Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Ar esate ką nors girdėjusios apie alternatyvią menstruacinę higieną, pagerinančią moters savijautą? Įprastiniai tamponai ir higieniniai įklotai nesaugo moters sveikatos, netaupo pinigų, nesuteikia daugiau laisvės, be to, juos naudojant į aplinką išmetamas didžiulis kiekis higieninių šiukšlių. Apie 75% suaugusių moterų bent kartą gyvenime sirgo makšties kandidoze, bet ar žinote, kad yra būdas to išvengti?

Menstruacinė taurelė yra naujai atgimusi higieninė priemonė. Nors ši menstruacinė apsauga gyvuoja jau nuo 1930-ųjų pabaigos, ji vis dar mažai žinoma. Menstruacinė taurelė yra saugi, higieniška ir itin paprasta alternatyva įprastinėms priemonėms. Taurės formos gaminys – iš 100% medicininio silikono nepakeičia natūralaus drėgmės lygio makštyje, nepažeidžia natūralaus proceso - negyvų ląstelių ir bakterijų pasišalinimo kartu su menstruacijų krauju, nesausina makšties gleivinės. Taurelė yra daugkartinio naudojimo, ji visiškai nepastebima. Ją galima naudoti naktį bei sportuojant – ji neprateka.

Pastebėta, jog moteris, naudojanti taurelę, menstruacijų metu jaučiasi laisviau, saugiau ir svarbiausia, sveikiau. Jai nebereikia kiekvieną mėnesį rūpintis nepatogių, nepralaidžių įklotų bei makšties gleivinę išdžiovinančių tamponų atsargomis. Taurelė nepažeidžia natūralaus drėgmės lygio makštyje, dėl to nesukelia kazdidozės, cistito bei toksinio šoko sindromo. Be to, taurelės privalumas yra ir tas, jog ištuštinti ją reikia 2-4 kartus per parą, tuo tarpu įprastines priemones reikia keisti kur kas dažniau.

Daugelį moterų nustebintų taurelės praktiškumas. Menstruacinė taurelė yra ilgaamžė, be to, ekonomiška – rūpestingai prižiūrint, taurelė tarnaus keletą metų, per kuriuos į aplinką neteks išmesti gausybės šiukšlių. Taurelė atsiperka jau per pirmus metus!

Statistiškai kiekviena moteris per savo gyvenimą sunaudoja maždaug 10.000 vienkartinių tamponų ir higieninių įklotų. Pasaulyje per parą į aplinką yra išmetama apie 4 milijonus higieninių šiukšlių, kurios itin sunkiai yra gamtoje.

Menstruacinės taurelės būna įvairių dydžių, įvairių gamintojų, taip kad kiekviena moteris gali pasirinkti jai labiausiai tinkamą.

user posted image

user posted image

Taurelės lankstymo būdai
Taurelių dydžių palyginimas

Lietuvoje taurelę galima įsigyti čia:

http://www.sveikiproduktai.lt/
http://www.gu-gu.lt/
http://www.dvisirdys.eu/
http://www.lunette.lt

Jei norit pigiau, galima parsisiųsti iš:
JAV: http://www.iherb.com Siuntimas į Lietuvą tik $4 thumbup.gif
Europos: Mondebio
Fleurcup
Gan didelis pasirinkimas įvairių firmų taurelių bigsmile.gif
Ladycup.eu,
http://ladycup.lt/lt/ iš Swed banko į Swed LV pavedimas kainuoja apie 2Lt, sąskaitą pateikiama jau litais, o siuntimas nemokamas thumbup.gif

SENA TEMA ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 26 balandžio 2012 - 12:11
Ačiū už naują temutę 4u.gif

Aš visa dar laukiu savo taurelės blush2.gif
Atsakyti
Gavau aš meluna. Ir kaip tik mmm, na super daiktas smile.gif
Tikėjausi sudėtinga bus įsidėti, ar išsiimti, bet lyg ir nieko, gal pirmą kartą blogai buvai įsidėjusi ir pratekėjo.
Atsakyti
super daiktas, isbanciau siand kaimuke, per tokia karsta diena!
tik vel issigandau, ji taip toli ilindo, ir as galiuka kotuka visai nukirpau, tai vos pavyko istraukti.
Atsakyti
QUOTE(whispere @ 2012 04 30, 14:40)
Užtikau fb, kad Lunette daro konkursą, pralošinėjama taurelė smile.gif Jau yra ir spalvotųjų! Aš savo jau turiu, bet antrą padovanočiau kam smile.gif Gal kuriom bus irgi įdomu išbandyti savo laimę smile.gif
Lunette konkursas

Dėkui, mėginsim sužaisti smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Maia @ 2012 04 29, 18:25)
super daiktas, isbanciau siand kaimuke, per tokia karsta diena!
tik vel issigandau, ji taip toli ilindo, ir as galiuka kotuka visai nukirpau, tai vos pavyko istraukti.

Na, aš kotuko iki galo nenukirpau, bet realiai man vistiek nesigauna už jo paimti ir patraukti, tik tiek, kad jį palietusi, žinau, kad tuoj ir taurelę užčiuopsiu. O šiaip juk taurelę raumenukais reikia pastumti ir gal ne taip sudėtinga bus ją pagauti smile.gif
Atsakyti
Pirkau is kazkurio "kuponinio" tinklapio taurele. Berods, daug kas senojoje temoje labai ispeike. Na, kad "bevarde", nekokybiska ir t.t. Kazkas net zadejo grazinti pardavejui. Kadangi as buvau tarp tu pirkusiu, tai ir supanikavau. Gal kas nors mate, turejo? Kadangi tai pirmas toks daiktas, turetas rankose ir bandytas, tai net nezinau kaip vertinti. Kuo ji skiriasi nuo tu kitu, kokybisku taureliu?
Kaip tik buvau gavusi ja per savo mm. Tai teko ir isbandyti. Zinoma, pasirode didokas daikas blush2.gif Bet isidejau be problemu, jauciausi patogiai, nejauciau jos. Zinoma, pradzioje turbut del igudziu stokos pratekedavo, bet paskutines pora dienu buvo visai neblogai, nors be kasdieniniu iklotu neapsiejau. Truputi tepliojo.
Kadangi tiek visokiu nuomoniu prisiklausiau, galvoju, gal vis gi reiketu parsisiusdinti viena is tu vadinamu kokybisku taureliu ir pajusti skirtuma.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(whispere @ 2012 04 30, 14:40)
Užtikau fb, kad Lunette daro konkursą, pralošinėjama taurelė smile.gif Jau yra ir spalvotųjų! Aš savo jau turiu, bet antrą padovanočiau kam smile.gif Gal kuriom bus irgi įdomu išbandyti savo laimę smile.gif
Lunette konkursas

blush2.gif o kaip ten save pasizymeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Zitukas♥ @ 2012 05 01, 07:44)
blush2.gif o kaip ten save pasizymeti? 4u.gif



Reikia paspausti ant nuotraukos ir apacioje islenda nuoroda "zymeti nuotrauka", tada ivedi savo varda ir spaudi "zymejimas baigtas".
Dabar kai fb pakeite daug funkcionalumo, sunku susigaudyti kur isbarstytos visos funkcijos.. :/
Atsakyti
QUOTE(whispere @ 2012 05 02, 10:29)
Reikia paspausti ant nuotraukos ir apacioje islenda nuoroda "zymeti nuotrauka", tada ivedi savo varda ir spaudi "zymejimas baigtas".
Dabar kai fb pakeite daug funkcionalumo, sunku susigaudyti kur isbarstytos visos funkcijos.. :/

dėkui 4u.gif radau, tiesiog nebuvau paspaudus, kad man tas puslapis patinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 30, 15:21)
Dėkui, mėginsim sužaisti smile.gif

Papildyta:

Na, aš kotuko iki galo nenukirpau, bet realiai man vistiek nesigauna už jo paimti ir patraukti, tik tiek, kad jį palietusi, žinau, kad tuoj ir taurelę užčiuopsiu. O šiaip juk taurelę raumenukais reikia pastumti ir gal ne taip sudėtinga bus ją pagauti smile.gif


Aš su žiedeliu turiu, tai su ištraukime problemų nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yoli @ 2012 05 04, 09:24)
Aš su žiedeliu turiu, tai su ištraukime problemų nėra smile.gif

Na, šiaip ir aš su ištraukimu jokių problemų neturiu. Tik sakau, kad kotelis bent jau man nereikalingas, ir jei jo nebūtų, nedidelė bėda. Nes jei gerai užsivaakumuoja, tai traukti už kotelio nėra malonu. Vistiek tenka pasiekti taurelę išleisti orą ir išsitraukti. O išleidusi orą, tiesiog jos nebepaleidžiu ir ištraukiu smile.gif Manau, tai priklauso tik nuo įgūdžių ir kiekvienos asmeninės technikos smile.gif
Atsakyti
Na ką, išbandžiau ir aš savo naująjį pirkinį, esu patenkinta thumbup.gif
Pavyko visas procesas lengviau, nei tikėjausi, dar trūksta įgūdžių, tad naudoju ir kasdieninius įklotus, bet tikiuosi ir tai laikina ax.gif
Atsakyti