmens, antra karta jis dave stebukla wub.gif Nu tikrai negaliu nepatiket jo galiomis. Vaziuosiu ten vel, kad tiesiog ant to akmens padet geliu ir uzdegt zvakute....
Cia as, ant to akmenelio pries 2 savaiteles ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(<Orchiduke> @ 2012 05 04, 16:59)
Visiskai pritariu  wub.gif
As melsiuos, kad tik man viskas butu gerai, ir kartu prasysiu, kad Jums visoms greiciau atsiustu po mazyli  wub.gif
Mergaites, antra karta Lopaiciuose pasedejau ant to stebuklingo akmens, antra karta jis dave stebukla  wub.gif  Nu tikrai negaliu nepatiket jo galiomis. Vaziuosiu ten vel, kad tiesiog ant to akmens padet geliu ir uzdegt zvakute....
Cia as, ant to akmenelio pries 2 savaiteles  ax.gif
user posted image


Pasėdėk ir už mane ant to akmens smile.gif gaila, kad man taip toli iki jo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 05 04, 17:08)
Pasėdėk ir už mane ant to akmens smile.gif gaila, kad man taip toli iki jo verysad.gif



As jau vyrui sakiau,kad reik vaziuot i dzukija i ta stebuklinga vieta kazkur prie Merkio upes doh.gif
Ir i kryziu kalna jau prasiau nuvezti, ir i Siluvos baznycia. Visur noriu, kur tik sventos vietos. Niekada nebuvau tikinti, bet kai nieko nebelieka, nusileidi zemyn ir ieskaisi nusiraminimo kazkur, kur tik imanoma, kur esi kazka isgirdes, kad kazkam pasiseke, padejo ta vieta smile.gif
Atsakyti
o kur nauji namuciai dabar bus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<Orchiduke> @ 2012 05 04, 16:04)
As sakiau, nes mano PRG buvo tik 0,491. Vadinasi visgi ivyko ovuliacija ir prie labai zemo PRG.
Nelabai ka zinau, bijau svajot, bijau dziaugtis, sirdis spurda labai. Tikiuosi pavyks jau si karta. Visgi pas mus nera imunonesuderinamumo, nes jau antra karta pastojam. Ir abu kartu be stimuliaciju. Si cikla juk jokiu vaistu negeriau, S liepe daryt pertrauka, ir turbut didziulis aciuuuu laparoskopijai-histeroskopijai  smile.gif Antras ciklas po jos ir uzkibo maziukas  wub.gif

As trecia cikla po lap pastojau wub.gif manau ji tikrai veiksminga ax.gif

QUOTE(<Orchiduke> @ 2012 05 04, 16:59)
Visiskai pritariu  wub.gif
As melsiuos, kad tik man viskas butu gerai, ir kartu prasysiu, kad Jums visoms greiciau atsiustu po mazyli  wub.gif
Mergaites, antra karta Lopaiciuose pasedejau ant to stebuklingo akmens, antra karta jis dave stebukla  wub.gif  Nu tikrai negaliu nepatiket jo galiomis. Vaziuosiu ten vel, kad tiesiog ant to akmens padet geliu ir uzdegt zvakute....
Cia as, ant to akmenelio pries 2 savaiteles  ax.gif


Aga, pasedek ir uz mane blush2.gif man irgi toli. As irgi tikiu viskuo, kas tik gali padeti arba bent suteikia stiprybes ir tikejimo. Ir tai padeda bigsmile.gif

QUOTE(<Orchiduke> @ 2012 05 04, 17:12)
As jau vyrui sakiau,kad reik vaziuot i dzukija i ta stebuklinga vieta kazkur prie Merkio upes  doh.gif 
Ir i kryziu kalna jau prasiau nuvezti, ir i Siluvos baznycia. Visur noriu, kur tik sventos vietos. Niekada nebuvau tikinti, bet kai nieko nebelieka, nusileidi zemyn ir ieskaisi nusiraminimo kazkur, kur tik imanoma, kur esi kazka isgirdes, kad kazkam pasiseke, padejo ta vieta  smile.gif

As irgi neikada nebuvau per daug tikinti. Bet kai tu sakai, kai nera vilciu, tai griebiesi ir siaudo. Reikia kazkur surasti sielos ramybe, nes kitaip isprotet galima.

O as siandien nusipirksiu puodeli ir sugadinsiu rytoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 05 04, 17:57)

O as siandien nusipirksiu puodeli ir sugadinsiu rytoj  blush2.gif


Oj laukiam laukiam, vaiduokliukų laukiam biggrin.gif

Papildyta:
http://www.supermama...howtopic=840199
kažkas klausė, kur randasi smile.gif
orchiduke, nauji namučiai nuostabūs thumbup.gif
Atsakyti
Namuciai kaip namuciai, tik kai kita kur darysit- butu gerai, kad ne cituojant butu daromi namuciai, nes tada nebeimanoma nukop[inti su internetinemis nuorodomis, tenka atsidarinet kiekviena linka atskirai ir velis naujo sudeliot nuorodas. Geriausia darysi pirmaja zinute spausti ATsakyti ir tada viskas perkopijuot, pakeist sriftus, nuotraukas ir siaip kazka. Lengviausia po to buna kitam smile.gif

As tuose naujuose namuciuose ziuriu i paskutine foto ir uzrasa virs, bet kaip prasmingai juos parasiau wub.gif
Kaip as noreciau, kad visos paimtumet ta mazyli pas save wub.gif
Atsakyti
Pabaigiam čia kalbėt ir kraustomės kitur smile.gif
Atsakyti
Aha, einam i naujus namucius ir laukiam nauju superiniu ziniu is visu mergaiciu thumbup.gif

Buvo kiles noras padaryt pirmajame puslapyje sarasiuka mergaiciu, kurios pastoviai bendrauja sitoje temukeje. Bet neatsiklausus Jusu nedariau
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti