Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų knygos

Paziurejau, kad knygyne yra kalnas kulinarijai skirtu knygu. Ar yra tarp ju tokia, kuria rekomenduotumete isigyti? Na, kad ten butu receptai su lietuvoje randamais ingredientais, butu aiskiai aprasytas gaminimo procesas ir gautusi rezultatas, atitinkantis lukescius? Velniai zino,ar apsimoka isvis pirkti tas knygas, kai receptu pilna internete, bet va, galvoju, gal visai grazi ir naudinga dovana butu kokiai draugei?..Tad jei turit kazkokiu pastebejimu - rezkit biggrin.gif
Atsakyti
As vartydama tas visas knygas daznai randu tuos pacius receptus.Mano vyras yra sau nusipirkes VALGIU ENCIKLOPEDIJA. Visos as jos aisku neskaiciau, bet nemazai esam is jos gamine-ir produktai randami ir aiskiai parasyta.
Atsakyti
Man atrodo kad vienoje knygoje vien tik labai geru receptu kaip ir nebuna, vistiek isimaiso vienas kitas ,,netinkamas''.Bet as manau kad geri pavarcius tikrai galima issirinkt nebloga knyga wink.gif as pvz. labai noriu italisku patiekalu knygos tongue.gif
Atsakyti
Mano "talmudai":
Mary Berry's Complete Cookbook
Mary Berry's Best Desserts
The Essential Asian Cookbook
Dine with Europe's Master Chefs: Pastries
The Complete Book of Italian Cooking
Atsakyti
Bea,o is kur tu jas trauki? biggrin.gif
Atsakyti
Perku wink.gif Shiaip visas pirkau Kaune didziajam knygyne vidury laisves alejos. Visas paprastai, ishskyrus savo pagrindini mylimiausia saltini Mary Berry's Complete Cookbook, kuri per ta pati knygyna uzsakinejau. Atveze man ir dar kelias pardavimui.

Tiesa dar turiu tokia knyga Turkish Cookery, labai nebloga. Bet tik atsviestas variantas. Turiu atsisvietus apie prancuzu virtuve shi bei ta. Turiu lietuviskai ishleistas knygas atsisvietus: Patiekalai dviems, Vistienos patiekalai, Meksikietiska virtuve, Patiekalai is surio. Na ir dar kitas maziau reiksmingas.
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 07 10, 12:40)
The Complete Book of Italian Cooking

O as ja ne Lietuvoj pirkau. Ale skoniai Bea musu panasus tongue.gif Man italiska virtuve, pati skaniausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 07 10, 13:06)
Perku wink.gif Shiaip visas pirkau Kaune didziajam knygyne vidury laisves alejos. Visas paprastai, ishskyrus savo pagrindini mylimiausia saltini Mary Berry's Complete Cookbook, kuri per ta pati knygyna uzsakinejau. Atveze man ir dar kelias pardavimui.

Tiesa dar turiu tokia knyga Turkish Cookery, labai nebloga. Bet tik atsviestas variantas. Turiu atsisvietus apie prancuzu virtuve shi bei ta. Turiu lietuviskai ishleistas knygas atsisvietus: Patiekalai dviems, Vistienos patiekalai, Meksikietiska virtuve, Patiekalai is surio. Na ir dar kitas maziau reiksmingas.

O kiokios siu knygu kainos, jei ne paslaptis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 07 10, 14:06)
Perku wink.gif Shiaip visas pirkau Kaune didziajam knygyne vidury laisves alejos. Visas paprastai, ishskyrus savo pagrindini mylimiausia saltini Mary Berry's Complete Cookbook - 130 Lt, kuri per ta pati knygyna uzsakinejau. Atveze man ir dar kelias pardavimui.
Mary Berry's Best Desserts kainavo ~50 Lt.

Tiesa dar turiu tokia knyga Turkish Cookery, labai nebloga. Bet tik atsviestas variantas. Turiu atsisvietus apie prancuzu virtuve shi bei ta. Turiu lietuviskai ishleistas knygas atsisvietus: Patiekalai dviems, Vistienos patiekalai, Meksikietiska virtuve, Patiekalai is surio (sitos po 12 Lt atrodo). Na ir dar kitas maziau reiksmingas.

stai
Atsakyti
bea, aciu uz zinias smile.gif
Hm, brangoka, bet siaip jauciu reikes ir man po truputi pasitaupyti ir nusipirkti thumbup.gif
Atsakyti
Kazkada ir as buvau "svaigulio pagauta"del tu patiekalu knygu,zurnalu,brosiuru.Pirmi patiekalai pateko is kazkada buvusio "Lietuvos pionieriaus",veliau kelis metus pirkau "Kvieciu prie stalo","Paragaukime".Prisitinko "kalnas".Veliau radau zmogu,kuris jas iriso ir padare 5storas knygas.Dar neapsikentus nusipirkdavau kokia knyga,kita padovanoja...bet vistiek gamini tik tai,kas labiausiai patinka.O tose knygose labai daznai karojasi patiekalai,tik kitokie pavadinimai.Nusivyliau.Tad,dabar man daug geriau patinka is kazko suzinoti ju megiamo patiekalo recepta(draugu,kaimynu,kolegu).Jie jau buna patikrinti ir arba patinka arba ne..
Atsakyti
o man kazkaip tie zurnaliukai nepatinka suvisaj, kiek as ju varciau, nieko gero neradau.
Atsakyti